Matka ignoruje mimoskolni aktivitu

Odpovědět
acol
Uživatel(ka) fóra

Matka ignoruje mimoskolni aktivitu

Příspěvek od acol » 19 bře 2018 13:54

Ahoj,
mame cca 2 roky SP proti vuli matky... matka stale neni se stridavkou ztotoznena... Jeden zpusob jakym se to projevuje je, ze nevodi syna na jeho oblibeny sport /ktery jsme si spolu vybrali a velmi nas spojuje/ a ani me nedovoli , abych ho tam odvedl v dobe , kdy ma byt syn s matkou... tzn. chodi jen v dobe , kdy je se mnou jiz to trva temer dva roky - chybi mu treninky i vazba na kamarady ... nyni ho cekaji turnaje , na ktere by moc rad sel , ale vychazeji na vikend matky ... ta hleda neustale vymluvy , aby na turnaje nesel...Zkusil jsem vse - komunikovat, navrhoval vymenu vikendu bohuzel bez uspechu ... existuje nejaky zpusob jak matku donutit , aby respektovala konicek syna?? treba i osetrit v rozsuduku ci predbeznym opatrenim...sport je uveden i synem i ve zprave z PPP jako jeho nejoblibenejsi mimoskolni aktivita...
dekuji

tulen2
Stálice fóra

Re: Matka ignoruje mimoskolni aktivitu

Příspěvek od tulen2 » 19 bře 2018 17:06

Ne, neexistuje. A myslim, ze by ses toho ani nemel nijak domahat. V tomhle si musi dite samo prosazovat sve prani, tady rodic tlacit druheho rodice na ukor jeho casu s ditetem nemuze. Jiste ani tobe by nebylo prijemne, kdyby matka vybrala klavir, a tvrdila ze kazdy vikend ma koncerty a pokud bude zameskavat, bude horsi, a ani tolik do kolektivu nezapadne. Nech tak v jejim case prostor ji na aktivity jeji, kdyz se na tehle aktivite neshodnete. Diteti vysvetlit, ze si se o prehozeni vikendu snazil, ale mamka nechce, asi ma neco naplanovane - ze muze maximalne mamku sam poprosit, jestli by vikend prohodit neslo.

katka1
Uživatel(ka) fóra

Re: Matka ignoruje mimoskolni aktivitu

Příspěvek od katka1 » 28 bře 2018 17:23

Ahoj, tak to vážně nikoho nepřinutíš. To musí vážně to dítě samo si říct...víš, ono je to o ješitnosti člověka...nevidím pozadí ale jen tipuju...matka tě nesnáší, takže když řekneš kroužek tak už z principu řekne ne...až si to vydobyde to dítě samo, tak to bude v pořádku. Volila bych smírnou cestu, zkus přes babičky? Nevím jak spolu vycházíte. Z osobní zkušenosti ti řeknu něco k tomu, že bys ho tam vodil v týdnech, kdy má být u ex....sama jsem tohle zažila, jsem vstřícná, mám SP z vlastní vůle, ale upřímně se přiznávám, že třeba tohle mi hned za začátku vadilo taky, měla jsem pocit, že mi ty děti bere...že mají trávit čas se mnou, že je tam mám vodit já ne on, že s nimi bude více...ted už to neřeším, ale ze začátku jo..(a to si přijdu normální :-) ), je fakt, že po 2 letech už by to nemělo být, ale do ženský a do melounu nevidíš, takže jí to může štvát i teď. Totéž chvíli řešil i ex...teď už to neřeší nikdo, kdo má čas jede, když je menší nemocný tak na zápas jede ten druhý když první nemá hlídání třeba atd...

To chce čas a hezky mu vysvětlit, že musí maminku poprosit sám, že by tam chtěl, že by chtěl, aby mu fandila na tribuně nebo tak...my tam řveme s holkama jako "krávy" skoro každý trénink a to jsi neviděl zápasy či turnaje...ruce uplácané až hrůza, at do toho tu mámu zapojí, my holky to máme rády... býváme pyšné na ty naše děti...že by chtěl, aby ho viděla a tak...to dítě na ni bude platit..

Odpovědět