rada pro tatinky

rada pro tatinky

Příspěvekod Janjanotka » 28 kvě 2018 18:43

Ahoj všichni nechci aby to vypadalo tak ze se vytahují ale právě jsem díky těmto stránkám a perfektním zastoupením pana z unie otců dosáhl střídavé pece u dcery 4roky přes nesouhlas odspodu a matky tatinkove trvalo to pět měsíců ponižování před soudy jak jsem neschopný a tak ale da se to vydržet i když to příjemné fakt není ale nedejme se tak zvané majitelky děti si můžou dovolit vše a čím více budeme se ozývat a bojovat tak snad brzy bude střídavá pece automatická neboť opravdu dítě potřebuje zastoupení obou rodičů při výchově vyrovnané nikoli jen matku a otec aby jen platil bojujte at to těm majite'kam děti neprochází a justice i ospod konecne pochopí ze tohle je cesta drzim všem pěstí at vám to dopadne taky dobře já sbíral info k soudům tady a pomohlo me to
Janjanotka
Nováček fóra

Re: rada pro tatinky

Příspěvekod jedendomov » 30 kvě 2018 14:21

No. Kéž byste se všichni co si tu vehementně radíte, podporujete se a do krve se soudíte, stejným způsobem se stejnou vervou zasazovali o péči o děti po dobu trvání vztahu, hezky NAPŮL. Chystali dětem věci, vstávali k nim, zajišťovali sami od sebe všechno, co dítě má mít a potřebuje, komunikovali se školkou, hlídali termíny, sháněli pomůcky, vše do nejmenších detailů.
To ale ne, to si hezky jedete svoje koníčky, svůj čas, svůj odpočinek, maximálně slevíte a jednou za čtrnáct dní se dětem sami věnujete "tak já teda pohlídám...a jak dlouho tam budéééééš??"
Neznám ve svém okolí jeden jediný pár, kde by žena mohla s pýchou říct, že její muž se věnuje dětem naprosto stejným dílem, a kdybyste si sáhli do svědomí, tak ani vy takoví nejste. Až po rozchodu se z vás zničeho nic stanou důslední tatínci, což sice soudy nezajímá, a pod roušku "dítě má právo na oba rodiče" vám tohle hajzlovství prochází. Ale ono už se od střídavky ustupuje, a ženy se budou rvát o své děti do skonání světa, protože mateřskému citu, poutu, a sebeobětování které do péče o dítě daly, se nikdy nemůžete vyrovnat.
jedendomov
Nováček fóra

Příspěvekod tulen2 » 30 kvě 2018 14:40

Tatinkove co jsou tady se starali i za trvani vztahu. Jinak by ani o sp nestali, nestali by o to tolik se detem venovat.
Napriklad ja jsem po navratu z prace kleknul na kolena, lezl s detmi po podlaze, koupal ... A kdyz byly deti malinke, chtely na uspavani vzdycky me (protoze tata vzdycky cetl pohadky, a vymyslel pohadky lepsi nez v knizce, a pred spanim bylo I hodne legrace.

jedendomov píše:že její muž se věnuje dětem naprosto stejným dílem

Ano, ted toho lituju. Lituju toho, ze jsem kupoval a financoval dum, ze jsem se nevystridal s ex na materske, ze jsem ji nerekl tak takhle tedy ne, koukej co nejdriv pracovat a slev ze svych naroku. Nove auto - jasne, vydelej nam na nej. Ja se radostne nestaral o deti. Neni mozne venovat se naprosto stejnym dilem, kdyz jeden chodi do prace a druhy ne. Ale pokud chodi pracovat oba, mozne to je - a ja znam paru kde se oba venuji dilem stejmym spoustu. Kazdy ma zpravidla oblasti kompetenci, tata vic sportuje, vic treba vari, vic ve skolce vyzvedava, mama vic treba pere, casteji chodi na rodicaky, .... a o tom to je - deti potrebuji i ty oblast co jim nemuze a neumi dat matka, i ty oblasti co jim nemuze a neumi dat otec.

jedendomov píše:... sebeobětování které do péče o dítě daly,

Ano, casty "argument". Sebeobetovani. Ja chudinka nedocenena MUSELA ... tak za to si zaslouzim ...
Pro me byla pece o deti vzdycky radostnou povinnosti a beznou soucasti zivota - nikdy jsem z toho pocity sebeobetovani menel. A kdyz nektere momenty (strkani hadicky do zadecku a vypousteni prdu) radostne nebyly - byla to proste povinnost (zpetne usmevna), zadne sebeobetovani :)
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod VladimirZlamalik » 30 kvě 2018 15:48

jedenDomov.cz? :-))) Tento příspěvěk snad nepsal pan Pavel Pešan, který má tak velký napoleonský komplex a touhu po moci, že ho vyhodili od Svobodných i s dalších politických stran. A tak se nakonec na FB vyznává ze svého obdivu k Putinovi, SPD atd? -:) Jednu dobu měl tu drzost se prohlašovat za odborníka na střídavou péči právě na webu jedendomov.cz, ačkoliv má vystudovanou jakousi obskurní školu regionálního rozvoje a živí se jako prodejce stavebního spoření...
VladimirZlamalik
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Lama » 30 kvě 2018 16:17

jedendomov píše:No. Kéž byste se všichni co si tu vehementně radíte, podporujete se a do krve se soudíte, stejným způsobem se stejnou vervou zasazovali o péči o děti po dobu trvání vztahu, hezky NAPŮL. Chystali dětem věci, vstávali k nim, zajišťovali sami od sebe všechno, co dítě má mít a potřebuje, komunikovali se školkou, hlídali termíny, sháněli pomůcky, vše do nejmenších detailů.
To ale ne, to si hezky jedete svoje koníčky, svůj čas, svůj odpočinek, maximálně slevíte a jednou za čtrnáct dní se dětem sami věnujete "tak já teda pohlídám...a jak dlouho tam budéééééš??"
Neznám ve svém okolí jeden jediný pár, kde by žena mohla s pýchou říct, že její muž se věnuje dětem naprosto stejným dílem, a kdybyste si sáhli do svědomí, tak ani vy takoví nejste. Až po rozchodu se z vás zničeho nic stanou důslední tatínci, což sice soudy nezajímá, a pod roušku "dítě má právo na oba rodiče" vám tohle hajzlovství prochází. Ale ono už se od střídavky ustupuje, a ženy se budou rvát o své děti do skonání světa, protože mateřskému citu, poutu, a sebeobětování které do péče o dítě daly, se nikdy nemůžete vyrovnat.

Jsem matka. Sebeobětování jsem při péči o děti nikdy nepocitovla. Rovným dílem otec nikdy nepečoval, ani nepečuje. Pečuje prostě nějakým dílem . A není to pro mě důvod shrábnout děti do své péče a otci je přidělovat podle zásluh.
Máme to něco jak píše tulen, on víc vozí ze školy, já vyzvedávám, on se s nima víc učí angličtinu, se mnou více čtou. S nim chodí na ryby, hrady a zámky, jezdí na kole. Se mnou jdou na vandr, jezdí na bruslích. Jestli je to fifty fifty nebo čtyřicet na šedesát, to nikdo neřeší.
Lama
Stálice fóra

Příspěvekod Pavel Soukup » 08 čer 2018 08:12

Janjanotka píše:Ahoj všichni nechci aby to vypadalo tak ze se vytahují ale právě jsem díky těmto stránkám a perfektním zastoupením pana z unie otců dosáhl střídavé pece u dcery 4roky přes nesouhlas odspodu a matky tatinkove trvalo to pět měsíců ponižování před soudy jak jsem neschopný a tak ale da se to vydržet i když to příjemné fakt není ale nedejme se tak zvané majitelky děti si můžou dovolit vše a čím více budeme se ozývat a bojovat tak snad brzy bude střídavá pece automatická neboť opravdu dítě potřebuje zastoupení obou rodičů při výchově vyrovnané nikoli jen matku a otec aby jen platil bojujte at to těm majite'kam děti neprochází a justice i ospod konecne pochopí ze tohle je cesta drzim všem pěstí at vám to dopadne taky dobře já sbíral info k soudům tady a pomohlo me to

dej sem kontakt na toho radikálního super rádce, co ti takhle pomohl, ať to ulehčí život jiným okradeným dětem, které jejich matky okrádají dnes a denně o tatínky.
Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvekod Hangman » 12 čer 2018 07:49

Tady je vidět rozdíl v přístupu lidí kolem www.stridavka.cz a Jeden domov.
Zatímco jednodomovkyně realitní makléřka Ing. Patricie Vaňáková z CENTURY 21 Reality a "výkonná ředitelka" Občanského sdružení Jeden domov, blokuje na svém FB profilu nebo FB profilu Jeden domov jakékoliv názory hovořící kladně pro střídavou péči nebo rady mužům, jak postupovat v případě policejního a soudního vykázání za "domácí násilí", ona může na střídavce vesele diskutovat.
Hangman
Stálice fóra

Zpět na Fungování střídavé péče