Střídavá péče

Jakub40
Uživatel(ka) fóra

Re: Střídavá péče

Příspěvek od Jakub40 » 29 črc 2018 19:27

Ahoj dlouho jsem tu nebyl,vše nějak funguje,jen matka pořád nekomunikuje,den před předáním dcery si Monička narazila ruku a ja o tom nic nevěděl až do předání,tak jsem to matce vyčetl že mě neinformuje a bylo zle.Mončou jsem strávil pět krásných dnů je se mnou v pohodě.S dcerou jsem mluvil,říkal že je neštastná že jsme se rozešli a jestly se k sobě vrátíme a že chce být se mnou jako s mamou.
Dnes v neděli jsme se s matkou sešli abychom se k vůli dceři udobřili,vše probíhalo v pohodě až do té doby k bejvalá začala mluvit o svěření do péče jí,abych se domlouvil a ustoupil od střídavé péče,a dceru nutila at mě řekne ze se mnou nechce být.chudinka řekla že neví,já jsem jí na to řekl že střídavá péče je pro monču to nejlepší a že si na to musí jen zvyknout,že se jí neděje nic špatného když je s tatou.A něco pro Petru(Bejvalou),protože to tu čte,dítě má dva rodiče a mají stejná práva a když té holce pomůžeme naučit žít jinak tak to pro ní bude jednodušší.

Cupet
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Cupet » 01 srp 2018 00:08

Hlavně nedat žádnou příležitost OSPODU, aby na tě mohl říct křivé slovo. Matce se promine vše. Já byl napaden před dětmi pěstmi i kopanci. Jen jsem to vykrýval, zápis PČR. Ospod nic. Socka přišla na kontrolu, v pokoji na stole letadlo (lepil jsem se synem), nevhodné prostředí. Syn na zahradě jezdí s klukama s RC autem, dcera na divanu čte knížku s kamarádkou. Já u plotny připravuji dětem svačinu - výsledek otec se dětem nevěnuje a proto děti hledají náhradu. Ze začátku dobré, nechcete manželku dráždit a stojíte o urovnání vztahu? Proto souhlasíte 2/14 + dvě odpoledne v týdnu? To jste ohleduplný a manželka je hodná, že toto umožňuje. Později samovolná změna na jedno odpoledne, pak telefonáty dcery "mamka mě říkala, že se mě k tobě nechce". Končilo to před stáním tak, že socka soukromě bývalé telefonovala vždy co jsem jí nahlásil vyzvednutí dcery z družiny mimo dohodu, aby to nebylo bráno jako únos, ale narovnání péče. Ze začátku jsem nechápal, jak je možné že je tam bývalka vždy přede mnou. Pak mě to došlo. Jednou jsme se střetli v šatně já byl s malou na odchodu. Bývalá řádila jak kočka v měchu. A to jsem avizoval socce předání malé matce po skončení práce. Skoro ji vyvedli ze školy. Pokud je právník dobrý a má zkušenosti tak poradí. Chce to ovšem dát na rady a nebrat ohled. Soud opravdu bere situaci před soudem a to, že jsi ochoten ustoupit v zájmu dítěte využije v tvůj neprospěch. Chraň čas strávený s malou. Teď možná to vypadá bezohledně, ale máš šanci zůstat tátou se vším všudy. Na soud se dobře připrav, hlavně argumentaci pro případné znevěrohodnění ospodu, pokud bude kydat hnůj (snad budeš mít štěstí). Ale jak zde píšou zkušení, jedině taktika. Není spolupráce rodičů, není vyrovnaná péče v zájmu dětí. Kdo najde ve výrocích a argumentech soudu logiku aspiruje na Nobelovu cenu. Pevné nervy přeji

Jakub40
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Jakub40 » 02 srp 2018 10:26

Děkuji Cupet za názory.Mám tu dotaz je tu někdo kdo zná tady právníka který by mě pomohl prosadit aby má dcera měla tátu spravedlivě a prosadili jsme střídavou péči.Děkuji za rady a názory

Odpovědět