Pribeh...

Odpovědět
dalik16
Stálice fóra
Příspěvky: 58
Registrován: 07 črc 2014 17:23

Re: Pribeh...

Příspěvek od dalik16 » 13 čer 2019 10:21

Představa T25, že si nejprve dá na své straně "vše do pořádku" a teprve pak půjde k soudu bojovat o děti ... totální nesmysl!!! Matka si vždy najde spoustu negativních a konfliktních situací, i kdyby byl otec svatý. Matka konflikty vyvolá a pak je dá otci k tíži. Když se jí nepovede vyvolat konflikt, tak bude prostě a jednoduše lhát o tom, jak je otec špatný a ona dobrá.
Tohle by se mělo zapsat do desatera pro rozvodové tahanice: (většinou) muži bojují otevřeně, dávají argumenty a s těmi pracují, totéž očekávají od protistrany. Ženy využívají intriky a záludnosti. Asi jako pes a kočka.
Čekat půl roku na lepší byt? Tím se jen fixuje současný stav. Naděje na střídavku takhle je minimální. Lepší ani horší než 4/14 to nebude.
O děti musí začít bojovat hned, brát si je k sobě, trávit s nimi čas, věnovat se jim. Cílem je budovat vztah s dětmi, za tím se musí jít. Matka je v tomto jen vedlejší element. Hodně chlapů se soustředí na matku a řeší ji víc než děti. Chyba.
Pokud by to nakonec dopadlo 2/14 nebo 4/14, tak ale tento půlrok, kdy T25 může bojovat a být s dětmi, bude pro vás všechny obrovsky prospěšný.

Simpson123
Stálice fóra
Příspěvky: 252
Registrován: 06 čer 2017 13:45

Re: Pribeh...

Příspěvek od Simpson123 » 13 čer 2019 13:01

Presne tak, urcite necekat na novy byt, klidne staci laciny podnajem garsonky.
Imho prave ted je matka v presu, je v situaci ze ma doma novyho vriskajiciho kojence - to je objektivni zmena pomeru v rodine, matka ma objektivne spoustu namahave prace s novym kojencem a proto logicky starsi deti mohou casteji k biootci. Klidne muzes matku po case i zlomit, ze sama se rada starsich deti vice zbavi....tohle neni neobvykle ani u vyhrocenych sporu o decka kdyz prijde novy manzel a nove decka.
Cekat dlouhe mesice az se matka oklepe z porodu a az se zabehne s novym kojencem a starsimi detmi je takticka chyba T25!
T25 jde na vsechno takticky i strategicky uplne naopak nez rika logika. Vzdyt i novy manzel te holobice bude mit plny kecky novyho vriskajiciho mimina a nebude tak nadsene jeste behat kolem 2 cizich decek, navic ty cizi decka jsou male a vyzaduji mnoho dozoru a pece.
Tohle vsechno mi rika aby T25 necekal ani den.
Ale T25 zase odklada akci aby unikl neprijemnostem, ve skutecnosti se porad te baby boji, konflikty s matkou si nepreje a vyhyba se konfliktum....
T25 porad pasivne na matku ceka (ceka az si matka sama poda novy soud) a on se docka, nebojim se, matka si za rok za dva roky zase rekne soudu - o vyssi aliky :evil:

Hugo76
Stálice fóra
Příspěvky: 143
Registrován: 14 čer 2017 13:32

Re: Pribeh...

Příspěvek od Hugo76 » 13 čer 2019 16:31

Simpson123 píše:
13 čer 2019 13:01
klidne staci laciny podnajem garsonky.
No sociálka jede podle "checklistu" - postel, stůl, dětský pokoj (v tomto pořadí). Víc ji nezajímá, to jen pro upřesnění.

Jinak souhlas.

Odpovědět