Pribeh...

Odpovědět
HIPO
Uživatel(ka) fóra

Re: Pribeh...

Příspěvek od HIPO » 13 bře 2020 10:25

Já u sebe v autě vozím rodné listy dětí a rozsudek, kdyby byla konfrontace s policií. Ukážu, přečtou si, neměl by být problém (aspoň korektně zaprotokolovat, policajt děcko matce stejně z ruky nevyrve).

T25
Stálice fóra

Příspěvek od T25 » 13 bře 2020 21:54

Dnes jsem volal na OSPOD a bylo videt, ze byla pani dost nervni, nevim, jestli to bylo z momentalni situace v republice a poctu telefonatu, nicmene na me vyjela, ze nemuzu jen tak volat a mam prijit osobne a pak otočila, vlastne ne, když je ten koronavirus, je dobře, ze volate, ok, poznamenam si to tu, hlavne sem nechodte, asi tak probehla komunikace s odpovednymi osobami v dnesnich dnech...vecer napsala BM aniz bych ji kontaktoval, ze mi kluka v pondělí nepreda, odvetil jsem, ze si pro neho prijedu v obvykly cas a pokud mi syna nevyda, tak volam policii, pak uz neodpovedela, je mi jasny, ze voli taktiku nebo vymysli, jak tomu zabranit.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 14 bře 2020 16:57

T25 píše:
13 bře 2020 21:54
..vecer napsala BM aniz bych ji kontaktoval, ze mi kluka v pondělí nepreda...
..pokud mi syna nevyda, tak volam policii...
Lepsi v takovem pripade je opet zatelefonovat na ospod, ze ti napsala ze nepreda, a ze ospod pani prosis, aby ji vysvetlila, nejlepe hned, telefonicky, ze by dite predavat mela. Zaroven ospod pani preposlat majl s "na zaklade naseho rozhovoru posilam vyjadreni vule matky dite nepredat, a dekuju vam za ochotu, s kterou jste slibila matce vysvetlit ze bezproblemove predavani je v zajmu ditete ...."

V pripade nepredani nemusis volat PCR, staci jakykoli hodnoverny svedek (PCR je pro vsechny vetsi stres). A hned podat navrh na vykon rozhodnuti (hned navrhnout nizkou pokutu, protoze matka byla jiz poucena ospodem - presto nepredala, a nejednalo se o prvni pripad /pouze o prvni NVR/)

Odpovědět