Pribeh...

Odpovědět
tulen2
Stálice fóra
Re: Pribeh...

Příspěvek od tulen2 » 19 úno 2020 10:16

Simpson123 píše:
18 úno 2020 13:39
.....muzes udelat jedine, vsechny ty svoje stesky vyblit tady a naopak u soudu jen nadsene kvokat jak dohoda super fungovala + vyslech znalkyne vest no koukejte jak to krasne fungovalo ty 2 mesice a tak pridejme nejaky prespani navic aby si maminka odpocinula kdyz ma novyho manzela a kojence..
Presne tak. Nadseni ze to bylo super, a jen smutek ze "deti chteji vic, chteji dalsi spolecny den, chteji vracet az v utery ..." Tlacit to na pridani dalsiho kousku HNED, a VHODNOST dohody o postupnem rozsirovani s casem, vhodnost toho abyste primo u soudu uzavreli dohodu o rozsirovani (tak abyste prece nemuseli opet k soudu za par let, az budou tedy deti vetsi a SP dle znalkyne tedy u vetsich deti vhodna). Hlavne dobre protokolovat, aby bylo opravdu v protokolu zapsane co se u soudu delo a rikalo, aby odvolani/US mel spravne podklady, nejen co si nadiktuje soudkyne. Je napr. zaprotokolovane jak na tebe (T25) minule tlacila? (jestli se nedomluvite, rozhodnu tak ze se vam to libit nebude ...). Zcela jiste neni, vid? Nahraval si rizeni (pred zacatkem oznamit soudu ze budes porizovat zaznam)?
SP je podle me pro T25 uz zabita, a jde jen o to dostat co nejvic casu a pokusit se pripravit horke okamziky soudkyni a znalkyni pri oduvodnovani proc SP ne hned, a proc nerozsirovat do budoucna.

T25
Stálice fóra

Příspěvek od T25 » 02 bře 2020 01:33

Diky moc za podnetne názory, i když mam k nekterym hodne velke vyhrady : Lama, myslis si, ze neprozivam s dětmi, když je mam oddelene spatne nebo neodpovidajici casy ? Picovina, mam s nimi skvela odpoledne, akorát jsem chtěl naznacit, ze jsem s dětmi byl vždycky zvykly travit cas pohromadě,to je cele, navíc by deti byly také rade rady, pokud by byly pohromadě, ale to je jedno, zatím to je tak jak to je. Pokud bych fungoval v normalni rodine, tak si je beru oddelene kaźdy druhy den podle potřeby a jejich krouzku, to jen na vysvetelnou. Povolavaci rozkaz k soudu jsem uz potreti nedostal, protože to opet poslali na jinou adresu, ale zítra jedu na soud se presvedcit o tom, ze mam stani v utery 3.3 Pripravovat se budu az zítra, protože nebyl zkratka cas, ale otázky na psycholožku si pripravim a verte tomu, ze to nebude podobne, jak se vyjadruji zde, poslední příspěvek byl splin a pocit, který jsem napsal ve ctyri rano, to je cele, ale tak prirozene nebudu vystupovat u soudu...

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 02 bře 2020 09:38

T25 píše:
02 bře 2020 01:33
Diky moc za podnetne názory, i když mam k nekterym hodne velke vyhrady : Lama, myslis si, ze neprozivam s dětmi, když je mam oddelene spatne nebo neodpovidajici casy ? Picovina, mam s nimi skvela odpoledne, akorát jsem chtěl naznacit, ze jsem s dětmi byl vždycky zvykly travit cas pohromadě,to je cele, navíc by deti byly také rade rady, pokud by byly pohromadě, ale to je jedno, zatím to je tak jak to je. Pokud bych fungoval v normalni rodine, tak si je beru oddelene kaźdy druhy den podle potřeby a jejich krouzku, to jen na vysvetelnou. Povolavaci rozkaz k soudu jsem uz potreti nedostal, protože to opet poslali na jinou adresu, ale zítra jedu na soud se presvedcit o tom, ze mam stani v utery 3.3 Pripravovat se budu az zítra, protože nebyl zkratka cas, ale otázky na psycholožku si pripravim a verte tomu, ze to nebude podobne, jak se vyjadruji zde, poslední příspěvek byl splin a pocit, který jsem napsal ve ctyri rano, to je cele, ale tak prirozene nebudu vystupovat u soudu...
Nemyslím s vůbec nic. Tvá odpoledne mohou být skvělá. Jen komentuji, jak tvůj příspěvek vyzněl. všechno špatně.
Pokud je to skvělé a máte skvělá odpoledne, tak je to třeba tak prezentovat. Pak to z toho pochopí i debil, jako já.
Pokud napíšeš, že s dětma zvlášt to nefunguje a stojí to za prd, protže jsou na sebe zvyklí, tak ti méně bryskní, jako já, tam to skvělé odpoledne nezachytí.

T25
Stálice fóra

Příspěvek od T25 » 10 bře 2020 21:34

Nakonec se den před jednanim znalkyne omluvila kvůli nemoci, takze se vse posouva na začátek kvetna. Momentalni situce je takova, ze holka chytla nestovice, nevidel jsem ji 14 dni, pak jen na dva dny, ted kluk, kterého také neuvidim 2-3 tydny. Vim o jakou nemoc se jedna, matka tvrdi, ze musí byt u ni doma po inkubacni dobu, i když bych se o ne dokazal také postarat, pracuji z domova, druhou praci jsem nechal z jinych duvodu, ale je to ted slozita situace, nevim o nich skoro nic...když se uraci mi zvednout telefon, tak se vse dozvidam hlavne od deti.

Kanón
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Kanón » 11 bře 2020 10:58

T25 píše:
10 bře 2020 21:34
matka tvrdi, ze musí byt u ni doma po inkubacni dobu,
Jak matka tvrdí? Matka ať si tvrdí co chce. Máš nějak určený styk ne, tak na tom trvej. Pokud by nechtěla předat tak volej ospodbabě ať jí vysvětlí že předat musí, pokud k předání nedojde napiš stížnost na soud (tuším návrh na výkon rozhodnutí se to jmenuje). Že je nemocný nebo v inkubační době nehraje roli, od lékaře by žádné lejstro na jehož základě by se styk neměl uskutečnit neměla dostat. Moje bývalá to zkusila a neuspěla, já jsem jel 250 km pro syna s neštovicemi. (autem místo obvyklého vlaku)

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 11 bře 2020 11:49

Kanón píše:
11 bře 2020 10:58
T25 píše:
10 bře 2020 21:34
matka tvrdi, ze musí byt u ni doma po inkubacni dobu,
Jak matka tvrdí? Matka ať si tvrdí co chce. Máš nějak určený styk ne, tak na tom trvej. Pokud by nechtěla předat tak volej ospodbabě ať jí vysvětlí že předat musí, pokud k předání nedojde napiš stížnost na soud (tuším návrh na výkon rozhodnutí se to jmenuje). Že je nemocný nebo v inkubační době nehraje roli, od lékaře by žádné lejstro na jehož základě by se styk neměl uskutečnit neměla dostat. Moje bývalá to zkusila a neuspěla, já jsem jel 250 km pro syna s neštovicemi. (autem místo obvyklého vlaku)
U nás se ospodbába postavila za dítě, že to je v zájmu dítěte a přikryla to doktorka. A to ani nebyla inkubačka, ani neštovice. Jen obavy z koronaviru: to víte, u vás v Praze to teď řádí... , děti oslabené po předchozí nemoci, jsou vysoce ohroženou skupinou.

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 11 bře 2020 13:34

Imho tyhle zeny vedi ze otec je typ 3S (slusny, spolehlivy, slaby). U 3S neni schopnost jak se proti tomuhle nepredavani (pod nejruznejsimi zaminkami) ze strany matky postavit.
I ta OSPOD baba si otce po 2-3 schuzkach otipuje, jiste pozna ze je to dalsi slusny otec co nebude delat velke problemy. I soudkyne to podle meho rychle pozna jakeho otce pred sebou ma (hned na prvnim jednani) a to stejne na 100% pozna i soudni znalec. Zakladni charakterove a povahove rysy pozna skoro kazdy a nemusi byt vzdelanim psycholog.....a pak uz to jede logicky dle prani silne alfa matky, protoze vsichni zainteresovani vedi ze to projde a ze otec nic moc krom poplakavani na OSPOD neudela, ze se necha uchlacholit, ukecat, zastrasit....
Vlastne nejvic zajimava vec je, ze tihle kluci 3S si to neumi pripustit ze jsou jasnymi 3S, napr T25 se tady opakovane bil v prsa ze neni 3S, ale realita je realita a tan chlap od Lamy dtto.
Podle meho kdyz je chlap 3S a ma decka s alfasamici (zena dela velke problemy) lepe udela kdyz poslechne rady antistridavkare Klimese a decka odepise a zalozi novou rodinu.
Vedeni blative soudni valky o decka proti fanaticke majitelce decek je podle meho u 3S muze totalne prohrana snaha, skoda penez, skoda nervu. Tu energii muze 3S muz venovat jine rodine a byt uzitecny.

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 11 bře 2020 13:49

Simpson123 píše:
11 bře 2020 13:34
Imho tyhle zeny vedi ze otec je typ 3S (slusny, spolehlivy, slaby). U 3S neni schopnost jak se proti tomuhle nepredavani (pod nejruznejsimi zaminkami) ze strany matky postavit.
I ta OSPOD baba si otce po 2-3 schuzkach otipuje, jiste pozna ze je to dalsi slusny otec co nebude delat velke problemy. I soudkyne to podle meho rychle pozna jakeho otce pred sebou ma (hned na prvnim jednani) a to stejne na 100% pozna i soudni znalec. Zakladni charakterove a povahove rysy pozna skoro kazdy a nemusi byt vzdelanim psycholog.....a pak uz to jede logicky dle prani silne alfa matky, protoze vsichni zainteresovani vedi ze to projde a ze otec nic moc krom poplakavani na OSPOD neudela, ze se necha uchlacholit, ukecat, zastrasit....
Vlastne nejvic zajimava vec je, ze tihle kluci 3S si to neumi pripustit ze jsou jasnymi 3S, napr T25 se tady opakovane bil v prsa ze neni 3S, ale realita je realita a tan chlap od Lamy dtto.
Podle meho kdyz je chlap 3S a ma decka s alfasamici (zena dela velke problemy) lepe udela kdyz poslechne rady antistridavkare Klimese a decka odepise a zalozi novou rodinu.
Vedeni blative soudni valky o decka proti fanaticke majitelce decek je podle meho u 3S muze totalne prohrana snaha, skoda penez, skoda nervu. Tu energii muze 3S muz venovat jine rodine a byt uzitecny.
Ale jo, ten Lamy to má nahlídnuté, že je slušnák a proto s ním vymete. Spíš má stále naivní představy, že se ex chytí za nos.

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 11 bře 2020 14:37

Ale i to je mozne, staci aby zivot s ex zamaval, takova rakovina umi svoje, autonehoda taky existuje a jsou i jine necekane rany osudu (smrt rodicu, nebo jen nemoc rodicu a ex bude kmitat jako ratlik)...kolikrat u rozvracenych rodin nasleduje casem bourliva puberta predcasne dospelych deticek, proste receno ekonomickou terminologii externi soky.
BTW porad si myslim ze z dlouhodobe perspektivy je casto i pro matku vitezku vyhradni pece prohra jako remen, takovy priklady ve svem okoli mam a odskakaly to decka i matky...

HIPO
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od HIPO » 11 bře 2020 16:54

Zrovna včera jsem vedl rozhovor s naší OSPODačkou na téma nemoci a nepředávání.
Tvrdila mi, nemám ale ověřeno, že už i soudy dávají do rozsudku cosi ve stylu "nemoc není důvod pro nepředání dítěte, se zohledněním zvlášt vážných stavů, horečky atd." Tvrdila mi, že je podle "orgánů" jedno, kde dítě nemoc tráví a že to, že má kašel, není důvod pro to, aby nedošlo ke "styku" :lol: s otcem...

Odpovědět