Stránka 1 z 1

Předání - nemoc

Napsal: 04 lis 2018 18:36
od Petr_Novak
Mám dnes večer předat syna matce. Celý týden je doma a nyní má 41°C horečky a je vyřízený v posteli. Matka trvá na předání, ale mě se nelíbí, že by měl nyní jet autem skoro hodinu. Nemyslím si, že je převoz opravdu vhodný.

Tak a teď co. Já ho předat nechci.

Re: Předání - nemoc

Napsal: 05 lis 2018 09:18
od Hugo76
Obávám se, že při "problémové" střídavce tady není moc možností. Buď si seženeš papír z pohotovosti, kde to bude napsané (dítě v klidu) a počkáte až mu bude lépe, nebo bych ho prostě předal (pokud na tom trvá - ideálně varovat přes sms apod). Všechno ostatní bude demonstrovat vaši neschopnost se na SP domluvit, tedy může být důvodem ke zrušení SP.

Re: Předání - nemoc

Napsal: 05 lis 2018 09:38
od tulen2
Petr_Novak píše:
04 lis 2018 18:36
... Celý týden je doma a nyní má 41°C horečky ....
Tyden doma a 41 horecky???? Proboha, co to je?

Ja bych fakt hodne matku varoval, ze si fakt nevymyslim, a nabidnul ji privez ho ihned, jak mu bude lip.A to se snad da behem 1-2 dnu ocekavat, ne? A nabidnul nahrazeni toho casu (zustane u ni zase dele, pokud chce).
Kdyz by na tom ale trvala, prevezl bych. Zatez pro nej je srovnatelna napr. s cestou k doktorovi a cekanim na vysetreni. Matka se o nej take snad dobre postara, ne?

Re: Předání - nemoc

Napsal: 08 lis 2018 16:49
od Petr_Novak
Takže jsem ho předal až po opadnutí horeček o dva dny později a čekám na nějakou obsílku, telefonáty z OSPOD apod. Matka skáče dva metry vysoko a nehodlá se uklidnit.

Problém je, že je syn takto nemocný už měsíc a já týden léčím, předám matce a ta hned šup sportovat, na výlet apod. No a já ho dostanu zase vyřízeného do postele. No a nyní to odnesl doscela drsně. Dnes s ním matka byla na kole! To bych se po****.

Re: Předání - nemoc

Napsal: 21 lis 2018 16:09
od katalyzator
Co na t doktor? Máš papír? Nebo teď už: jak to dopadlo?

Re: Předání - nemoc

Napsal: 30 lis 2018 12:26
od Petr_Novak
Dopadlo to tak, že jsem pozvaný na OSPOD na podání vysětlení. Matka tímto žádá o změnu SP na výlučnou.
Mám od lékaře papír, kde je napsaný, že má mít klidový režim. Chtěl jsem, aby to tam bylo napsané opravdu implicitně, ale na to mi řekl, že to je prý jasné, že v horečkách bude ležet v posteli, že tam takovou jasnou věc psát nebude.

Jak jsem předal po upadnutí horeček, tak druhý den jely děti s maminkou se projet odpoledne na kolech! Syn mi poslal fotky z výletu. Asi netřeba říkat co cítím. Matka vše popřela, že to byl výlet před měsícem atd.