Experiment střídavá péče

Odpovědět
Cupet
Stálice fóra

Re: Experiment střídavá péče

Příspěvek od Cupet » 07 lis 2019 11:13

.. ale pokud nepředá věci v pátek, kde mám lítat po bazarech a schánět výbavu, když se má v sobotu vyrazit na svah?
Ok, budu se znažit na to dívat jinak (pokud to dokážu). V tom případě byla chyba děti poslat na ty dva dny do školy. Měl jsem s nima být na výletě a užívat si.
Marek2 píše:
07 lis 2019 10:21
Když má být postihnut škůdce, tak bych viděl jiný přístup.
Bohužel, už k tomu nebude zase příležitost.
tulen2 píše:
07 lis 2019 10:46
bohuzel jeste spolecnost nevyspela natolik aby SP byla norma
A tak si říkám, že k tomu soudu půjdu, ať jen z tohodo důvodu bude tlak.

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 07 lis 2019 11:59

Cupet píše:
07 lis 2019 11:13
.. ale pokud nepředá věci v pátek, kde mám lítat po bazarech a schánět výbavu, když se má v sobotu vyrazit na svah?
Má smysl investovat energii do věcí, které mají efekt.
Pomohla tvá investice do toho, že jsi šel žalovat na matku na ospod, že ti nedala lyže? POkud ano, tak si udělal správně.
Bylo k ničemu, že si běhal po bazarech v pátek a nevedlo to k očekávanému efektu - udělal jsi špatně.
Otázka je , co je cíl a zda je nezměnit. Pokud je cílem, aby ses cítil jako chudák, na kterého je zlá ex a nempomůže mu ani ospod, soudy, instituce, tak pak byl samozřejmě cíl splněn, z tvého pohledu si konal sice dobře. Ale...

Jako samo , že to člověka nasere, když to nevydá. Ale je třeba se z toho hlavně do budoucna poučit.

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 07 lis 2019 12:50

Cupete nekecej ze jsi prekvapeny podrazy matky? Preci tech malych podrazu udelala ta tva alfasamice za tu dobu tak mnoho, ze proste musis pocitat ze kazda sance pro matku ti udelat naschval bude vyuzita.
Nezlob se na me ale cekat ze tva zlomatka nachysta vybavu pro tvuj program muze jen Pepek Vyskoc.
Ty jsi prekvapeny a nastvany, i kdyz podraz matky ma poradove cislo 27.....

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 07 lis 2019 12:57

Simpson123 píše:
07 lis 2019 12:50
Cupete nekecej ze jsi prekvapeny podrazy matky? Preci tech malych podrazu udelala ta tva alfasamice za tu dobu tak mnoho, ze proste musis pocitat ze kazda sance pro matku ti udelat naschval bude vyuzita.
Nezlob se na me ale cekat ze tva zlomatka nachysta vybavu pro tvuj program muze jen Pepek Vyskoc.
Ty jsi prekvapeny a nastvany, i kdyz podraz matky ma poradove cislo 27.....
Prostě je naivní. Další znak nesebevědomého člověka. Jeho obrana před tím, že by měl něco změnit. Raději jede stále ve stejném modu a pokaždý se diví, že to dopadne stejně.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 07 lis 2019 13:13

Cupet píše:
07 lis 2019 11:13
.. ale pokud nepředá věci v pátek, kde mám lítat po bazarech a schánět výbavu, když se má v sobotu vyrazit na svah?....
...V tom případě byla chyba děti poslat na ty dva dny do školy....
....nebude zase příležitost....
..A tak si říkám, že k tomu soudu půjdu, ať jen z tohodo důvodu bude tlak....
Lama píše:
07 lis 2019 11:59
Ale je třeba se z toho hlavně do budoucna poučit.
samozrejme, poprve to je naraz - lyzovani musis zrusit, nebo se pokusit na posledni chvili sehnat neco v bazaru/pujcovne. Pak se poucis, a uz vis, jdes hned priste s detmi na netu nebo v kamennych bazarech neco vybirat, uzijete si to, rikaji ti co by se jim libilo, ty jim vysvetlujes ze neco je prilis drahe, neco ze by slo...., a priste uz vis - chci s nimi jit plavat - deti potrebuji plavky ...

Ja nemyslim. Za mne to zavani zase opacnym naschvalem - nemate uceni = do skoly nejdete, kvuli matce - at si to vysvetluje jak chce .... Ja bych volil uplne normalne je do skoly odvezt, dat jim nejaky sesit, tuzky ... a s ucitelkou bez pritomnosti deti promluvit ze bohuzel nemaji vsechny pomucky a sesity, protoze ti je matka odmita vydat, tak ze ji prosis aby to tolerovala, a ze doufas ze ti je priste uz da. Nez vyrazite, detem to vysvetlit a rict jim, ze to s ucitelkou sam vyridis, ze to neni problem.
Ale zase prilezitost, bud stejna, nebo podobna, neboj, matka bude kreativni, kdyz ji to tak hezky funguje :-)

Proc, a jaky tlak? Myslis na ospod, nebo soud? Takovyhle tlak pro ne vubec nic neznamena. Fakt ne. Jen je budes utvrzovat v tom, ze pri konfliktech neni SP mozna, a ze to delaji spravne. Tlak bude jen na tebe, a bohuzel na deti. Dopadnes jak sedlak u chlumce, dosahnes pravy opak - opetovne ujisteni matky, ze jeji Pravda je ta spravna. Take to pak matka pouzije k ukazovani detem, ze ona to dela dobre - podivejte, zas se soudil, a zas to prohral ....

Cupet
Stálice fóra

Příspěvek od Cupet » 07 lis 2019 14:10

Lama píše:
07 lis 2019 11:59
Pomohla tvá investice do toho, že jsi šel žalovat na matku na ospod, že ti nedala lyže?
Nechodil jsem žalovat, ale požádal, zda mohou nějak matce vysvětlit, že předat výzbroj a učení je v zájnu dětí.
Simpson123 píše:
07 lis 2019 12:50
Cupete nekecej ze jsi prekvapeny podrazy matky?
Bývám ). Osobně bych na ně nepřišel a dopředu je nevidím. Ale s tím nepředáním jsem to poťal. Teď si to uvědomuji čím dál víc. Byl jsem zvyklán policajtem, udělal jsem v tomto chybu.
tulen2 píše:
07 lis 2019 13:13
Dopadnes jak sedlak u chlumce, dosahnes pravy opak - opetovne ujisteni matky, ze jeji Pravda je ta spravna.
No právě, teď musím dobře rozmyslet strategii...a hlavě za ní jít

Nera
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Nera » 07 lis 2019 14:19

Já se musím Cupet zastat, mám doma 3S na třetí.
Já tu jeho ex nikdy neviděla, ale 99% jejích naschválů mu hlásím předem, že nastanou, vidím do ní jak do hubený kozy. Jen on je pokaždé děsně překvapený. Vůbec to není hloupý chlap, zastává v zaměstnání vedoucí funkci, řeší personální problémy atd., proto nechápu, že po více jak dvanácti letech (!) nevidí a neodhadne to, co mně je nad slunce jasné po několika měsících. Přitom já bych se k tomuto nikdy nesnížila, takže to není o tom, že "podle sebe soudím jiné", stačilo mi povyprávět o historii a v reále vidět pár příkladů.
Ten můj po tom navíc zdaleka tolik nešlape. Ke škodě dětí.

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 07 lis 2019 14:38

Cupet píše:
07 lis 2019 14:10
Bývám ). Osobně bych na ně nepřišel a dopředu je nevidím. Ale s tím nepředáním jsem to poťal. Teď si to uvědomuji čím dál víc. Byl jsem zvyklán policajtem, udělal jsem v tomto chybu.
A ten doporučil co? Jsi psal, že koukli do rozsudku a řekli, že děti jsou tvoje. Tak jaké zvyklání?

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 07 lis 2019 14:48

Nera píše:
07 lis 2019 14:19
Já se musím Cupet zastat, mám doma 3S na třetí.
Já tu jeho ex nikdy neviděla, ale 99% jejích naschválů mu hlásím předem, že nastanou, vidím do ní jak do hubený kozy. Jen on je pokaždé děsně překvapený. Vůbec to není hloupý chlap, zastává v zaměstnání vedoucí funkci, řeší personální problémy atd., proto nechápu, že po více jak dvanácti letech (!) nevidí a neodhadne to, co mně je nad slunce jasné po několika měsících. Přitom já bych se k tomuto nikdy nesnížila, takže to není o tom, že "podle sebe soudím jiné", stačilo mi povyprávět o historii a v reále vidět pár příkladů.
Ten můj po tom navíc zdaleka tolik nešlape. Ke škodě dětí.
A zastat v čem? Tebe to u toho tvho děsně nevytáčí?
Řikam - na podzimky nemá smysl nic plánovat, páč podle ministerstva jsou jen dva dny, takže tvoje plány, že někam vyrazíme na pátek-st jsou liché, děti vydá až v úterý... Ne ne, to by neudělala, děti se těší, mámu překecaj... BUm, strašné překvapení, že je nedá, nevymění a děti si to rozmysleli a nikam nechtěj.
Řikam - máme jet s kámošema tam a tam, kup plavky, vem pohorky, děti měli před měsícem anginu, bude nařizovat klidový režim a předá je jen v bačkorách a bude operovat s klidovým režimem. Ale prosim tě, to snad není taková hysterka... No je....

Marek2
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Marek2 » 07 lis 2019 14:51

Zbytečné se hrabat v minulosti. Prostě se stalo. Ta jeho ex není žádná výjimka a platí na ní to co tu řešíme.
Já volal policajty nespočetkrát. Většinou vyvinou snahu pouze aby se případu rychle zbavili a mohli odjet. Právní tahanice je nezajímají. Jestli vycítili, že otec měkouš ustoupí, tak do něj meldovali až ho ukecali že má děti odevzdat. Špatný přístup policie, ale v tu chvíli měli hotovo.

Odpovědět