Péče před rozsudkem, SP u 2 letého syna

Odpovědět
Hugo76
Stálice fóra

Re: Péče před rozsudkem, SP u 2 letého syna

Příspěvek od Hugo76 »

Převzal bych dítě do péče a dal návrh na svoji péči s tím, že matka není schopna dodržovat dohody, snaží se záměrně celou situaci eskalovat a znemožňuje jakoukoliv dohodu. Že ty dohody schopen jsi, nebudeš matce bránit ve styku s dítětem a teď si jen vynahrazuješ ztracený čas. Dítě, že se má skvěle a budeš o tom informovat matku i ospod. Třeba narazíš na rozumného soudce, ztratit asi už není co.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

Je mi z toho smutno. Podle me "jedes" spatnou cestou. Snazis se donutit ospod, propadne soud, aby neco delal. Snazis se protokolovat a zaznamenat, co matka dela spatne, jako "dukaz".

Tudy to ale nepujde, tohle co pises je ospodu u p...e, az dojde k soudu ospod pouze zamumla dite matce, otci siroky styk dle uvazeni soudu a vyzivne dle uvazeni soudu. A soud to tak udela, se snadnym zduvodnenim, dite je male, a dosud o nej pecuje ve vyrazne vyssi mire matka. Krom toho mezi rodici je vazny spor, viz oboustranne tuny sracek ve spisu a oboustranne podanzch PO

To co naopak ale potrebujes, je aby ospod NIC nedelal. Protokolovat nikoli jake mate s matkou spory, ale naopak jak skvele s matkou ve vsem vychazite, a ze se shodnete uplne na vsem ohledne ditete - tedy bohuzel krome casu. A ze si nejvic prejes abyste se shodli i na tom case, ze chces s ni chodit do poradnz, bohuzel ona zatim nechce - s tim chces aby to ospod pomohl. Potrebujes aby fakticky nikde zadny duvod pro vydani PO krome matcina prani nelezel, a ty sis mohl postupne brat casu vic. Takze na ospod protokolovat POUZE jak je to s matkou skvele, jak hodne dite u tebe je, a ze si prejes jeste vic, + lzi a postoje OSPODu (dite je prilis male na SP ... aha, a kdy bude uz myslite dost velke ...)... protokolace "ospod je nazoru, ze v dobe nastupu do skolky uz neni SP nic na prekazku" ...

Takhle z toho co pises na ospod a posilas jasne leze ohromny konflikt rodicu (aby taky ne), a s tim si te namazou dal vsichni na chleba.
Presne takhle jak postupujes ted ty, postupovaly zastupy otcu s predstavou, ze prece pravo a spravedlnost plati, a urady jsou od toho, aby chranily zajem ditete.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

Luckies píše: 03 črc 2020 18:35 Dneska proběhlo na mou povahu drsné převzetí ze strany matky.
...
....
Matka se na vyšetření se svou zaměstnankyni (zdravotní sestrou) dorazila a uvnitř ordinace syna otci vytrhla s náruče. Poté na prosby otce, že chce být se svým synem....
Uz jsem to psal vys, mozna ne tak otevrene... Tohle si precti 10x. Tohle je jeji a tva povaha. A proto, s nejvetsi pravdepodobnosti, prohrajes, SP neziskas. A tim ze se snazis s ni jit do "pravniho, uredniho", sporu jeste prilevas olej do ohne, ona vuci tobe bude jednat jeste s vetsi agresi. Ty veris tomu, ze se za tebe urad, soudce ... postavi a pomuze ti. Ale tak to nebude.

Timhle ona dava jasne najevo, jak ji na diteti zalezi. Prijde, vytrhne ti ho z naruci ... a nasledne "zle" nereaguje na tve prosby :). Co Ti brani delat totez? Povaha ...

No a ted si predstav, ze tohle dostane na stul i pomerne rozumny znalec, nebo soudce.... OK, jasne, vidi - jsi fajn otec. Ale o dite nyni 90% stara matka... Jasne, i otec se umi starat a ma dite rad ... Nojo, funguje to. Otec je smutny ze nemuze s ditetem bzt vic ... Co s tim. Napalit stridavku? Nojo, ale to se nikdy nezkusilo. Co kdyz matka zacne vyvadet jeste vic, co kdyz se spor jeste vic vyhroti? Takze sazka na jistotu. Dame siroky styk, 3-4/14. Matka spokojena ze "vyhrala", otec se s tim casem smiri (vzdyt koneckoncu se s tim smiril i u minule dcery, a smiruje se s tim uz rok i ted - sice si stezuje ... ale i to utichne.
Opravdu maloktery ma "koule" na to SP napalit, a zkusit zda se matka taky nesmiri. Kdyz jsou v situaci ze si nedokazou vybrat (otec i matka bud oba v klidu a pecuji +- vyrovnane, nebo oba magori co se ani jeden nestiti vztrhavat dite z naruci), je to premysleni pro ne snazsi.
Luckies
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Luckies »

Tohle mi odepsala, úplná změna rétoriky. Tohle nemohla vymyslet a napsat sama, nezhazuji její inteligenci, ale tohle z jeji hlavy není....
A opět, jen styk 1x za tyden ve čtvrtek v case, kdy vi, ze jsem v práci. Bud to dela záměrně nebo nevim.

.....,

email, který jsi zaslal na OSPOD jsem dostala, je to zase jen lež a lež a v lepším případě účelově překroucená pravda.
Chápu, že se s naším rozchodem nejsi schopen vypořádat a je to na tebe brzy, ale pochop, že cesta, kterou jsi zvolil není právě ta nejlepší cesta.
Nejvíc mi vadí, že ve svém boji nerespektuješ syna a je ti jedno, jak se cítí, hlavně že tzv. vyhraješ. A ani to se zatím nestalo. Upřímně, prohráváme oba, ale ty to tak, jako já, necítíš. Selhali jsme jako parneři a teď za tvé vydatné pomoci, selháváme i jako rodiče. Nevím, jestli to pochopíš, ale snad jednou ano.
Nevím, jestli to zvládneš, nechci být k tobě necitlivá, ale můj vztah k tobě už skončil, vnímám tě jako otce syna, kterým zůstaneš již navždy. Byla bych ráda, aby jsi i ty dospěl do tohoto stádia a neotravoval nám všem život, teda hlavně synovi. Pochop, že on je zatím malý a potřebuje více mou péči a přítomnost, stejně jako pocit jistoty, které děti ve svém věku mají u mámy. Je to víc, než pětiletý boj na soudě, který jsi zvolil, protože jsi zhrzený. To se netýká jen našeho syna, ale všech dětí jeho věku a není to o špatných, neschopných a zlých otcích, ale o přirozeném vývoji dětí. Ten mu aktuálně dopřát nechceš, protože jsi sobec a demagog, který propaguje hesla, že máme stejná práva a povinnosti, které ti ovšem nikdo a já už vůbec ne, neupírá.
Potom, co jsi tento týden předvedl, jak jsi lhal a podváděl, jenom proto, aby jsi dosáhl svého, jsem ti přestala věřit, že ti jde jen a jen o syna. Kdyby ses informoval u odborníků (pedopsychologové), tak by jsi se s tím možná srovnal a vše pochopil.
Proto jsem se rozhodla, že naše komunikace se bude odehrávat výhradně písemně. Vyber si způsob, buď emailem, nebo sms zprávami. Zatím to bez důvěry jinak nepůjde. Nebudu už reagovat na tvé zastrašování OSPOD, soudem, tvým právníkem a podobně. Pokud toho nenecháš, budu to řešit právní cestou, přestaly mě ty tvoje sms na toto téma bavit. Jestli chceš, udělej to a neotravuj mi tím život.
Kočárek mám náhradní a taky mám i jiné osobní věci Jonáška, takže s předáním počkám. Nebo pokud jsi ochoten tyto věci předat mému dědovi, byla bych za to ráda.
Z důvodů, které ti v tomto okamžiku nechci sdělovat, navrhuji tvé setkání se synem ve čtvrtek, dne 9.7.2020 v době od 12:00 hodin do 16:00 hodin. Potvrď mi písemně termín a hodiny předání a převzetí.
Děkuji
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

Ano, vede 10:0. Po precteni podobnych kecu s ni bude kazda ospoda i soudce soucitit, a prikyvovat jaky si ty hajzl, ze ji a potreby maleho ditete nerespektujes. Dokonce odhadem 80-90% populace, lidi, kteri nemaji nejblizsi zkusenost s opatrovnickym systemem.

Ted je cas na tvuj tah, nabidnout pravidelne dochazeni do poradny, tlacit ho, vyvolat pripadne pripadovou konferenci na ospod, kdyz matka poradnu bude odmitat. Napis ten navrh matce podobnou formou ... "je mi lito ze nase vztahy blablabla, pojdme zkusit spolecne dochazet do poradny ...blabla, treba se nam tam pod odbornym vedenim podari .. blabla ... urcite to bude fajn i pro dite, blabla, dej mi vedet co si o tom myslis, diky" ...A retoricky v poradne postupovat stejne jako ona - ano, dite je ted male, to je samozrejme, ze potrebuje matku vic ... ale ten cas co matka nabizi je nesmyslne maly, i u takhle maleho ditete bysme se meli pohybovat nekde kolem 30-40% ... vzdyt nekoji, neni zadna materialni potreba ditete co bych uspokojit nemohl.
Super, matka sama rika ze mi stejna prava a povinnosti neupira .. parada, pojdme se tedy domluvit DO BUDOUCNA na stridave peci o dite. A pojdme se nyni ramcove domluvit, jak se budu starat o dite TED (nekde kolem tech 30-40%, alespon 4 noci/14), a jak se muj podil pece bude POSTUPNE zvysovat tak, abychom mohli napr. nekde kolem nizsiho skolkoveho veku prejit na plnohodnotnou SP (ne nutne 7/7, klidne prizpusobene potrebam matky, co takhle kratsi intervaly?).
Ten den tydne (co den, par hodin) si nesmis fakticky nechat dele libit.
Jak je to dlouho co jsou podane navrhy na soud? Uz jsou nejake terminy?
Doporucil bych ti napsat soukromy vzkaz uzivateli forU - venuje se tomu vic, ma asi cas spolu s tebou sepisovat navrhy na soud, pripadne obstruovat s casem. Ja na to cas nemam.
Nepsal bych takove detaily co pises tady, tahle diskuze je sledovana casto matkami, ospodem, ... a pak jsou tve reakce previdatelne.

"... v case kdy vi ze jsi v praci .."
Bohuzel - tady si musis byt schopny zaridit naprostou volnost. NESMI mit moznost nabidnout ti jakykoli cas, kde bys rekl to nemuzu. Vzdycky to musi byt jen super, a co jeste k tomu ....
barcod
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od barcod »

Nemusis Luckie nic vysvetlovat, jestli nechces, akorat me zaujalo, ze pises o dvouletem synovi a ex Ti pise v emailu o petiletem boji na soudu. Take je mozne, ze jsem neco prehledl...

Luckies »30 čer 2020 09:04
"Dítě (kluk) narozený v 9/2018 – necelé dva roky, nekojící, citově vázán na matku a otce, já mám ještě 8 -letou dceru z předchozího vztahu, u které nemám soudem určený styk (matka nedělá problémy). "

Luckies » dnes, 17:10
"Je to víc, než pětiletý boj na soudě, který jsi zvolil, protože jsi zhrzený."
Luckies
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Luckies »

Mé údaje jsou správné.
Tudíž matka předpokládá, ze soudni boj se potáhne 5 let. Oba máme své právní zástupce, Ti nechtějí řešit "omáčku". Vyčkávají na info. soudu. Navrh k soudu s VP matky, otci styk v souctu 37 hod./měs. matka podala začátkem května. Soudy zatim nekonají. Na rady budeme soud oddalovat a žádat poradnu, chocem, atd. Muj právní zástupce je A právník, ale jak jsem psal, nechce vůbecreagovat na lzi matky, ze o to tady vubec nejde. Ze budeme útočit u soudu a zatim sbíra info. Jen mi to nepridava cas se synem.
Diky Všem za rady. Ano, zatim spoléhám na právo a spravedlnost. Ale proc tady za Vámi chodim pro rady, je to, abych si svým konáním nepritizil, abych v ramci vasich zkušeností mohl byt se synem co nejvíce (bez Vás by u me nikdy dvě noci nespal) a taky to nejdůležitější jsou rady, jak postupovat, abych dosáhl svého. Protože jinak bych byl naivní blb, ktery by spoléhal, ze si vse matka uvědomí a ze soudy jsou spravedlivé. A ted potrebuji změnit skóre na min. 5:5.
Luckies
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Luckies »

Tak teď jsem zjistil, že matka podala 1.7. PO k úpravě péče. Doufám, že stihneme reagovat.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

Luckies píše: 06 črc 2020 22:36 Tak teď jsem zjistil, že matka podala 1.7. PO k úpravě péče. Doufám, že stihneme reagovat.
Tak hlavne, jestli to stihnes, tam napiste neco v duchu ze doposud si pecoval ve velmi vysoke mire, a v posledni dobe se matka snazi tvoji peci omezovat. At nasledne, po pripadne zamitnutem PO, muzes opet cas s ditetem zajistovat.
Luckies píše: 04 črc 2020 22:37 ale jak jsem psal, nechce vůbecreagovat na lzi matky, ze o to tady vubec nejde. Ze budeme útočit u soudu
To ma pravdu. Ale bohuzel ty se jeho navodem uplne neridis, a kydas hnuj u ospodu. Cim vic "dukazu" a obvineni u soudu a ospodu, tim vic z toho vyleza "konflikt rodicu", a pro ospod a soudce tim smerem skolene, to znamena jedine - SP neni vhodna.
Luckies píše: 04 črc 2020 22:37 Ano, zatim spoléhám na právo a spravedlnost.
Abys nebyl zklamany. O tom to fakt neni. SP se vetsinou prohraje jeste pred soudem.

Ale muzu byt i prijemne prekvapeny … nedavno naprosto necekana SP v pripadu kde bylo soudni vykazani pro DN, a asi pul roku asistovany styk. Nicmene statistiky jsou zatim porad smutne.
Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama »

Luckies píše: 04 črc 2020 22:37 A ted potrebuji změnit skóre na min. 5:5.
No a udělal by jsi teď něco jinak? Představ si celou situaci znovu... Zkus jí zanalyzovat... Choval by ses jinak? Protože asi moc nemá smysl polemizovat nad tím, že to je o fyzické převaze a dítě ti ukradli dvě ženské.... Jde prostě o psychickou převahu, že ona je vnitřně přesvědčená, že to, co dělá, dělá pro dobro dítěte. A příště by to udělala stejně. A co ty?
Nebo to hodíš za hlavu a raději pro ochranu vlastního ega se v tom moc rejpat nebudeš, budeš věřit, že příště nic takového nebude a budeš se modlit, že to celé dopadne dobře. Ideálně, aby to zařídil soud a OSPOD nebo jiná autorita matku donutila a ty jsi nemusel do konfliktu.
Nebo čím konkrétně, jakou změnou u sebe chceš těch 5:5 dosáhnout?
Odpovědět