Tak mám střídavku

chlap
Stálice fóra

Re: Tak mám střídavku

Příspěvek od chlap »

army - ženy a především matky nelžou, to bys přeci jako chlap mohl vědět, jelikož to nevíš, tak tě o tom musela přesvědčit soudkyně - žena viď, pravdomluvná, co zastává spravedlnost a právo = znáš to spravedlnost je přeci slepá a tak ti to dala soudkyně jasně najevo...víš co z toho plyne? Pokud ti to zde napíši tak má slova ženy rozcupují na kousíčky, proč? protože napíši pravdu a ta se lidem nelíbí, natož soudkyni.
Chlape, já mám černé na bílém od orgánů v trestním řízení, že milá, pravdomluvná chudinka maminka "záměrně lže"...to je co ...takže buď v klidu ve tvém případě se o žádnou anomálii lži žen (matky, právního zástupce, soudkyně) nejedná, je to běžný a státem podporovaný a hájený JEV...je s podivem, jak se lidé diví, že politici lžou a kradou, když běžný lid to dělá a podporuje také....tak co by lidé chtěli...z této šlamastiky lhářů a lhářek podvodnic není šance se vymotat....a tak ti zbývá jediné, když chceš s vlky býti ....musíš holt začít lhát taky
milan123
Nováček fóra

Příspěvek od milan123 »

zdenek-1 píše:No, je to opravdu boj.
Milane, zkus mi popsat Tvou situaci trochu blíže. Jak staré děti, jak daleko od sebe, zaměstnání..resp. vol.čas atd. Třeba by se Ti jednou u soudu hodila jakási analogie s mým případem. ZK
Děkuji za Tvůj čas,jsem OSVČ a čas mám jak na děti tak na sebe,koupil jsem nemovitost od matky 1km a přesto že soudkyně na začátku řekla,že to bude jinak porovnávat,když budu bydlet takový kousek od matky,tak se tak nestalo a ani po odvolání ke krajskému soudu jsem neuspěl,protože tam jen řešili kolik mám nemovitostí a o syna jim vůbec nešlo.Syn má 4roky a je trochu vyspělejší,(příklad,když řekne své matce,že ji stejně opustí)to je chytrák co,kde to vzal nevím.Mám dceru ve střídavé péči,dva dny já dva dny matka,ale to bylo dohodou s matkou,tak že do toho nezasahovaly svou hloupostí soudy.Dceři je 17let a se svým bratrem žila rok a přesto není pro soud vytržení ze sourozeneckého stavu,z rodného domu a okolí dědy a babičky nic v rozporu z dobrými mravy.Umím vařit,prát a vše co některé ženy,nekouřím a nepiji.Jediný důvod nemají soudci na zákaz styku se synem a přesto ho vidím,jednou za devět dní na pár hodin.Dle mého,kdo se na tom podílel,by měl být trestán vězením.Právníci mne už stáli desetitisíce a stále prohrávám,připadá mi to jako,když si přímo domlouvají jak dlouze se budou na mně přiživovat,za účasti státních úředníků,kde z toho nejhůře vycházíme my dva,já a syn,který má záchvat,když ho vracím k matce.
Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Střídavka »

Přinejmenším je potřeba tyto soudkyně a podobné osoby výslovně jmenovat. A když dodate i příslušné podklady, budeme o nich i psát.
chlap
Stálice fóra

Příspěvek od chlap »

milan123 píše:
zdenek-1 píše:No, je to opravdu boj.
Milane, zkus mi popsat Tvou situaci trochu blíže. Jak staré děti, jak daleko od sebe, zaměstnání..resp. vol.čas atd. Třeba by se Ti jednou u soudu hodila jakási analogie s mým případem. ZK
Děkuji za Tvůj čas,jsem OSVČ a čas mám jak na děti tak na sebe,koupil jsem nemovitost od matky 1km a přesto že soudkyně na začátku řekla,že to bude jinak porovnávat,když budu bydlet takový kousek od matky,tak se tak nestalo a ani po odvolání ke krajskému soudu jsem neuspěl,protože tam jen řešili kolik mám nemovitostí a o syna jim vůbec nešlo.Syn má 4roky a je trochu vyspělejší,(příklad,když řekne své matce,že ji stejně opustí)to je chytrák co,kde to vzal nevím.Mám dceru ve střídavé péči,dva dny já dva dny matka,ale to bylo dohodou s matkou,tak že do toho nezasahovaly svou hloupostí soudy.Dceři je 17let a se svým bratrem žila rok a přesto není pro soud vytržení ze sourozeneckého stavu,z rodného domu a okolí dědy a babičky nic v rozporu z dobrými mravy.Umím vařit,prát a vše co některé ženy,nekouřím a nepiji.Jediný důvod nemají soudci na zákaz styku se synem a přesto ho vidím,jednou za devět dní na pár hodin.Dle mého,kdo se na tom podílel,by měl být trestán vězením.Právníci mne už stáli desetitisíce a stále prohrávám,připadá mi to jako,když si přímo domlouvají jak dlouze se budou na mně přiživovat,za účasti státních úředníků,kde z toho nejhůře vycházíme my dva,já a syn,který má záchvat,když ho vracím k matce.
Je to smutné, ale často čím dál větší nešvar, jako by soudkyně a matky chytaly poslední dech v likvidaci....nediv se všem leží v žaludku to, že TY prostě to umíš a máš nemovitosti jak píšeš, proč by měly řešit dítě, od toho tu přeci nikdo není.....to že se píše "tzv. zájem dítěte" - viděl jsi Harryho Pottera? Tak ta jeho kouzelná hůlka je v českém podání toto zaklínadlo "zájem dítěte" ;) na to zapomeň, nic takového neexistuje, jediný zájem dítěte je jeho matka a její zájmy, ale kdyby se to napsalo veřejně TAK by to způsobilo poprask a tak to musí umě opět obelhat....byl jsi někdy v divadle? Viděl jsi někdy herečky? Né? Ale ano, s jednou takovou máš přeci syna :D a ta je přímo z národního....druhá hérečka je soudkyně....u nás to není o nějakém soudnictví o nás to je o zájmech matek, které loajálně podrží každá pracovnice ospodu, psycholožka a soudkyně....jsou přeci v jednom kurníku a kdyby se nepodržely navzájem, tak by si vyklovaly oči..... ;)
zdenek-1
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od zdenek-1 »

Tak to Ti nezávidím. Ta dcera je ve střídavce asi s jinou maminkou, že jo? Chci se zeptat:" Čím odůvodňovali soudci/soudkyně a pravděpodobně i soc.pracovnice, že jsou proti? Bylo to kvůli věku? Co Ti řekl advokát?"
milan123
Nováček fóra

Příspěvek od milan123 »

Tak to Ti nezávidím. Ta dcera je ve střídavce asi s jinou maminkou, že jo? Chci se zeptat:" Čím odůvodňovali soudci/soudkyně a pravděpodobně i soc.pracovnice, že jsou proti? Bylo to kvůli věku? Co Ti řekl advokát?"
Ano Dcera je s jinou matkou,(rozešli jsme se pro její chlast)ta se se mnou dohodla o střídavé péči,protože matka chtěla dceru do výhradní péče a dcera řekla NE a tak matka ustoupila a dohodla se,před soudním sporem.Jinak už vidím jak by to dopadlo.
V případě syna,je to jinak matka Petra ŠULEROVÁ ,nejdříve mne okradla o dům,který jsem si koupil za vlastní finance a pak o auto za 460tis.pak o syna.Věci vem čert,ale to svědčí jen o charakteru matky a matek,které soudy v ČR PODPORUJÍ,konkrétně JUDr.Matoušková z Kolína(soudní úřednice)a sociální pracovnice???kolínský OSPOD....škoda slov,měly by je zákonodárci trestat za porušení práv rodičů.Dohled nad dítětem,jen ve prospěch matky,děti jsou jen kus papíru,to že syn nechce k matce a má záchvaty,jim nic neříká a nahrávky a důkazy jsou pro ně jen účelové a nahrané...co dodat...příklad,zápis z kontroly soc.pracovnice u mne na zahradě,(syn se pohybuje v dosahu napuštěného bazénu a místo je nebezpečné)A skutečnost je - na zahradě je kulatý nafukovací bazének výška 30cm,průměr 150cm pro mimča,s vodou 5cm,kde jsme se synem pouštěli lodičky,musel jsem smíchy vyprsknout,ale taktéž si říci,co je to za ubohost této pracovnice.Můj advokát podal podnět u soudu pro podjatost(zaujatost soudce Matouškové)a to nebylo uznáno....
zdenek-1
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od zdenek-1 »

Ještě se zeptám: To druhé zamítnutí už byl odvolací soud?
O sociálce mi nemluv. Jsou schopný napsat ledacos. Opět klasika na straně matky.
Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Střídavka »

O střídavé péči se dvěma rodiči a jednou zaujatou psycholožkou v České televizi:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 058160003/

Obrázek
UltraPapa
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od UltraPapa »

Zdravím,

pořad jsem viděl, paní tzv. "psycholožka" opravdu byla zcela mimo realitu, tak jako jsou všichni, kdo rozhodují o osudech našich dětí. Stále jsem jen čekal, že se jí Höppner zeptá, čím se bude živit, až budou nařizovány střídavky, tak jak je běžné všude ve světě...

UP
Tomáš
Stálice fóra

Příspěvek od Tomáš »

Dobré odpoledne,

já bych vystoupení psycholožky neviděl tak tragicky a neházel bych ji do jednoho pytle s našimi oblíbeným senátorkami. Proti střídavé péči jako takové není, v podstatě má pravdu v tom, že když se rodiče chovají jeden k druhému špatně, tak dítě trpí. Já bych dodal, že nehledě na to, jestli je v manželství, ve střídavce nebo v jiném modelu. Zažil jsem rozpad manželství svých rodičů, kteří se hádali jako psi a opravdu mi to na dobré náladě nepřidalo. Když psycholožka říká, že by v případě nedohody rodičů se střídavkou počkala, tak mi chybělo jen dodat jediné, ať je dítě svěřeno do péče tomu, který špatnou komunikaci nezavinil. To bohužel nezaznělo, ale možná by to poškozený rodič nebo dobrý právník u soudu vyargumentovali. Problém naší praxe je v tom, že matky často komunikaci odmítají záměrně, aby střídavku eliminovaly. Ale s tím se už zase vypořádavají nálezy Ústavního soudu. Tento pořad je podle mne dobrou reklamou pro střídavou péči.
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.
Odpovědět