OSPOD lže...lze něco dělat?

Re: OSPOD lže...lze něco dělat?

Příspěvekod vali » 17 úno 2017 14:14

Pekné. Jen upozornuji, ze nas se taky chtel OSPOD sam zbavit, a napsal soudu ve svem vyjadreni k odvolani otce do koliznika, ze vzhledem k vyhradam otce a jeho ztrate duvery by bylo lepsi, aby vykon opatrovnictvi a soc.-prav. ochrany prevzala jina MČ Prahy, ale odvolaci soud MC praha senat 72 Co ho presto potvrdil, kdyz udajne ze spisu dovodil "bezchybny postup OSPOD" a jen otec chce, aby se bezvyhradne OSPOD ridil jeho nazory a pozadavky, coz neni ukolem OSPOD.
Návrh na změnu kolizního opatrovníka mame taky v procesu a zatim bez jakehokoli kroku ze strany soudu.
vali
Stálice fóra

Příspěvekod JJL » 17 úno 2017 14:29

tady je důležité rozhodnutí tajemníka o vyloučení určitých osob (i z opatrnosti)
a následné rozhodnutí o vyloučení celého úřadu - to musí změnit magistrát
a "sebevyloučení" je jedna z těch jednodušších cest
JJL
Stálice fóra

Příspěvekod Hangman » 17 úno 2017 14:45

Ahoj vali, mne je jasne jak opatrovnicka soudkyne dohady kolem kolizniho opatrovnika rozsekne.
Je to jen ma dalsi duvodna stiznost na OSPOD Praha 13.
Docela me prekvapilo, ze Blanka Vildova, ktera na nas OSPOD nastoupila 1.9.2016 se me bude chtit tak rychle zbavit. Od osoby jejiho razeni jsem cekal cokoliv, ale toto ne.
Pro neznale Blanka Vildova radila, nevim jestli jeste radi, Zdechovskemu a Chalankove v pripade kluku Michalakovych. Zajimave, ze v pripade cizi socialky ma Vildova plnou tlamu kecu a sama doma utika z boje.
Hangman
Stálice fóra

Příspěvekod vali » 17 úno 2017 15:30

JJL píše:tady je důležité rozhodnutí tajemníka o vyloučení určitých osob (i z opatrnosti)
a následné rozhodnutí o vyloučení celého úřadu - to musí změnit magistrát
a "sebevyloučení" je jedna z těch jednodušších cest

To je postup správní cestou, ale pak je možné změny opatrovníka dosáhnout soudní cestou (jako nyní u Hangmanna). Možná je kombinace obojího. Někdy to ale selhává obojí, jak v našem případě, a musíme se pokusit tu věc medializovat, pouze nás média zatím odmítají, že mají takových případů stovky. Což svědčí o úrovni OSPODů a opatr. soudů, že?
vali
Stálice fóra

Příspěvekod vali » 17 úno 2017 15:41

Hangman píše:... sama doma utika z boje.

Protoze ty ji pomerne malo moznosti davas :-) Jsi pomerne nekompromisni.
Jeste by mohly damy zkusit zenskou taktiku, ze je zastrasujes, ze se citi zranitelne apod. snahy obratit to proti tobe.
Snazi se mermomoci zjevne te na necem nachytat, viz absurdni situace s domlouvanim si prohlizeni zadku ditete po cyklistickem vyletu. Je zjevne, ze vystihovany je i pedagogicky personal a obraci se to do extremu - jsou presprilis agilni, protoze jsou bezradne.
Aspon bych to tak vnimala, jen muj nazor.
vali
Stálice fóra

Příspěvekod Hangman » 18 úno 2017 12:51

Zdar,

abych Mgr. Blance Vildové, vedoucí Odboru sociální péče Praha 13 stížil možnost předání spisu mého syna na jiný OSPOD a mohl dál prudit na Praze 13, rozeslal jsem na všechny pražské sociální odbory a OSPODy tento e-mail. Přinejhorším budu prudit jinde, no. :)

Vážení vedoucí pražských sociálních odborů, vážení vedoucí pražských OSPODů,

obracím se na Vás kvůli situaci na OSPOD ÚMČ Praha 13. Paní vedoucí Odboru sociální péče Mgr. Blanka Vildová (po 4,5 měsících ve funkci!!!) neví co se mnou, zákonným zástupcem chlapce, narozeného dne xx. Xx. 2010, a snaží se spis předat jinému OSPOD. Viz. e-mail po srolování dole. Pro upřesnění spis chlapce narozeného dne xx.xx. 2010 má za dva roky co je veden na OSPOD Praha 13 kolem tisíce stran.

Na OSPOD Praha 13 od prosince 2014 hoří zuřivý konflikt. Konflikt nezvládlo několik vedoucích Odboru sociální péče, vedoucí OSPOD a několik sociálních pracovnic, které pro neschopnost táhly do prdele. Nezvládá ho Tajemnice ÚMČ Praha 13 JUDr. Kateřina Černá. Od 1.9.2016 byla jmenována vedoucí Odboru sociální péče ÚMČ Praha 13 Mgr. Blanka Vildová, slovy jednoho internetového diskutujícího "legendární zametací koště z magistrátu". Paní Vildová se neutuchající konflikt mezi mnou a OSPOD rozhodla řešit po křesťansko-demokraticku, tj. tak, že se problém pokusím delegovat na jiný pražský OSPOD. Angažování Mgr. Blanky Vildové považuji za další mistrovský personální tah JUDr. Kateřiny Černé.

Přitom konflikt má jednoduché, jasné, elegantní řešení - vyhození sociální pracovnice Blanky Exnerové a vedoucí OSPOD Mgr. Zdeňky Wdowyczynové z ÚMČ Praha 13, za evidentní neschopnost a lidská selhání.

Pracovnice OSPOD Praha 13 se zuřivě brání. Byť jsem platil tisíce korun pokut za hrubě urážlivá podání, nespolupráci s OSPOD, byl jsem díky OSPOD obviněn z trestného činu ohrožení výchovy dítěte (za týden SZ po mé stížnosti stíhání zastavilo), krávou z ÚMČ Praha 13 nařčený z týrání dítěte, u Obvodního soudu pro Prahu 5, opatrovnické oddělení, probíhá řízení ohledně nařízeného dohledu nad výchovou, proložené několika mými nesmyslnými návrhy, syn v rámci trestního řízení absolvoval psychiatrické a psychologické vyšetření soudními znalci atd., nic na mě ze strany OSPOD Praha 13 nezabralo. V tuto chvíli již Mgr. Blanka Vildová není schopná mě ani donutit, abych se NĚKAM se synem dostavil na psychologická vyšetření a následně s psychologem spolupracoval při sledování psychického vývoje syna, což doporučili soudní znalci. Syn má v Individuálním plánu ochrany dítěte (samozřejmě vyhotovený OSPOD Praha 13) zaneseno, že má být do konce ledna 2017 zahájeno správního řízení, ve kterém nařídí OSPOD Praha 13 návštěvy psychologa, i to "legendární zametací koště z magistrátu" Vildová po jednom mém e-mailu vzdala, respektive správní řízení ani nezahájila. Což mě mrzí, já mám správní řízení rád. Při mých posledních správních řízeních se prokázalo, že vedoucí Odboru sociální péče ÚMČ Praha 13 byla hovado. Viz. Usnesení, Opravná usnesení a Opravná usnesení opravných usnesení nebo co to bylo PhDr. Heleny Volechové.

OSPOD Praha 13 bombarduji dál žádostmi o prošetření situace syna, které zaměstnávají několik sociálních pracovnic a vedení OSPOD, vedení Odboru sociální péče. Vyžaduji odpovědi na svá podání. S tím, že na jakékoliv šetření podávám stížnosti proč sociální pracovnice učinila krok A a neučinila krok B, když pracovnice učiní krok B, okamžitě si stěžuji proč neprovedla krok A. Tato taktika je poměrně účinná. Pokud za ni přestal vyhazovat Odbor správních činností ve zdravotnictví a sociální péči, jistě ji zúročím na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Syn je tedy v pořádku, jak tvrdí Bc. Tomáš Kodiš v posledním vyrozumění. Než je však provedeno sociální šetření v domácnosti kde můj syn bydlí, uběhne průměrně rok, co sociální pracovnice běhají po domě, hledají byt kde syn bydlí a následně buší na dveře. Bez Policie ČR se sociální šetření neodváží provést. Jistojistě tedy úspěšně obstruuji chod OSPOD Praha 13. Vtip je totiž v tom, že syn je ve společné péči rodičů. To nepočítám žertíky typu pití piva na OSPOD při jednaní s děvčaty PhDr. Helenou Volechovou, Mgr. Zdeňkou Wdowyczynovou a Annou Pospíšilovou. Pokud jsem ještě nestřelil děvčatům na OSPOD při jednání pár facek, tak jsem tomu nyní hodně blízko. Nechám se mile překvapit zda to chrabrá Policie ČR posoudí jako TČ nebo přestupek. S prasaty bojuji prasečími způsoby. Tak pozor, aby k tomu nedošlo na Vašem OSPODu.

Proč to všechno.

Dne 11. prosince 2014 jsem byl policejně, následně soudně vykázán za "domácí násilí". Na Praze 13 za domácí násilí vykazuje policistka Eva Chábová, která umí stěží číst a psát. Což mám povrzeno kontrolním oddělením OŘ Praha 2. Tato indispozice ovšem policistce Chábové v BKB nebrání získávat certifikáty "Odborník na DN" nebo "Odborník na DN1". Několikrát jsem se v prosince 14 a lednu 15 neúspěšně obrátil s žádostí o pomoc na odbornici na DN a CAN OSPOD Praha 13 paní Blanku Exnerovou. Žádal jsem ji o kontrolu stavu syna, protože jeho matka je těžce nemocná, má roztroušenou sklerózu. Lumpenproletářka Exnerová, která chodila k soudu v děravých obnošených teniskách, která byla nepravomocně vyloučena z SBD Pokrok jehož je členem za neplacení poplatků (a to v době kdy vychovávala svého nezletilého syna Davida), mě několikrát odmítla na OSPOD přijmout, případně mi flákla s telefonem a na jednom z našich dvou jednání mi neprokrytě lhala do očí, s tím že má strašně moc spisů. V reálu si však vyhulovala svojí prolhanou držku před radnicí MČ Praha 13, což mám potvrzeno odpovědí bývalé odborné asistentky JUDr. Kateřiny Černé, Ing. Ivany Petříkové.

Magistrát hlavního města Prahy konstatoval v mém případě nečinnost paní Blanky Exnerové. Přesto takové lůze, líné, neschopné lumpenproletářce, dlužnici neschopné splácet své závazky nechal náš zvrácený, deviantní prasokratický společenský systém moc zásadně ovlivňovat životy dětí. Paní Exnerová dál pracuje na OSPOD Praha 13, dokonce na náhradní rodinné péči, kde se již nesejde s nespokojeným rodičem, a to díky krytí vedoucí OSPOD, bezpáteřní Mgr. Zdeňky Wdowyczynové.

Dokud někdo tyto dvě dámy z OSPOD Praha 13 nevyrazí, já budu dál dělat OSPOD problémy a budu nadále paralyzovat jeho chod. Bude mi jedno jestli je to OSPOD Praha 13 nebo nějaký jiný.

Vážení vedoucí pražských sociálních odborů, vážení vedoucí pražských OSPODů, dávejte si velký pozor, aby na Váš úřad nebyl přidělen spis chlapce narozeného xx. Xx. 2010. Stejné problémy jako dělám na OSPOD Praha 13 budu případně dělat Vašim podřízeným. Budete hasit požár, který jste nezaložili. S tím, že ještě zvýším jeho intenzitu. Sociálním pracovnicím Vašeho OSPOD dám k dispozici tento e-mail, aby věděly komu je jejich vedení předhodilo, jak vedení záleží na "prosté" sociální pracovnice.

Pokud si ostatní ovčané nechali líbit, aby si s nimi nějaká Blanka Exnerová nebo Zdeňka Wdowyczynová vytíraly prdele a prdele si vytíraly i s jejich dětmi, tak já si to líbit nenechám. To Vás ujišťuji!

S pozdravem

zákonný zástupce chlapce narozeného dne xx. Xx. 2010
Hangman
Stálice fóra

Příspěvekod vali » 18 úno 2017 15:14

To jsem zvedava, kolik systemem (nekvalitnimi a nekompetentnimi OSPODy) postizenych Te v tomto podpori. Mame podobne nahledy a postoje k OSPOD, ale nemuzu se tak uplne ztotoznit s tou dikci pripisu a vulgaritama. Predpokladam se to otoci proti tobe, ackoli ti to nepreju. Abych dodala trochu podpory, tak my za vysoce nekvalitni, neetickou, neprofesionalni, nezodpovednou a nekompetentni praci, mimo dalsi i v jejimz dusledku doslo k poskozeni psychiky a vyvoje nezletileho ditete (za coz ony nemaji bohuzel zadnou zodpovednost), povazujeme cinnost OSPOD ÚMČ Praha 19, konkrétně Bc. Procházkové, Brázdilové, vedoucí Kučerové a vše přikryl tajemník ÚMČ P19 JUDr. Nykles, když postup těchto dam shledal bezchybným. Mame podezreni na maření úkolu úřední osoby z nedbalosti, zneužití pravomoci úřední osoby, pomluvy, zásahy do práv osobnostních, do rodinného života, ignoranci etického kodexu úředníků jako vládního nařízení ...
jen chybi cas ta podani zpracovat, protože manžel taky musí chodit do práce. Podklady a důkazy mame myslim podstatne, strukturovane a průkazné. Tedy pro nas a pro kazdeho, s kym to konzultujeme a to neoficialne i na uradech. Vetsinou je odpoved "to snad ani není možné", pootevrene pusy a odmitave vrteni hlavou. Otazka je, jak na to budou hledet prislusne "vysetrujici" instituce, jak moc se budou snazit to zamest pod koberec.
Takze ti doporucuju Tvuj text oprostit od osobnich invektiv a vulgarit, ackoli nepochybuji o selhanich tohoto uradu, ne ktere poukazujes, a nedostat se k OSPOD ÚMČ Praha 19 :-)
vali
Stálice fóra

Příspěvekod Hangman » 18 úno 2017 16:59

Ahoj vali,
Díky za názor. Při prvním jednání s novou vedoucí Vildovou někdy na začátku řijna 16, jsem se snažil navodit konstruktivní atmosféru, atmosféru spolupráce. Kdy jsem vyslechl několika desítek minut dlouhý monolog o ničem paní Vildové, která mě ani nenechala reagovat. Mimochodem. Podstatná většina toho co mi říkala se později ukázala jako lež. Proč těm ženským proboha někdo nevysvětlí, že nemohou lhát, protože lhaním si uzavírají cestu k jakékoliv důvěře ze strany klienta?
Opět se má dobrá vůle a snaha minula účinkem. Děvčata na OSPOD ničemu jinému, než silovému řešení problému nerozumí, na nic jiného, než nadávky a zastrašování neslyší. Takže jsem plynule opět přešel na svůj systém "parního válce", kdy bezohledně válcuji vše co mi stojí v cestě. Válcuji je stejně bezohledně jako válcovaly v prosinci 14 a lednu 15 ony mě. Koukám jen sám na svůj cíl. Používám jen zúžené vidění. Před svým policejním vykázání a především jednání s Exnerovou na OSPOD, bych si něco takové k nikomu nikdy nedovolil. Nikdy jsem nikým tak nepohrdal, nikdy jsem nikoho tak nenáviděl. I policistce Chábové musím přiznat, že se mnou jednala alespoň s nějakým respektem. Exnerová nic. Jen totální arogance.
OSPOD Praha 13 mi může dát maximálně 50litrů pokutu za hrubě urážlivá podání. Znalecké posudky syna dopadly tak, že mi nemůžou skrouhnout společnou péči. Takže mohu dál vesele prudit. Maximálně přijdu o 50 litrů, což je oproti tomu, nemateriálnu, o co jsem přišel během policejního a soudního vykázáni za přikyvováni OSPOD Praha 13 prakticky nic.
Hangman
Stálice fóra

Příspěvekod DavidTT » 14 srp 2017 09:59

Ahoj,

po roce update...jen pro rekapitulaci, co se stalo a sled událostí:
1. OSPOD 9/2015 napsal lživou zprávu, na základě které matka dostala děti přes PO do vlastní péče
2. 1/2016 vedoucí pracovnice OSPOD na základě podmětu otce ukončila vyšetřování stížnosti otce s tím, že zpráva je OK
3. Kontaktován ombudsman, jeho šetření trvalo více než rok s tím, že našel nedostatky a OSPOD sám přiznal, že některé informace mohl podal milně a že si příště dá pozor. Zpráva neopravena, chybějící klíčový důkaz nedoplněn
4. 7/2017 se obracím na nadřízený úřad, tedy středočeský kraj. Ten odmítá věc šetřit, neboť již jednou byla prošetřena ombudsmanem a věc uzavírá bez možnosti odvolání.

Celkem sranda, chyby se našly, ale ombudsman nemá právo na jejich nápravu a nadřízený krajský úřad, jež na toto kompetenci má, od toho dává ruce pryč...a teď babo raď :D
DavidTT
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Hangman » 14 srp 2017 11:20

Já to říkám stále obracejte se na MHMP nebo krajský úřad. :) Jen ten může přijmout nápravná opatření. Na ombudsmana kašlete.
Hangman
Stálice fóra

PředchozíDalší

Zpět na Fungování střídavé péče