Bc.práce:Střídavá péče-hledám ochotné potenc. respondenty

Odpovědět
Dominika_S
Nováček fóra

Bc.práce:Střídavá péče-hledám ochotné potenc. respondenty

Příspěvek od Dominika_S » 20 bře 2016 21:28

Dobrý den,
studuji třetím rokem Karlovu Univerzitu oboru Učitelství pro mateřské školy a ve své bakalářské práci bych ráda zpracovala problematiku porozvodové péče o nezletilé děti se zaměřením na střídavou péči. Ráda bych získala názory a zkušenosti rodičů, odborníků, pedagogů ale i dětí, kteří střídavou péči zažily nebo ji stále mají. Byla bych velmi vděčná, zavázána, kdyby se zde našel někdo, kdo by byl ochoten sdělit mi svou zkušenost, svůj názor na věc. Moc by mi to pomohlo.
Pokud by byl někdo tedy tak hodný a našel si chvíli času, ať se mi prosím ozve na email domcika@seznam.cz , obratem mu pošlu vytvořený zcela anonymní rozhovor.
Mockrát Vám děkuji
Dominika Š.

JARDA
Nováček fóra

Re: Bc.práce:Střídavá péče-hledám ochotné potenc. respondent

Příspěvek od JARDA » 26 dub 2016 09:24

Dobry den,
nedelejte si zadne iluze o SP,protoze nas OSPOD je horsi nez NORSKY BARNEVERT.Nez jse me dcera rozvedla tak jsem nevedel co je to "OSPOD"
ted uz to vim.Zadny zajem ze strany resit jen narizovat a nicit deti ktere se nemuzou branit a zkouset co vydrzi.Otec ING nepracuje,ale slecna z OSPODU se v nem vidi a nici moje vnuky.ING je nemocny uchyl a psichopat, ale OSPODU to nevadi protoze maji v teto zemi neomezenou moc.

tulen2
Stálice fóra

Re: Bc.práce:Střídavá péče-hledám ochotné potenc. respondent

Příspěvek od tulen2 » 26 dub 2016 09:56

Abych vykrik p. Jary uvedl na pravou miru - na OSPOD se vyjimecne opet nasla rozumna pracovnice, co vi ze dite ma rodice 2, a vysvetlila matce ze otce z vychovy ditete nevytesni. At tam dlouho vydrzi, a takovych jen vic.

Odpovědět