Nechci střídavou péči

Odpovědět
Verapa
Nováček fóra

Nechci střídavou péči

Příspěvek od Verapa » 24 srp 2016 23:06

Dobrý den.
Vím, že tyhle stránky jsou spíše pro střídavku. Ale i přes to Vás žádám o názor. S otcem mého dítěte jsme nikdy nechodili ani nežili, pouze se nám narodil syn. I přes to, že jsem věděla že na dítě budu sama. A TAKY BYLA. Syn měl půl roku a já musela nastoupit do práce, protože mám hypotéku apod. Otec mi posílá 3000. bere si ho posledních 3/4 roku na dva víkendy v měsíci. V týdnu nemá zájem. Nic mu ke mě domů nekoupí (hračky oblečení boty). Vše si nechává doma. A najednou po mě chce střídavou péči .... Myslíte, že má šanci? Díky

--------------------------------------------------------------------------------

tulen2
Stálice fóra

Re: Nechci střídavou péči

Příspěvek od tulen2 » 24 srp 2016 23:19

A jak si to otec tedy predstavuje, pokud se nechce starat pres tyden? Jak si to predstavuje ted a jak do budoucna?
Myslim, ze bys mela byt rada, ze zajem starat se o dite ma, a nechat ho starat se co nejvic. Pokud muzes, vyjit mu vstric s casem kdy se starat muze. Samozrejme ale ze sebe nenechat delat blbku, vychazet vstric by mel i on tobe, nejen ty jemu.
Proc nesouhlasis s tim, aby se otec o dite staral vic nez dosud? Aby se o nej staral pripadne podobne, jako ty?

Verapa
Nováček fóra

Příspěvek od Verapa » 24 srp 2016 23:37

To já nevím jak si to představuje. Nerozumím tomu. Já u v péči nebráním. On se v tydnu nikdy neozval, že by si ho vzal. V poslední době je to mezi námi hodně napjatý. Jen chci aby můj syn měl jedno doma a jeden domov.
Píše mi sms typu že je se mnou syn neštastný apod.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 25 srp 2016 09:13

Verapa píše:To já nevím jak si to představuje.
Asi by bylo dobre se ho na to zeptat.
Verapa píše:Já u v péči nebráním.
Chce tedy aby s nim byl syn vic, nez mu umoznujes, nebo ne?

Jedno doma, jeden domov - to je hloupost. Duleziti jsou lide kolem ditete. Dite muze mit doma nekolik, nebo taky zadne, presto muze byt uplne v pohode (vidim to u nasich deti). Zamysli se nad tim, pozadavek na "jedno doma, jednu postylku ..." casto byva jen zasterkou pro to, ze jeden rodic chce dite od druheho vic izolovat. Pokud si pripustis, ze otec ma dite stejne rad jako ty, a ze se dokaze take postarat, budete mit vsichni (a hlavne dite) zivot snazsi.

Johana
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Johana » 01 zář 2016 06:54

Můj synovec se rozvedl,měli dvě děti,a spláceli domeček,přestalo jim to klapat,oba si našli někoho s kým jsou štastní.Každý žije jinde ,oba chodí do práce ,mají kde bydlet synovec nepožádal o střídavou péči ,protže je kuchař v restauraci a je stále v práci.děti jsou u matky a on na ně platí tak jak mu uložil soud,ale...Kdykoliv je něco třeba-oblečení obuv věci do školy,výlety,a jeho výlety,dovolená -zaplatí to on aniž by to po něm někdo tvrdě vyžadoval.Když si děti chce vzít,tak si je vezme s domluvou dopředu a jeho bývalá žena také pochopitelně pečuje .U soudu jim řekli,že jsou zkutečně vyjímka a poděkovali jim za příkladnou domluvu mezi lidmi,kteří už spolu nechtějí žít.Děti mají jeden domov a jsou spokojené,nemají tendenci těžit z obou rodičů.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 01 zář 2016 07:43

Johana píše:...že jsou zkutečně vyjímka a poděkovali jim ...

Ja pouze doufam, ze takovych vyjimek, kdy se otec nechce o sve vlastni deti starat, bude cim dal mene. Deti potrebuji i otce. Skutecne.
Nestarat se a platit, jen obcas vzit deti nekam na vylet - jak snadne a pohodlne :(.

Johana
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Johana » 02 zář 2016 11:38

děti se s ním vidí dvakrát týdně a každý druhý víkend je má u sebe.Je s nimi pokaždé ,když má kratší směnu v práci.

Odpovědět