Nevím jak dál...

Odpovědět
Lili
Nováček fóra

Nevím jak dál...

Příspěvek od Lili » 01 zář 2016 17:40

Ahoj, potřebuji poradit co mám dělat :( Mam dcerku 3 roky , čekám 2. dítě s přítelem , jsem v 6. měsíci těhotenství. Přítel má 2 děti holka 12 let a kluk 9 let. Vycházím s jeho dětmi víc než dobře, opravdu se snažím, někdy je to opravdu šílený . I můj přítel tvrdí že nejsou vychovaný , zná své děti :-) Vůbec neposlouchaj , vše ničí, vše negujou, když není po jejich jsme ti nejhorší a chtějí k mámě, nic kromě dívání se na televizi je nebaví. Podle mě nejsou srovnaný s rozchodem rodičů. Nechtějí střídavku, ale přítel si jí prosazuje, prý nechce své děti vídat jen o víkendu. Teď k tomu co mě trápí , přítel absolutně nedokáže přijmout mou dceru, nesnaži se s ní vyjít, neveme plyšaka nebo pastelky , furt do ní prudí dvojsmyslem atak podobně, dcera ho ignoruje . Přítel se nA NÍ NEUSMĚJE a diví se že ona na něj divně kouká . Už z toho nemůžu, bylo mi vyčteno že když mám u sebe dceru že jsem jiná a že pro mě okolní svět neexistuje, dle mě to není pravda, funguju úplně normálně. Dcera je u táty,táta chce svěřit malou do péče a já s tím souhlasím, mají spolu užasný vztah od narození. Dceru si můžu brát kdy chci, s jejím tatou si myslíme že by měla mít domov u něj a že já bych tam ideálně dojížděla a byla tam s ní. S tím absolutně nesouhlasí můj přítel, žárlí na mého ex manžela. Jsem zoufalá , protože přítele miluji, ale na téma děti spolu nedokážeme mluvit, došlo to tak daleko že začínam nenávidět když si k nám chce přítel vzít své děti, protože vím že on není nadšený z toho když je u nas má dcera. Nevím co mám dělat je to hrozný stres, hrozí mi předčasný porod z toho stresu :( Jak se mám o všem s přítelem bavit když on hned vyjíždí když není po jeho. Děkuji moc za názory a rady

milo
Stálice fóra

Re: Nevím jak dál...

Příspěvek od milo » 01 zář 2016 18:39

Lili píše:Ahoj, potřebuji poradit co mám dělat :( Mam dcerku 3 roky , čekám 2. dítě s přítelem , jsem v 6. měsíci těhotenství. Přítel má 2 děti holka 12 let a kluk 9 let. Vycházím s jeho dětmi víc než dobře, opravdu se snažím, někdy je to opravdu šílený . I můj přítel tvrdí že nejsou vychovaný , zná své děti :-) Vůbec neposlouchaj , vše ničí, vše negujou, když není po jejich jsme ti nejhorší a chtějí k mámě, nic kromě dívání se na televizi je nebaví. Podle mě nejsou srovnaný s rozchodem rodičů. Nechtějí střídavku, ale přítel si jí prosazuje, prý nechce své děti vídat jen o víkendu. Teď k tomu co mě trápí , přítel absolutně nedokáže přijmout mou dceru, nesnaži se s ní vyjít, neveme plyšaka nebo pastelky , furt do ní prudí dvojsmyslem atak podobně, dcera ho ignoruje . Přítel se nA NÍ NEUSMĚJE a diví se že ona na něj divně kouká . Už z toho nemůžu, bylo mi vyčteno že když mám u sebe dceru že jsem jiná a že pro mě okolní svět neexistuje, dle mě to není pravda, funguju úplně normálně. Dcera je u táty,táta chce svěřit malou do péče a já s tím souhlasím, mají spolu užasný vztah od narození. Dceru si můžu brát kdy chci, s jejím tatou si myslíme že by měla mít domov u něj a že já bych tam ideálně dojížděla a byla tam s ní. S tím absolutně nesouhlasí můj přítel, žárlí na mého ex manžela. Jsem zoufalá , protože přítele miluji, ale na téma děti spolu nedokážeme mluvit, došlo to tak daleko že začínam nenávidět když si k nám chce přítel vzít své děti, protože vím že on není nadšený z toho když je u nas má dcera. Nevím co mám dělat je to hrozný stres, hrozí mi předčasný porod z toho stresu :( Jak se mám o všem s přítelem bavit když on hned vyjíždí když není po jeho. Děkuji moc za názory a rady
Spatne jste si vybrala pritele.

Lili
Nováček fóra

Příspěvek od Lili » 01 zář 2016 18:57

Tuším, že jsem si nevybrala dobře, cítím se hrozně, bohužel momentálně jsem existenčně závislá na přítelovy (vzala jsem si úvěry abych mu pomohla splatit jeho dluhy z minulosti, jemu by banka úvěr neposkytla, vzhledem k tomu, že má pohledávky na ZP a SP a je vedený v registru dlužníků) kdybych nečekala mimi, bylo by vše asi mnohem lehčí, alespoň co se financí týče... Moc bych si přála aby to vše fungovalo, ale možná se jen přesvědčuji o něčem co nelze vyřešit... ;(

Sifon
Nováček fóra

Příspěvek od Sifon » 01 zář 2016 21:28

Každý jsem zodpovědný za výber partnera. Jestli jsi viděla ,že nepřijímá Tvojí dceru, tak proč sis s sním spíchla společný dítě?

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 01 zář 2016 21:47

Jen me k tomu napada - a co otec vasi dcery, ten se vic starat nechce? Jak casto je dcera u nej?
Jestli se snazi o sp, a matka se snazi aby nebyla, ma krome vas a vaseho cekaneho mimca plne ruce a hlavu prace.
Musis se smirit s tim, ze tvoje dcera pro nej nikdy nebude jeho (ta ma otce sveho), on deti uz ma. S tim jsi prece do vztahu sla - nejde chtit po nem aby sve deti vytesnoval - ty zase nejsou tvoje. Mela bys ho podporovat v tom aby se o sve deti nadale mohl v rozumnem rozsahu starat. A bud si cestu k sobe najdete, ty, jeho deti, on, tvoje dcera ... nebo ne, a byla to pro oba spatna volba.

Odpovědět