matka spisovatelka

Odpovědět
ferko
Stálice fóra
Příspěvky: 66
Registrován: 31 říj 2012 18:08

matka spisovatelka

Příspěvek od ferko »

zdravím
po cca 4 letém bojování , máme cca 2 roky střídavku u dcery 9let.mj ihned po odchodu matky jsem střídavku chtěl a základem byly i mimosoudní dohody o střídání dětí sepsané na OSPOD kdy byl čas peče otec/matka vyrovnaný. Matce se střídavka nelíbí dle mého názoru si buduje půdu pro nový soud. Po týdnu kde odevzdám dítě matce dostávám slohové práce kde probírá jak je možné že se dítě tak u stravuje , jak je možné že jsem z důvodu počasí dal to a to oblečení , jak je možné že ve škole nebyl úkol a to ikdyž jsme ho měli udělaný , vyčítá drobenky ve školní aktovce , dírku na ponožce.....atd mj myslím si že je zbytečné psát že se stravujeme normálně , žijeme zdravě , že na úkoly do školy dávám pozor atd nevím - prosím o radu jak stručně - reagovat - nereagovat na tyto pomlouvačné slohové práce.
tulen2
Stálice fóra
Příspěvky: 2032
Registrován: 28 úno 2014 15:56

Re: matka spisovatelka

Příspěvek od tulen2 »

Reagovat tak, ze pokud ma pocit, ze to jsou zavazne problemy, muzete to probrat v poradne. Ze ty ten pocit nemas, ze to a to (ukol) se nestalo podle tebe vubec, dirky na ponozce a drobky jsou podle tebe malichernosti, ktere se pravdepodobne stavaji i kdyz jde dcera od matky (vychytni si take nejakou blbost, at muzes taky ukazat a hned rict ze to take povazujes za malichernost). K tomu pridej ze prece neni treba takhle vyvolavat malicherne spory, at je rada, ze je dite spokojene s obema rodici. Ze dulezite veci samozrejme budes rad spolecne resit.
No a podle reakce, bud do te poradny jit a probrat to, nebo postupne takove hlouposti nechavat bez reeakce. Postupne bys mel zjistit, jestli matka jen vyvolava problem ve znaze o zruseni SP, nebo ma fakt pocit extra dulezitych veci, ktere jsou hlouposti.
Odpovědět