Matka dětí chlastá...

Matka dětí chlastá...

Příspěvekod PetraD » 03 dub 2017 18:50

Ahoj můj přítel má dvě holky s ex manželkou a víme že hodně pije. A pere se před dětma se svým přítelem. Je tam toho na dvě malý děti moc je jim 9 a 6. Já a přítel bydlíme v jeho bytě ona odešla za novým přítelem do jeho bytu. Já mám v péči svého tří letého kluka. Chtěli bychom dosáhnout aspoň střídavou pro holky. Socka už jí řeší ale prostě dokud se něco nestane tak oni drží s matkou. V jednej skupince na fb se do mě pustili že jsem jenom přítelkyně otce dětí pak teda pochopili... Já bych chtěla jen poradit ideálně od tatínků který něčím podobným prošli... A když ne řadu tak aspoň oporu :|
PetraD
Nováček fóra

Re: Matka dětí chlastá...

Příspěvekod forU » 11 dub 2017 11:20

PetraD píše:Ahoj můj přítel má dvě holky s ex manželkou a víme že hodně pije. A pere se před dětma se svým přítelem. Je tam toho na dvě malý děti moc je jim 9 a 6. Já a přítel bydlíme v jeho bytě ona odešla za novým přítelem do jeho bytu. Já mám v péči svého tří letého kluka. Chtěli bychom dosáhnout aspoň střídavou pro holky. Socka už jí řeší ale prostě dokud se něco nestane tak oni drží s matkou. V jednej skupince na fb se do mě pustili že jsem jenom přítelkyně otce dětí pak teda pochopili... Já bych chtěla jen poradit ideálně od tatínků který něčím podobným prošli... A když ne řadu tak aspoň oporu :|

Předně je třeba prokázat, že matka pije a že v domácnosti probíhá násilí. Pokud to tak prokážete, pak má otec šanci u soudu vybojovat rozšířený styk, v případě rozumné soudkyně i střídavou péči. V případě soudkyně vyléčené alkoholičky možná i výlučnou....
Holky 8 a 10 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz
forU
Stálice fóra

Zpět na Role otce a matky