křivé obvinění u soudu

eriftips
Nováček fóra

Re: křivé obvinění u soudu

Příspěvek od eriftips » 05 úno 2013 09:50

Ještě jsem vlastně chtěla připsat,napsala jsem to tak,jako by bylo ublíženo mě,ne,mě to strašně štve,ale je smutný,že tím vším prochází to dítě a nikdo s tím nic neudělá....Sakra,pracuji i když jsem na mateřské,abychom mohli s detmi na hory,na dovolenou a jí nikdo nepřinutí,aby pracovala,možná by potom taky měla jiné starosti.... :cry:

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 05 úno 2013 22:37

Ale ono prostě je ubližováno i Vám. Myslím si, že celou situaci je potřeba tak brát. Věřte, poměrně dost přesně vím, co prožíváte.
Ten "vichr" se určitě uklidní - hlavně vás začne tak nějak šetřit okolí (myslím OSPOD atd. - jsou tam jen lidi a taky chtějí, aby měly děti nějaké zázemí).
Jen vážně radím, nenechte se tím převálcovat, ať vám to nenaleze všude do života. Chápu i to, že to občas chcete vzdát - je to nesmírně úmorný stav. Zkuste si vymezit čas a prostor, který je váš (vaší současné rodiny) a kam matka dítěte prostě nesmí a zkuste to dodržet. Mohlo by se Vám ulevit a byla byste možná ve svém životě bezpečnější.
Jsem si jista, že je to skoro důležitější, než všechny ty soudy. My jsme už i v soukromí obklopeni "hradbičkou" lidí, kteří poskytují oporu. Tématika těchto konfliktů smí jen do určitých prostor v domě a jen do určité hodiny (nemůžu pak spát). Samozřejmě, že se nedaří vždy, ale snažíme se a pomáhá to. Chcete-li více, prosím pošlete SZ.
Matka a macecha.

eriftips
Nováček fóra

Příspěvek od eriftips » 06 úno 2013 11:19

Děkuji Marie,jen si myslím,že kdyby se soudy,které řeší po několikáté!!!tu samou věc, musely platit,určitě by si to každý rozmyslel.jenom právník,psych.posudky atd.nás stálo tolik,že bychom za to měli s dětmi krásnou dovolenou a popravdě já jen doufám,že to skončilo,protože platit ZBYTEČNĚ takové peníze mě nebaví.matka nemusí platit nic,je sociálně slabá...To mě štve,protože my jsme soud nevyvolali.A OSPOD,ano chovali se k nám slušně,ale když mi zemřel pře d letypřítel,jak jsem psala v prvním příspěvku,zůstala jsem sama s dvěmi dětmi,mám ještě syna 23,který pracuje ve Francii a v té době ještě studoval a tenkrát mi nepomohl nikdo,měla jsem se co ohánět a najednou,když se vše otočí se začnou zajímat??Na základě "anonymních" udání?Pravda je,jak jsem psala, nakonec nám to pomohlo.Jo,teď to vypadá,že je konec.Ale byl to krušný rok:-)Ohledně malinkýho dávám na rady psychologa,samozrejme,ze je manipulovanej,vysvetluji a vysvetluji a čekám,až bude větší,pak to pochopí sám....A změnilo to u nás v rodině hlavně jednu věc,všem dětem stejně,to je taky důležitý,určit si pravidla,i když to u maminky nemusí....A všem,tátům,samozřejmě i mámám(ale myslím,že chlapi nejsou tolik pomstychtiví)doporučuji,jako mě bylo doporučeno,foťte,točte všechno,výlety,dovolenou,prázdniny,vaření,pečení....ze mě se stal normálně maniak,mám fotek jako nikdy.....:-))A nikdy jsem nelhala u soudu,radši jsem byla za debila. :lol: A jsem moc ráda,že jsem tyto stránky našla,moc mi pomohlo,číst tady příspěvky a rady...

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 06 úno 2013 11:58

Oni jsou pomstychtiví i chlapi - to fakt nesouvisí s pohlavím, ale - kdoví s čím. Snahou zachovat si kontrolu? Jakousi divnou, v zásadě parazitní životní strategií, která neumí a nechce tvořit? Těžko říct a je to otázka spíš na odborníky, tak jim to nechme. Jinak Vám opravdu rozumím, zkušenosti máme velmi se podobající (Vaše jsou o tu neodvolatelnost první ztráty drsnější) a ta nevyváženost a nespravedlnost je samozřejmě překvapující a obrovská.
x
Dovolím si drobný návrh do SZ
Matka a macecha.

Odpovědět