Děti patří matce!!

Odpovědět
Bára
Uživatel(ka) fóra

Re: Děti patří matce!!

Příspěvek od Bára » 05 lis 2012 12:42

Střídavka píše:
Bára píše:Jinak co se týče otce...mě můj otec zemřel,když jsem byla a moje máma zvládla mou výchovu perfekně sama a věřte,že mne nijak nepoznamenalo to,že jsem neměla otce
Stejně jako si blázen o sobě nemyslí, že je blázen, není jednoduché, aby člověk sám posoudil, jak ho co poznamenalo. Zdá se ovšem, že vás nepřítomnost otce skutečně poznamenala - v tom, že to samé chcete "dopřát" i dalším dětem, že si myslíte, že vzor matky jako rozhodující vychovatelky je správný, že matka je víc než otec, atd. Zamyslete se prosím nad tím. Tyto patologické vzory chybějícího otce se bohužel často přenášejí dál (a nezáleží až tolik na tom, z jakého důvodu otec chyběl).
Myslím,že mě to opravdu nepoznamenalo,kdyby ano,měla bych přístup takový,že bych děti ex nedávala,ale já mu je dávám a jsme schopni se domluvit.Dítě má právo na oba rodiče,a rozhodně my matky dětěm nechceme otce brát nebo zavrhovat.Další věc je,že na diskusi by se měl dávat prostor k vyjádření,názoru a diskusi a ne jen proto co se vám nelíbí tak buď mazat příspěvky a nebo dokonce odstřihávat IP adresy.Zrovna vám jsem pokládala otázku která mne velice zajímala ,, v čem si myslíte,že je střídavá péče pro děti dobrá"bez odpovědi.

Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Střídavka » 05 lis 2012 13:04

Už to, že připustíme debatu v tom duchu, jestli matka děti otci "dává" nebo "nedává", znamená hovořit o matkách jako o někom, kdo je nadřazený otci, kdo má právo rozhodovat, jestli děti budou i s druhým rodičem apod. A to je špatný přístup.

Pokud jde o výhody střídavé péče, nemá cenu neustále omílat již řečené. Kdo nechce pochopit, bude si stále tvrdit svou, a kdo chce pochopit, najde si na tomto portálu k tomuto tématu řadu článků a informací (např. v sekci Informace - Studie a průzkumy).

Hanz
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Hanz » 05 lis 2012 14:24

Tak jsem si udělal fajn víkend a byl jsem zvědavý, co se změnilo. Dle předpokladu nic moc. holmn omílá dokola svoji mantru, ale proč je vlasně matka pro dítě lepší než otec jsem se nedozvěděl a absence argumentů ji čím dál častěji vede k fabulacím a urážkám. Občas má někdo bezúspěšně snahu zapojit do hry s ní nějaký argument. Občas to někdo nevydrží a svěří se se svým politicky nekorektním názorem.
Novinka v uvozovkách je Bára. Do diskuze sice žádným argumentem nepřispěla, ale alespoň má holmn kamarádku, se kterou se můžou konečně plácat po ramenou. Nebo holmn dosáhla vrcholného osvícení a splnil se jí sen - rozmnožila se dělením :-)
Děvčata, zatím si jenom honíte triko a rochníte se ve vlastní domnělé dokonalosti. Když už si tak rozumíte a povídáte si po telefonu, nechtěly byste si zajít někam na kafíčko, probrat to spolu a vrátit se až budete mít v ruce seznam argumentů proti střídavé péči?

táta
Nováček fóra

Příspěvek od táta » 01 úno 2013 22:02

chci jen zeptat zda děti patři i matce,která je nepomazlí,nepohladí nepochválí,jen je komanduje ..nejde zní žádná láska neumí ji dětem a ,,mě ,,už vubec ne dát ani ji projevovovat ,neumí se radovat ,smát se snimi užívat si je jen křik a přetvářka ..a děti by to tak odní chtěli cítít a nic...citově ze strany matky strádájí....ještě že máj tátu..,,který jim toto vše dává ale oni by to chtěli cítit i od mámi- já to chápu ale ona ne .kdo má srdce vím o čem mluvím ...máma je máma je jim 8 let----také se budem rozvádět a nechci dělat problém kuli dětem,chci to v klidu atd.rozvod chce manželka ,je citově chladná a je to na dlouhé vyprávění ...chtěl jsem jako rozumný muž svěřit děti matce a já jen dle dohody....ale ted se začínám ptát sám sebe....bude to dobrá máma ?bude o děti dobře po citové stránce postaráno ..říkam si ne ....kam se děti obrátí až u nich táta nebude,,až je zas maminka ,,bezduvodně,,pokárá,nepochválí,nepomazlí,ndeá jim lásku,porozumění ,smích a radost se života..jen peskování,přetvářku.řád křik a pláč a žádná radost.jak postupovat co dělat abych na to upozornil,chci aby to někdo posoudil než matka děti dostane,..umí se přetvařovat ...na veřejnosti je jiná a doma taky..jak říkám je to na dlouhé vyprávění..nejde už o nás ale o děti a otom to je.

forU
Stálice fóra

Příspěvek od forU » 02 úno 2013 20:42

Pokud máš pocit, že jsi lepší rodič, a chceš pro děti to nejlepší, tak jim dělej rodiče. Třeba tak, že budeš chtít svěřit děti do své péče. Zvlášť pokud jsou děti větší, budou se ptát i na jejich názor. Ale dobře se na to připrav, nebude to jednoduché toho dosáhnout.
Holky 8 a 10 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 03 úno 2013 23:24

Ahoj, vnímám to tak, že sis začal klást otázky, zda když necháš děti v péči matky (a vyhneš se tak nedobrým tahanicm a sporům) zda pro děti uděláš to nejlepší... zda bys něco neměl udělat lépe či jinak, zda jsi udělal dobře, zda to bude dobré pro děti ... zda jim matka dá vše, co potřebují, zda bys jim nedal něco víc a lépe ... cítím v tom hodně starosti a třeba i obavu, zda děti až příliš neopouštíš ... rozumím tomu dobře?
...

pavel 1980
Nováček fóra

Příspěvek od pavel 1980 » 26 úno 2013 03:42

holm: pokud tva dcera případně vnučka běži s problemem za sousedkou než za vámi tak to svědčí o tom že u vás to bude problém . Neduvěra

Táta 1
Nováček fóra

Příspěvek od Táta 1 » 30 čer 2014 00:14

Hledám někoho kdo by daroval jakýkoli finanční obnos.Nejsem podvodník,jen rozvedený ,,ne vlastní vinou,,otec dvou dětí který zustal ,,toho času ,,bez finančních prostředku.Bez finančních prostředku na to aby mohl bojovat o své děti .Zoufalí lidé dělají zoufalé činy.Děkuji za pochopení.123321LD@seznam.cz

krhak
Stálice fóra

Příspěvek od krhak » 30 čer 2014 09:45

Táta 1 píše:Hledám někoho kdo by daroval jakýkoli finanční obnos.Nejsem podvodník,jen rozvedený ,,ne vlastní vinou,,otec dvou dětí který zustal ,,toho času ,,bez finančních prostředku.Bez finančních prostředku na to aby mohl bojovat o své děti .Zoufalí lidé dělají zoufalé činy.Děkuji za pochopení.123321LD@seznam.cz
Asi by to chtělo více informací.

JTR
Stálice fóra

Příspěvek od JTR » 05 zář 2014 23:32

Jako biologický materiál jsem zplodil dvě krásné děti. Do doby než se chopila matky rozvodová lobby, jsem se o ně staral, hrál si s nimi, žili jsme jako normální rodina. Potom cizí člověk v taláru řekne plať. Plať víc, ještě víc !!! Už nemůžu. Jako biologický odpad jdu do kompostu !!!!!!!!!!!!! :cry:

Odpovědět