Děti patří matce!!

Re: Děti patří matce!!

Příspěvekod katalyzator » 04 lis 2012 22:07

Ve sloupci vpravo nahoře je link na chat - čekám tam ... do 10 max
...
katalyzator
Stálice fóra

Příspěvekod Han » 04 lis 2012 22:08

Bára píše:Tak velká NOVINKA! Po tom co jsem napsala do diskuse ať se mi ozve paní holm...nevěřila sem,ale skutečně mi volala.To se vás příspěvky paní holm dotýkali,nebo měla pravdu,kterou nechcete slyšet?

Předpokládám, ze ta tzv. holmn jste vlastně vy. Vůbec z celého toho přívalu hlupactvi a demagogie v poslední době pindanych zde holmn a vami úplne čiší, ze "projekt holmn" neni žádná nazorove opožděna babicka, ale kolektivni obtěžování zdejších diskutujících skupinou individui s nejasnou identitou. Neustale pindy o nadřazenosti matek, nula argumentu, pokusy vytvářet z tatínku se zájmem o děti jakési exoty mezi skutečnými muzi pohrdane (viz holmn a jeji stupidity se skupinou rybářů, nebo dudaky v kotli Baníku Ostrava a vaše pindy o vysmatem rozumném ex). Hloupost na hloupost, snažíte se jen obtěžovat a zaplevelovat zdejsi diskuzi, která je daleko sofistikovanejsi a přínosnejsi pro účastníky nez to, co předvádí feministicke detsko-separacni weby. Diskuze s vašimi nicky je nesmyslna a zbytečná. Rikejte si holmn, Bara nebo třeba Jedina spravedlivá, dobrou věc nezastavíte. Klidně se přeskubnete, at je vás tam kolik chce.
Han
Stálice fóra

Příspěvekod katalyzator » 04 lis 2012 22:14

Promiň Han, tohle ale vypadá jako pěkná volovina ... (myslím tenhle poslední příspěvek, jiné třeba zase beru, zejména příspěvek z 18 říj 2012 11:05 o tom argumentech pro racionální rozhodnutí o tom, jestli je střídavá výchova vhodná, je super)
...
katalyzator
Stálice fóra

Příspěvekod katalyzator » 04 lis 2012 22:23

Bára píše:Tak velká NOVINKA! Po tom co jsem napsala do diskuse ať se mi ozve paní holm...nevěřila sem,ale skutečně mi volala.

To je teda "baba" - smekám :-)
...
katalyzator
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 04 lis 2012 23:10

Han píše:
Bára píše:Tak velká NOVINKA! Po tom co jsem napsala do diskuse ať se mi ozve paní holm...nevěřila sem,ale skutečně mi volala.To se vás příspěvky paní holm dotýkali,nebo měla pravdu,kterou nechcete slyšet?

Předpokládám, ze ta tzv. holmn jste vlastně vy. Vůbec z celého toho přívalu hlupactvi a demagogie v poslední době pindanych zde holmn a vami úplne čiší, ze "projekt holmn" neni žádná nazorove opožděna babicka, ale kolektivni obtěžování zdejších diskutujících skupinou individui s nejasnou identitou. Neustale pindy o nadřazenosti matek, nula argumentu, pokusy vytvářet z tatínku se zájmem o děti jakési exoty mezi skutečnými muzi pohrdane (viz holmn a jeji stupidity se skupinou rybářů, nebo dudaky v kotli Baníku Ostrava a vaše pindy o vysmatem rozumném ex). Hloupost na hloupost, snažíte se jen obtěžovat a zaplevelovat zdejsi diskuzi, která je daleko sofistikovanejsi a přínosnejsi pro účastníky nez to, co předvádí feministicke detsko-separacni weby. Diskuze s vašimi nicky je nesmyslna a zbytečná. Rikejte si holmn, Bara nebo třeba Jedina spravedlivá, dobrou věc nezastavíte. Klidně se přeskubnete, at je vás tam kolik chce.

Ale ale, neblázněte, vždyť se chováte úplně stejně pitomě jako ty holky...
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 04 lis 2012 23:12

katalyzator píše:
Bára píše:Tak velká NOVINKA! Po tom co jsem napsala do diskuse ať se mi ozve paní holm...nevěřila sem,ale skutečně mi volala.

To je teda "baba" - smekám :-)

Já dala kdysi, ještě v internetovém pravěku, číslo někam na web. A pak jsem ho měnila, nebylo zbytí :-)
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 04 lis 2012 23:42

maruška píše:To se bára snad bát nemusí. Dnes se dává tel.číslo pomalu ke každému inzerátu.

Když jsme cosi kupovali a prodávali, měli jsme na to extra SIM kartu. Omlouvám se za mimotéma v diskusi, nepatří to sem.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 05 lis 2012 00:03

na můj vkus se tady fakt maže moc, to byste si asi měli zvážit, nepovažuji to za šťastné řešení.
přitom jsem tu zažila dneska jednu z nejrozumnějších debat (ForU, díky).
Tak já se asi vracím na blog :-( radši.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Střídavka » 05 lis 2012 00:18

Marie píše:na můj vkus se tady fakt maže moc, to byste si asi měli zvážit, nepovažuji to za šťastné řešení.
přitom jsem tu zažila dneska jednu z nejrozumnějších debat (ForU, díky).
Tak já se asi vracím na blog :-( radši.

Sama potvrzujete, že za rozumnou debatu děkujete forU, kterého tu nikdo nemaže, stejně jako spoustu dalších z asi 250 dosud zaregistrovaných diskutujících. Pokud sem ale někdo přijde s tím, že propaguje weby prosazující oddělení jednoho rodiče od dítěte (či jejich výtvory) nebo demagogicky pořád dokola omílá nejrůznější fabulace proti péči obou rodičů, takový člověk rozumné diskusi spíše škodí a není v ní proto vítán. Těmto hlásným troubám péče jednoho rodiče nebude Střídavka dávat prostor.
Střídavka
Administrátor fóra

Příspěvekod Střídavka » 05 lis 2012 00:33

Bára píše:Jinak co se týče otce...mě můj otec zemřel,když jsem byla a moje máma zvládla mou výchovu perfekně sama a věřte,že mne nijak nepoznamenalo to,že jsem neměla otce

Stejně jako si blázen o sobě nemyslí, že je blázen, není jednoduché, aby člověk sám posoudil, jak ho co poznamenalo. Zdá se ovšem, že vás nepřítomnost otce skutečně poznamenala - v tom, že to samé chcete "dopřát" i dalším dětem, že si myslíte, že vzor matky jako rozhodující vychovatelky je správný, že matka je víc než otec, atd. Zamyslete se prosím nad tím. Tyto patologické vzory chybějícího otce se bohužel často přenášejí dál (a nezáleží až tolik na tom, z jakého důvodu otec chyběl).
Střídavka
Administrátor fóra

PředchozíDalší

Zpět na Role otce a matky