Děti patří matce!!

Odpovědět
katalyzator
Stálice fóra

Re: Děti patří matce!!

Příspěvek od katalyzator » 23 říj 2012 17:45

OK ;-)
Když už tady paní holmn je, tak bychom se mohli zkusit podívat na to, proč je to téma u paní holmn tak živé ... já v tom cítím nějaké zklamání nebo co
já si totiž myslím, že paní holmn o ty děti skutečně jde, a to neméně než nám ... jen ta řeč je poněkud jiná ... tak v čem to vězí ...
...

holmn
Stálice fóra

Příspěvek od holmn » 23 říj 2012 17:51

Nevím, zda jsem ochotná Vám zde zvyšovat diskuze. Očividně když nenapíšu příspěvek, tak zde "chcípnul pes".
Nevím z čeho usuzujete, že zaměstnavatelé vycházejí mužům vstříc. Pěkná blbost, leda tak na chvilku, když se domluvíte. Každý zaměstnavatel chce odvedenou práci, žádné absence atp. Už vidím jak je nadšený že hurá...Franta bude mít ve střídavce dvě děti, to tu věčně nebude, protože budou děti nemocné.
A feminismus, takový ten normální je naprosto v pořádku a pokud si to nemyslíte, potom normální nejste Vy.
Taky si tady připadám jak v jiném světě. Všichni jste dokonalý, máte plno peněz a strašně moc volna. Postavíte jeden barák a druhý jste ochotný postavit. Zvládáte techniku kojení a o rodičky se staráte jakoby porodily v hlubokém lese a ne v porodnici, kde se všechny věci kolem mimina naučí...co naučí, prostě se podívají,jak ten pupík mají lihem otřít. V těchto případech rozhořčená skutečně jsem a v plném právu. Takovou blbost si čtu jen málo kdy.
Netvrdím, že se otec neumí o dítě postarat stejně dobře jako matka. Ale vy zde píšete, že se to chcete teprve učit a chcete mít právo a možnost se to naučit. Proč už to neumíte? Protože jste se patrně o to nestarali a proto Vám matky děti nechtějí dávat děti do SP.
A mám si přečíst něco o feminismu? Vím dost, přečtěte si i Vy, jaké tam muži dávají příspěvky, že na tomto světě jsme každý předurčeni na něco jiného, jak muži milují riziko, adrenalin a milují nepořádek atp.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 23 říj 2012 17:57

Pošlete link prosím, na ten feminismus, ať na to mrknem, díky.
Ale my to přece umíme, se o děti postarat, my se to učit nepotřebujeme, teda já, abych byl přesný, a věřím, že ledaskdo další taky. Zaměstnavatel mi vyšel vstříc dlouhodobě.
My muži děti nekojíme, to se nemusíme učit.
Taky se neumíme postarat stejně dobře jako matka, protože nejsme matkami, ale umíme se postarat zase jinak, což zase matky neumí. A z toho dítě těží.
...

holmn
Stálice fóra

Příspěvek od holmn » 23 říj 2012 18:01

A proč tu občas jsem? Budete se divit, ale zajímá mě docela všechno. Od zvířat přes děti až po pečení dortů. Občas se učím na netu jak udělat dobré sushi, občas se podívám co je lepší, zda KIA nebo Nisan. Co bude v daleké budoucnosti, z toho mi opravdu už nebude ani zima ani teplo. Přeju si, aby nastala doba, že bude taková rovnoprávnost, že se o děti budou starat stejným dílem oba rodiče. Ale není to jen o té střídavce. Je to o spoustě jiných věcí a ty zatím nefungují tak, jak mají a to ani ta rovnoprávnost. To znamená, že ještě ta správná doba pro dokonalou střídavku není a funguje jen opravdu v malém procentu. A pokud Vám zde vadím, jednoduše napište :Vypadni !!! Já to budu respektovat a najdu si jiný web pro mé všestranné zájmy.

holmn
Stálice fóra

Příspěvek od holmn » 23 říj 2012 18:05

ForU napsal : A otec by měl mít právo se to naučit, protože ani matka porodem neumí všechno. Já svoji exku učil kojit, odstříkávat z prsu, vybíral nejlepší odsávačku, a zachránil jí zánět prsu, držet dítě, přebalovat, ošetřovat pupíček, odříhávat, koupat, jestli vás to zajímá a nevnímám to jako důvod jí dítě odebrat nebo omezit styk s ním. O tom, co jsem ji naučil ohledně péče o větší děti, ani nemluvě.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 23 říj 2012 18:07

Nefungují, píšete ... možná to je to něco, co je důležité ... je rovnoprávnost - a přesto ty věci nefungují ... je rovnoprávnost, ale jakoby byla jenom na papíře, jakobyste ji na sobě nepocítila ...
...

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 23 říj 2012 18:13

holmn píše:ForU napsal : A otec by měl mít právo se to naučit, protože ani matka porodem neumí všechno. Já svoji exku učil kojit, odstříkávat z prsu, vybíral nejlepší odsávačku, a zachránil jí zánět prsu, držet dítě, přebalovat, ošetřovat pupíček, odříhávat, koupat, jestli vás to zajímá a nevnímám to jako důvod jí dítě odebrat nebo omezit styk s ním. O tom, co jsem ji naučil ohledně péče o větší děti, ani nemluvě.
Já si myslím, že forU tenhle příspěvek nemyslel nijak kriticky vůči své ex, ani se nad ní nevytahoval atd. Na mne to působí tak, že forU tímhle příspěvkem chtěl říct, že nás, chlapy, nejde všechny házet do jednoho pytle ...trošku se tím vytahoval, no, to my chlapi tak děláváme ... zejména když děláme něco, co je víc než standard a přesto to zůstane nepovšimnuto ...
...

holmn
Stálice fóra

Příspěvek od holmn » 23 říj 2012 23:45

Pánové..rovnoprávnost, feminismus...jsou to jen slova a jak to skutečně funguje snad víme všichni. Jsme si všichni rovni, ale jen v tom, v čem se nám to právě hodí. Nechchci po Vás, aby jste se dětí zříkali, jsou to Vaše děti, milujete je a oni milují Vás. Nevyžadujte střídavku za každou cenu, opravdu ještě ta doba není k tomu vyzrálá a ani otcové ne. Do posledního dechu se snažte o dohodu s matkou vašich dětí a když ustoupíte, věřte že to bude úleva pro všechny a to pro Vás, pro Vaší ex, ale především pro Vaše děti kteří chtějí mámu i tátu, ale nechtějí vám dělat rozhodčího. Nevěřte, že děti chtějí střídavku. Děti chtějí a hlavně potřebují režim a klid. Nedivím se střídavce, že chce ukončit tento web. Je Vás zde jen pár, návštěvnost slabá a diskuze...pokud nenapíše stará holmn, tak žádná. To zrovna není povzbudivé. Kde jsou všichni ty tatínkové, co jim na dětech záleží a chtějí střídavku za každou cenu? Já je v běžném životě kolem sebe nevidím, ale nějak jsem je až na pana foru, han, katalyzátor nenašla ani zde. Když Vás je tak málo, musíte se bohužel podřídit, tak už to v životě chodí. Tento web je akorát tak dobrý na to, aby Vám matky viděly tzv." do karet" a byly připravené občas i na nečestné úmysly a obranu zaujmou ještě větší a já se jim nedivím. Některé příspěvky jsou opravdu až přes "čáru" a na slušném webu se takové příspěvky běžně mažou. V každém případě jsem opravdu ráda, že jsem se zde zaregistrovala, bylo to velice poučné, zajímavé a pro moji osobu přínosem. Velké části otců bych mohla být asi mámou a jako máma bych vám poradila : neblbni těm dětem hlavu, nech je v klidu u mámy a ty se o ně starej jak můžeš nejlépe. Děti nejsou majetkem matky a žádná máma je jako majetek nebere. Ať se Vám to zdá sebevíc nemožné, tak každá máma chce pro svá mláďata jen to nejlepší a musí jim ty podmínky chránit. Ať je to lidská máma, nebo ta zde zmíněná gorila, nebo i fena, lvice, medvědice nebo i prasnice. Každá to dělá tak, jak ji to příroda a intelekt umožní, ale každá to myslí dobře, tomu věřte a věřte mně. Jsem totiž taky máma.

Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Střídavka » 23 říj 2012 23:57

Ukončení tohoto webu není ještě zcela rozhodnutou záležitostí. Návštěvnost není rozhodně slabá, slabá je jen ochota pomoci a ne jen se vézt. A existence takových "holmn", radících tátům v podstatě se vzdát výchovy dětí ("nechat děti u mámy"), je silnou motivací pokračovat...

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 24 říj 2012 00:24

No, já v tom zase tak úplně radu vzdát se výchovy nevidím. Ale i mně vadí to vymezování otcovských kompetencí ze strany sice možná fajn mámy, ale právě že mámy, a ne otce. To dětem rozhodně neprospívá.
Jinak si myslím, že diskuse s paní holmn je cenná, protože asi představuje častý názor, něco jako strach z nekontrolovaného otcovství nebo tak něco.
Možná kdybyste dokázala říct, paní holmn, co byste potřebovala, aby se změnilo, aby Vám nevadila představa, že dítě tráví celé týdny s otcem ... ty hamburgry? ty zaprané tepláky? nebo co vlastně?
...

Odpovědět