:-)

Odpovědět
Bibi
Uživatel(ka) fóra

Re: :-)

Příspěvek od Bibi » 21 úno 2013 22:57

Já také nemluvím o zkušenostech z manželství(tam spolupráce vskutku nefungovala),a také jsem samozřejmě rodičům pomáhala a pomáhám doteď.Mluvím o společné zkušenosti, kterou, se domnívám máme společnou,po rozvodu, paní M.Tu zkušenost s malou citovou manipulací ve formě fňuknutí...:-)
Byla byste tak laskava a vysvětlila mi váš poslední příspěvek?Nerozumím mu.Čím se rouhám?

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 21 úno 2013 23:02

Bibi píše:Já také nemluvím o zkušenostech z manželství(tam spolupráce vskutku nefungovala),a také jsem samozřejmě rodičům pomáhala a pomáhám doteď.Mluvím o společné zkušenosti, kterou, se domnívám máme společnou,po rozvodu, paní M.Tu zkušenost s malou citovou manipulací ve formě fňuknutí...:-)
Byla byste tak laskava a vysvětlila mi váš poslední příspěvek?Nerozumím mu.Čím se rouhám?
Tohle jste napsala a na to jsem také reagovala:
-----
Do rozvodu jsem byla rozmazlovaná dceruška báječnými rodiči, kteří chtěli jen,abych dělala to, co mě těší
-----

Ad rouhání...se smrtí blízkých mám bohužel velmi čerstvou zkušenost. Takto o tom psát vnímá jako skutečné rouhání. Ale nejspíš máme jen jiné přístupy k životu. Ten můj je nejspíš nepoměrně niternější. Neměla jsem se k tomu vyjadřovat. Jen to prostě byl takový "blesk z čistého nebe".
Matka a macecha.

Bibi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Bibi » 21 úno 2013 23:08

No ano, v mládí jsem se nenaučila vařit a a domácí práce mě nebavily.Život mě však vše naučil.
O smrti vím také dost.Od srpna mi dýchá na záda.A od minulého čtrvtka je ještě blíže.Kdybych měla vše vnímat negativně a hroutit se, přestala bych existovat jako matka, dcera, pracovnice, člověk...
Vyrovnávám se s přítomností smrti humorem a činnostmi, které jsem vždy měla ráda.Tak trochu se tvářím, že o ní nevím.Je mi jasné, že vyhraje ona a né já,ale dokud můžu, neberu ji vážně.Možná to na citlivější lidi pak působí neomaleně.Je to prostě můj způsob, jak se z toho nesložit.

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 21 úno 2013 23:12

Bibi píše:No ano, v mládí jsem se nenaučila vařit a a domácí práce mě nebavily.Život mě však vše naučil.
O smrti vím také dost.Od srpna mi dýchá na záda.A od minulého čtrvtka je ještě blíže.Kdybych měla vše vnímat negativně a hroutit se, přestala bych existovat jako matka, dcera, pracovnice, člověk...
Vyrovnávám se s přítomností smrti humorem a činnostmi, které jsem vždy měla ráda.Tak trochu se tvářím, že o ní nevím.Je mi jasné, že vyhraje ona a né já,ale dokud můžu, neberu ji vážně.Možná to na citlivější lidi pak působí neomaleně.Je to prostě můj způsob, jak se z toho nesložit.
Ano, každý máme svůj způsob.
V tom případě je však rozchod jednoznačně menší problém a není sebemenší důvod zvládat ho úkorně.
Matka a macecha.

Bibi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Bibi » 22 úno 2013 07:58

Jistě,rozchod je oproti smrti prkotina.Jenže člověka napadají nestandartní myšlenky.Co by bylo s dcerou, kdybych nebyla apod..
Co, prosím, znamená zvládat rozchod úkorně?

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 22 úno 2013 09:36

Výklad zde:
http://cs.wiktionary.org/wiki/%C3%BAkor

Komentář je samozřejmě vztažen k "syndromu zavržené manželky", či jak jste to ve vedlejší diskusi formulovala.
Matka a macecha.

Han
Stálice fóra

Příspěvek od Han » 22 úno 2013 10:10

Bibi píše:co vy víte pane, Hane...berete se děsně vážně a možná nevidíte, jaká hra se s vámi hraje...
No ohromná taškařice, máte za ušima, to se pozná.
Bibi píše:Problém je v lidech jako je pan Han.V lidech bez fantasie a špetky hravosti.Dovolím si napsat, že s mentalitou mého exmnažela.Pane Hane, promiňte, ale od chvíle,kdy čtu vaše příspěvky, mám pocit, že život stojí za hovno...
A jako příští fórek můžete jít do dětského domova, stoupnout si před tříleté děti odvržené rodiči a s řehotem blemcat o tom, jak vás rodiče v jejich věku nebrali v zimě na zmrzlinu. No hrůůůza... To bude prča.
No, nechám vás tu vašim veselostem, tak se ani neobtěžujte s další reakcí.

Bibi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Bibi » 22 úno 2013 19:48

Pane Han, vy jste rozený demagog.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 22 úno 2013 23:43

Han píše:
Bibi píše:Tak mě napadlo, když jste pane Hane takový chytlavý, nemůže se vaše expaní takto bavit?
Může. Jste opravdu úžasný šprýmař. Za břicho se jistě popadá.
Ta odpověď ... už taková jakoby znavená...
Možná by se tím něco dalo dělat, ne
...

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 22 úno 2013 23:55

Bibi píše: Pane Katalyzátore:-)
nejsem OK a proto vás vyzývám:Kopněte si do mě pak, vy potvory, se nedivte, že jsem kousavá, když jste mě k tomu dohnali,a aby nebyla nuda, ukážu vám své prádýlko...
Tak nějak?Čím jste?
Bibi píše:a ještě jedna věc, pane Katalyzátore...Ve formě sexuálních a partnerských praktik, které preferuju, existuje jedna technika, říká se jí switch.Vnímám ji jako spravedlivou a přirozenou, takže hra NEMUSÍ mít zákonitě pevná pravidla..To tu hru dělá daleko daleko vzrušivější.A dá se, při oboustranné vůli, vnést i do bežného života.
...
Jsem ve fázi života, kdy mi umírají mí milovaní blízcí a jsem naprosto přesvědčena, že život je takový, jaký si ho uděláme, protože pak přijde nemoc a smrt, na které nejsme NIKDY!! dostatečně připraveni a když si ještě nedokážeme připravit chvilky, které stojí za to žít(a jako že je to pěkná dřina, to mi věřte),pak se ocitáme ve smyčce, ze které vede jediná cesta- sebevražda.
Dobrý večer, Bibi ... vnímám v těchhle dvou příspěvcích takovou divokost ! Nekdy až na dřeň ...
...

Odpovědět