:-)

Odpovědět
Bibi
Uživatel(ka) fóra

Re: :-)

Příspěvek od Bibi » 23 úno 2013 16:39

mám rychlý temperament:-)

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 24 úno 2013 17:03

Bibi píše:mám rychlý temperament:-)
A to je co? Asi jsem nedávala ve škole pozor :-), doplňte mi vzdělání, prosím.
Matka a macecha.

Jurka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Jurka » 24 úno 2013 17:50

Bibi, je z tebe cítit zášť vůči mužům. Svoje komplexy a nenávist by sis neměla řešit na této diskuzi, ale neprodleně vyhledat odbornou psychologickou pomoc. Pokud takové názory říkáš před dcerou, tak chraň ji Bůh před vlastní matkou. Nedivím se, že se tvůj bývalý drží od tebe co nejdál.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 24 úno 2013 21:51

Bibi píše:mám rychlý temperament:-)
Máte spoustu zajímavejch vlastností :-)
...
(třebas tu ochotu bejt tady a ptát se, napadlo mne po chvíli)
...

Bibi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Bibi » 25 úno 2013 22:04

Všechny vás miluju!!Jdu se léčit....Sexem...Bye, bye,všem:-D

pavel 1980
Nováček fóra

Příspěvek od pavel 1980 » 25 úno 2013 22:47

Milá bibi patrně se máš jak si zasloužíš narozdíl od tvé dcerky.

Anna
Nováček fóra

Příspěvek od Anna » 29 led 2014 13:25

Takže, nezlobte se, že vašim smutným textům nevěřím, pánové

Ahoj všem.
Bez jakéhokoliv úmyslu o výsměch, jste žena světice.
Nevěříte smutným textům ? Já mám troch problém věřit Vám.....Proč ???
Věřím v tomto ohledu víc opravdovým tátům ?Smutné?!? Ano ,jsem žena ,matka ,přítelkyně a teta pro dceru mého přítele ,který má dcerku ve střídavé péči a to po 1 týdnu. Její maminka bez ohledu na to ,že dceři ubližuje , drtí dcerku ve smyslu táta lump ,táta jí nemá rád ,táta dělá vše špatně, musíš si vybrat mě, tady jseš přeci raději, nalila do hlavičky události ,které si nemohla pamatovat/3 roky/ a nebylo to ani pravdou, dnes je holčině 8 let. Musím podotknout ,že jsme reagovaly stylem až budeš velká vše Ti vysvětlíme ,myslíš ,že tatínek je takový ?Nevkládaly odpovědi do úst ,počkaly až udělá závěr sama ,aby jsme jí ukázaly ,že jsme lepší a co bylo pro nás důležitější !!!Nezatěžovat tu malou a neudělat z ní blázna !!!
Pánové pro všechny a jednou pro vždy : vše bylo špatně pro vaši pozici,nemlčte. Nepřipusťte to ,dáte matce vašeho dítěte do ruky náskok a tak silnou zbraň v podobě jednostranného názoru v hlavičce dítěte ,že jen špatně se budete vracet do výchozí pozice a co hůř ,doufejte ,že po těch letech kdy jste své dítě chránily ,vám bude schopno ještě uvěřit ,že existuje i druhá pravda .Svou pravdu ,sdělujte opatrně ,matce neubližujte a klaďte důraz na to ,že jste také rodič !!!Máte právo mluvit co do výchovy a jste dítěte nedílnou součástí.
Kam jsme až zašly tím ,že jsme nechtěly holčinu zatěžovat ,ubližovat pravdou ,že její matka je intrikářská mrcha ,a přítel matky-strejda ,není stále v práci ,ale v hospodě,v oblečení s botama strejda nespí, protože mu je zima , že hračky od táty se strejdou nerozšlapávají , že může zavolat tátovi ,aniž by si s ní přestaly hrát a mluvit ,že táta není nejblbější rodič na světě ??? Děvče se psychicky zhroutilo. Udělala jsem termín u psychologa. Jo pánové ,skoro jsme si naběhli !!!První věta kterou nám psycholožka Sdělila : ,,nejsem příznivcem střídavé péče ,dítě patří matce".
Tak CO TAM DĚLÁM ???? Já myslela ,že jí jednu plácnu .No mluvte s psycholožkou ,která je proti střídavce a je ještě těhotná !!!Ranec....Tak závěr byl, devče potřebuje vážně pomoci ,vliv matky tam je a tlačí dceru k výběru mezi rodičema , to že na veřejnosti/doma to už dělá/ mě chce oslovovat mami ,také nehraje ,maminka nemá posílat po dceři vzkaz tátovy ,nemá se vměšovat do našeho týdne/chodí ke škole/ atd. znáte to ,je toho moc !
A ano ve finále tátovi sdělila ,že si to způsobil sám ,protože s dcerou nemluvil....táta se ptá : a to jsem měl maminku také pomlouvat ?Psycholožka : to néééé ,ale měl jste dceři říct ,že to vidíte jinak. Táta : a co myslíte ,že jsem dělal ? Psycholožka : jestli nechcete ,aby vaše dcera měla psychosomatické stavy ,tak se musíte víc snažit . Táta : a proč si myslíte ,že jsem tady ,vždyť je má/špatné sny, pomočování/ a můžete mi ještě poradit jak to mám udělat ? Psycholožka : ??????????????????????????????????????????????????? pánové ona mlčela a vůbec neodpověděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! v doporučení je psáno ,aby malá dál navštěvovala psychologa v místě svého bydliště. Myslím ,že až se budu někam objednávat ,nebude to běžná otázka ,jestli mají termín ,ale jejich postoj vůči střídavce.
Tak jsme doma v ten den mluvili a závěr byl. Táta zavolá své ex-manželce ,již 3 roky po rozvodu a zkusí si s ní promluvit ,najít cestu /u psycholožky malá řekla ,že se nechce vzdát ani jednoho z rodičů/ , zkusit jí vysvětlit ,že té malé jen ubližuje a jak by se to mohlo odrazit na malé.....prostě mluvit s ní jak s idiotem ,aby byla schopná aspoň něco málo z toho pochopit a malá měla slušnou šanci žít bez psychického nátlaku a ,aby pochopila ,že malá má taky dušičku.
Napsal jí i malá jí to večer řekla do telefonu ,kde byla/večer mi malá řekla ,že se jí s paní hezky povídalo/Jo jeden myslí ,záleží mu na dítěti a maminka odepsala ,že už má jiné plány ,tak jsme chtěli jiný termín a už se neozvala.....
Také bych z pozice matky nevěřila ,že jsou toho jiní schopný. Také bych nevěřila z pozice matky ,že jsou matky ,které jsou schopné své dítě zabít, fyzicky a psychicky týrat. Děje se to ,tátům i mámám se dějí nehezké věci a hlavně děje se to našim i vašim dětem ,nesmíme je dát ,ať jsou mé ,nebo dítě mého přítele ,nesmíme připustit ,aby si na nich někdo léčil nezdary a neúspěchy svých životů. Držte :D a nedejte je a sebe také.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 29 led 2014 14:04

Jste toho plná ...
...

Odpovědět