matka brání ve styku

daddy
Stálice fóra

Re: matka brání ve styku

Příspěvek od daddy » 25 říj 2014 13:21

Musis pritvrdit!
Kdyz se budes chovat jako normalni rodic - coz jsem pochopil ze vidi jako i OSPOD - tak tve sance se zvetsuji.
Musis do toho vice zapojit OSPOD aby akceleroval soud a ty taky musis se do toho vice zapojit a vse radne oduvodnit s patricnymi dukazy...
Naposledy upravil(a) daddy dne 25 říj 2014 13:48, celkem upraveno 1 x.

JJL
Stálice fóra

Příspěvek od JJL » 25 říj 2014 13:43

ústní jednání je vždy odročeno za nějakým účelem
za nedostavení se k jednání bez omluvy je pokuta

podle důvodu odročení lze urgovat nařízení dalšího jednání

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 25 říj 2014 13:57

Karel1984 píše:ted byl 24.10 soud matka se nedostavila jednání odročeno na neurčito
A mezitim pred jednanim jsi udelal co? Uz vis, jak to tedy bylo, jaky je postoj ospod, co je v soudnim spisu?
Domahas se nejak svych prav a prav deti, bojujes za sve deti?
Co u toho soudu, vis tedy jestli se matka nedostavila bez omluvy? Vyuzil si prilezitosti a snazil se veskere skutecnosti pri jednani bez ni zaprotokolovat a soud popohnat, nebo si jen nechal soudkyni aby liceni odrocila na neurcito?
Jestli budes cekat na soud, ze "ten to vyresi", budes rozhodne zklamany.

forU
Stálice fóra

Příspěvek od forU » 25 říj 2014 14:10

Jestli je odloženo na neurčito, je to šance na předběžko s postupným rozšiřováním styku, jak jsme si psali. Matka evidentně usiluje protahovat tento stav. Pokud to necháš, máš smolíka.
Holky 9 a 11 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz

Karel1984
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Karel1984 » 25 říj 2014 15:39

Tak abych upřesnil soud trval 3 minuty bo jsem vešel na žádost soudkyně dovnitř kde se probírala ůstavní péče tam mi toto na rychlo bylo vše sděleno a nazdar takže sem se na nic nezmohl.Vím jen to že matka neinformovala soud o otm že se nedostaví,sdělila mi to jen OSPOD že matlka nepřijde,zároven mi OSPOD sdělila že chce abych syna měl i na přespání.navrhne to soudu a ten at rozhodne

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 25 říj 2014 16:09

Karel1984 píše:...Tak abych upřesnil soud trval 3 minuty bo jsem vešel na žádost soudkyně dovnitř kde se probírala ůstavní péče...
No ja ti nevim - pokud se matka neomluvila, jednani byt melo, a prece neni mozne, abys vesel nekam, kde se probira neco uplne jineho? To si byl sam, bez pravnika, a nechal si si to libit?
Ospod - no ze mas mit deti i na prespani je v poradku. Ale to v jejich podani zpravidla znamena 1-2 noci za 14 dni. Ma na mysli tohle, nebo bude podporovat stridavou peci? Co chces ty? A jak vlastne proboha ospod pani vedela, ze matka neprijde?
Pusobi to na me cele co pises od pocatku jako ze moc nevis co chces, a ze proste jen cekas, co na to soud, urady.
Chces tedy stridavou peci? Nebo jen videt "obcas" deti, dva dny/14 je pro tebe ok?

JJL
Stálice fóra

Příspěvek od JJL » 25 říj 2014 17:51

dojděte tak za týden nahlédnout do soudního spisu ať víte, jak se věci skutečně mají
protokol z jednání vám musejí vytisknout i když by bylo jednání velmi krátké
(mělo by tam být kdo se dostavil/nedostavil, komu bylo předvolání doručeno/nedoručeno
proč nebylo jednáno v nepřítomnosti účastníka a proč se vlastně odkládá "na neurčito"
nikoli na nějaký konkrétní termín)

Karel1984
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Karel1984 » 25 říj 2014 19:17

Zajdu tam koncem října at vím na čem sem-Tak matka to OSPOPDU dala vědět den před soudem-já chci upravit styk tak abych mohl syna vídat o víkendech jednou za 14 dní i s přespáním.No byl sem taky překvapen když mě zapisovatelka požádala abych šel do soud.síně kde se probírala jinná věc,do které mi nic není.Už se to táhne přes rok a nic malého sem viděl před týdnem u OSPOD a to na 45 minut.Matka byla nasraná že tam musí bejt-no nemám to jednoduché-matka mi brání zřejmě úmyslně ve styku.Soudkyně si vyžádá lékařskou zprávu zda byl syn nemocen a matka taky.Je to jako kovbojka

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 25 říj 2014 20:15

Tak o vikend/14 asi nijak bojovat nemusis, to mas pravdu :), jeste jsem neslysel, ze by soud prisoudil nekomu mene, nez tenhle hanebne nizky styk.
To o peci o sve deti opravdu nemas zajem? Mas k tomu nejaky vazny duvod?

Ale k veci - uz to, ze matka da ospod vedet ze k soudu neprijde, tobe to vedet neda je spatne. Urcite si v soudnim spise I ve spise ospod zjisti, jak to bylo. Je totiz take nemozne, aby to soud nevedel, a jednal v jine veci misto vaseho jednani.

Karel1984
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Karel1984 » 25 říj 2014 20:31

Tak já o malého zájem mám ale když semnou matka nekomunikuje je to těžké.Nezvedá telefon,nereaguje na sms jen komunikuje s OSPOD a psycholožkou na mne sere.Malej by s fleku jel ke mne domu jenže matka nesouhlasí resp nechce aby si malej ke mne navyknul-bo chce abych se vzdal otcovství.Ale jak by zažádala zvýšení výživného to by k soudu přišla-jinak máme oba chodit do PPP za ůčelem komunikace mezi námi dvěma.Před OSPOD řekla že nikam chodit nebude

Odpovědět