styk s ditetem

Re: styk s ditetem

Příspěvekod monika2255 » 16 pro 2014 12:19

Navic chapu.ze tenhle problem se vyresi az v dospelosti ditete...takze nas ceka jeste min deset let nervu :) pokud jde o matcinu svatozar....nevim co na tohle rict...malej dojede od maminky.jeste pred ni se na me vrhne a rekne.ze jsem nejhodnejsi na celem svete....samozrejme se snazim to zlehcit.ale dost urputne trva na svem...kazdemu to rika...i socialni pracovnici i psychologovi.a to k psychologovi ja s nim nejezdim...jednou jsem tam byla...malej se tam mel po dvou mesicich setkat s matkou.dva mesice se mu neozvala.nezavolala....prisel po hodine a rekl mi.zr chce hned pryc a pokud tam mamka bude zase uz tam nechce...uprimne rikam.ze nemame s manzelem cas na jakekoliv tlaky na maleho ohledne matky...resime prodeje nemovitosti a koupe novych.do toho problemy zdravotni manzela a dcery.prace.rodina atd....nezbyva cas na to abych si sedla a hucela do ditete.reknes totot a toto...ani na to nemam zaludek...prave proto ze vse se vam vrati a v puberte ditete formou tornada...nedelame to....
monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Marie » 16 pro 2014 13:22

monika2255 píše:Ja vam rozumim.ovsem jak se mam vyhnout konfliktu kdyz matka utoci na mou dceru slovne? Ji je proste jedno na koho bude stekat..malej tim trpi..to je jasne vsem krome ni...uprimne kdyz maly breci a ma nejaky problem.ona rve na otce ze ho navadime a kupujeme si ho....nevyslechne ho....podle psychologa se mame maleho ptat.zda chce k mamince.zda ji chce v tydnu zavolat....delame to...odmita..porad rika ne...na posledni navsteve u psychologa rwkl.ze k matce bude jezdit na dva dny ale na dyl ne...socialni pracovnice z kazdeho predavani sepise zpravu pro ospod...Uz ted sepsala.ze matka nespolupracuje a vyvolava konflikty a neumoznuje plynule predani...

Moniko, zkuste prostě držet dceru stranou všeho - musejí se potkat? Věřte, na mé (obě) dcery situace u nás tlačila tak, že to chvilku vypadalo i na žalobu na ochranu osobnosti. Už kvůli malému bych udělala maximum, abych kontaktu s dětmi (vašimi) zabránila.
Ano, taky máme děti koupené, k tomu všechny úřady a instituce včetně soudu. Děti se nás (prý) bojí. Já jsem alkoholička. Můj naprosto flegmatický muž je tyran (několik TO v šupleti), jedna má dcera je hloupá repetentka (má vysokou školu a poměrně náročnou práci) druhá je...ehm...tělem se živící... mám pokračovat? Mohla bych napsat mnohou odstavců, za ty roky mám skutečně slušnou zásobu....

V zásadě si myslím, že čím dřív se Vám podaří začít se od všeho držet stranou a opečovávat si vlastní domov, tím dřív Vám bude lépe. Pokud jste to ještě neudělali, zkuste si doma vymezit časoprostor, kam konflikt prostě nesmí. Je prostě nesmysl to řešit ve dne/v noci a nechat si spor obsadit i čas, který chcete trávit péčí o svůj vzájemný vztah. Malý je ještě opravdu malý a čeká Vás dlouhá cesta. Je potřeba ji zvládnout s nadhledem a nerozbitým dalším vztahem. Nemáte a nebudete to mít snadné a chce to dívat se pořád hodně dopředu.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod monika2255 » 16 pro 2014 13:32

Souhlasim...videt se nemusi..bohuzel sem pro nej jela a nemuzu je nechat samotne.ovsem to matce nedava pravo vybijet se na cizich detech..navic maly dost na me starsi dceri lpi....matka se proste nesnazi aby byl klid..taky dojela se svou dcerou..ja ji pozdravila a rekla.ze ma maly sebou pernicky i pro ni..ze pekl a matka mi vulgarne napadne dceru??? Navic je matka maleho asi o sest let mladsi nez ja...nema zadne vychovani....proste ona a ozralci v hospode co ji radi jsou nejchytrejsi..ani domluvy ospod a pravnika nepomahaji....bohuzel je to k jeji skode....
monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod monika2255 » 16 pro 2014 13:38

A doufam.ze ted tou dohodou o asistenci.se nam ulevi...a jelikoz se budeme stehovat na jare do vetsiho domku..soustredim se na toto a deti taky...a uprimne se tesim az ve ctvrtek pojedu pro muze do nemocnice a bude si to korigovat sam....a ja se zacnu konecne citit svatecne a venovat se priprave na vanoce....
monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Marie » 16 pro 2014 15:16

monika2255 píše:A doufam.ze ted tou dohodou o asistenci.se nam ulevi...a jelikoz se budeme stehovat na jare do vetsiho domku..soustredim se na toto a deti taky...a uprimne se tesim az ve ctvrtek pojedu pro muze do nemocnice a bude si to korigovat sam....a ja se zacnu konecne citit svatecne a venovat se priprave na vanoce....

To je ta jediná správná cesta. Buďte zdraví, v pořádku, užívejte si toho, co máte a najděte způsob, jak k sobě to, co být v klidu nemůže, pouštět jenom řízeně.
(Např. řešit věci kolem matky chlapečka jen v určitou dobu - ať Vám to neleze "až do postele".)
Ono je to jen řešení řetězce příčin a následků. Váš muž si prostě kdysi vybral nevhodně matku pro své dítě. A vy jste si vybrala muže, který si nevhodně vybral matku pro své dítě. Tak ho nechte, ať se s tím vypořádá on. Vy jen s tou nutnou částí. A své děti vynechte úplně.

Uvidíte, bude Vám daleko lépe. Testováno na lidech :-). Užijte si Vánoce a hodně zdraví.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod monika2255 » 16 pro 2014 22:46

Ano...dekuji....uz nemam slov na chovani matky.dnes nam preposlal pravnik email od jejiho pravnika....neustale tvrdi ze jsme maleho unesli.ikdyz soudne ho mame v peci..ja pry po ni rvu.ze ji nebudu zivit a satit dite.pac odmita platit alimenty a ve finale po trech letech co je manzel od ni..zacla vypisovat.ze ji bil a je nasilnik..je mi na bliti....nastesti nas pravnik je skvely a rekl.ze holt kobyla ktera zdecha.nejvice kope :) ale je to hnus..takhle ponizit sebe a pravnika....a to jen manzel chce resit majetkove vyrovnani s ni....proste od ni nebude nikdy klid...nechapu jak se muze nekdo takhle ponizit...
monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Marie » 17 pro 2014 13:33

Podívejte se do soukromých zpráv.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Předchozí

Zpět na Role otce a matky