styk s ditetem

tulen2
Stálice fóra

Re: styk s ditetem

Příspěvek od tulen2 » 14 pro 2014 18:15

lilianna89 píše:Radim nedavat nic navic a neustupovat. Pes, co steka, nekouse..
Ale pozor, co plati pro matku, nemusi platit pro otce. Tohle by i kousat mohlo.

lilianna89
Stálice fóra

Příspěvek od lilianna89 » 14 pro 2014 18:52

Pokud se staram o dite, mela bych mit doma aspon nahradni spodni pradlo, ponozky, teplaky a pyzamo.
Pokud se mi to zda prilis, mela bych se na to radsi vys*at, pac jako rodic stojim za houno.

Nevim, jak to chodi v praxi muz/zena, v mem okoli zalezi vesmes na soc. pracovnici, jak se k tomu stavi a co doporuci. Vymahat ovsem nemuze nic.
Matka snazici se dokopat sveho ex k rodicovskym povinnostem. Syn, 2 roky.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 14 pro 2014 19:12

lilianna89 píše:Pokud se staram o dite, mela bych mit doma aspon nahradni spodni pradlo, ponozky, teplaky a pyzamo.
...
..., v mem okoli zalezi vesmes na soc. pracovnici, jak se k tomu stavi a co doporuci. ..
Tady to neni o tom ze by nemela (alespon myslim), ale ze chce vyvolavat zbytecne spory. A proc se poustet do sporu kvuli tricku a teplakum. Ovsem vse ma sve meze.
Pokud se ve vasem okoli k tomu stavi socialni pracovnice opravdu vyvazene, cest jim a klobouk dolu. Jsou rozhodne zatim vyjimky.

monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od monika2255 » 14 pro 2014 19:50

Dite mame do soudu v peci my...manzelovi nijak nepomaham....jen socialka dojela na navstevu kdyz jsem byla sama doma a manzel uz v nemocnici.mela mi teda rict.ze jsem povinna dat dite matce.dyz otec neni doma.ovsem jako manzele ja prebiram zodpovednost za dite jeho stejne tak ako on za moje....a ne aby socialni pracovnice po tydnu kricela na manzela ze mel dite dat matce a ano kricela...ona ma zastupovat zajmy ditete ne matky....

lilianna89
Stálice fóra

Příspěvek od lilianna89 » 14 pro 2014 19:50

Ja se nebavila o vyvazenosti ve smyslu stejna prava otec/matka...
Ale o tom, ze zalezi na tom, jak soc. prac. vnima pojem "radne pripravit dite na styk". Nektere tvrdi, ze ma jeden rodic dite balit jak na letni tabor, nektere, ze druhy rodic ma mit zakl. veci svoje.

lilianna89
Stálice fóra

Příspěvek od lilianna89 » 14 pro 2014 19:53

monika2255 píše:Dite mame do soudu v peci my...manzelovi nijak nepomaham....jen socialka dojela na navstevu kdyz jsem byla sama doma a manzel uz v nemocnici.mela mi teda rict.ze jsem povinna dat dite matce.dyz otec neni doma.ovsem jako manzele ja prebiram zodpovednost za dite jeho stejne tak ako on za moje....a ne aby socialni pracovnice po tydnu kricela na manzela ze mel dite dat matce a ano kricela...ona ma zastupovat zajmy ditete ne matky....
Pokud ma dite v peci jeden rodic a neni schopny se osobne starat, ma pravo si sam zvolit, komu sveri dite do opatrovani.

Ale v ramci dobrych vztahu bych druheho rodice aspon informovala a zeptala se, jestli se mnou souhlasi nebo jestli si vezme dite k sobe.

Muj nazor na soc. prac. prezentovat nebudu, jsem nerada vulgarni.

monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od monika2255 » 14 pro 2014 19:58

Myslim si.ze kdyz si matka zada o dite do pece.zatim ho mame formou predbezka.mela by mit pro dite veskerou vybavenost.protoze kdyby ho dostala do pece.ja ji nedam nic z obleceni co ma malej u nas...proste dela problemy a cim dl vetsi...holt se jeji ex ozenil a ma se lip a to je cela chyba..no liliano...malej k matce nechce....boji se tam....proto zustal se mnou a sel i k babicce kdyz jsem byla v praci....resime to uz dva roky....jeji agresivni pritwl ho bije a ja ji nedam dite na dyl nez dva dny....dnes se na me pri predavani vrhl a matku ignoroval a vubec se s ni nexhtel rozloucit..naopak pred ni utikal...nastesti mame svedka ve forme asistovaneho predavani a ito se matce nelibi...

monika2255
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od monika2255 » 14 pro 2014 19:59

A co se tyce informovanosti druheho rodice...matka si dojela pro maleho s policii kdyz byl manzel pred mesicem v nemocnici...policie mi ho nevzala.jasne rekla ze jako manzelka jsem prebrala zodpovednost a peci o dite...

Marie
Stálice fóra

Příspěvek od Marie » 15 pro 2014 09:59

tulen2 píše: A pro vas - primarne by si tyhle veci mel resit on sam, a vy byt jen oporou, jinak se spor pravdepodobne jen eskaluje, matka bude delat o to vetsi naschvaly ...
Souhlas - "macecha" by měla zůstat maximálně neviditelná a pouze stojící za zády svého partnera. Není to nijak lehká role, ale je to tak lepší - spor o dítě je sporem rodičů a dál jít nemá. Na Vás (maceše) je pak uspořádání ve vlastní rodině.
I o tom vybavení dětí při přesunu k matce bych nechala jednoznačně rozhodnout jeho. Jinak z něj uděláte chlapa, který je pod "vaším pantoflem" a nebude to k ničemu dobré.
Matka a macecha.

jenchlap
Stálice fóra

Příspěvek od jenchlap » 15 pro 2014 10:32

Monika2255: co presne je asistovane predavani? To nekdo naridil?

Odpovědět