Doporučený dopis od matky nad rozsudkem??

Odpovědět
Milan1
Uživatel(ka) fóra

Doporučený dopis od matky nad rozsudkem??

Příspěvek od Milan1 » 06 bře 2018 23:37

Dobrý den,

omlouvám se, pokud je to jinde a nedohledal jsem to. Dne 24. a 25.01.2018 chtěla matka jet pryč se synem, informovala mě o tom v prosinci 2017. S tímto jsem nesouhlasil a sdělil matce, že si dítě normálně vyzvednu dle rozsudku, matka stejně odjela. To, že s tím nesouhlasím, jsem dal vědět OSPODu a zároveň dostal záznam, že s tím nesouhlasím. Za porušení rozsudku jsem navrhl matce udělení napomenutí ze strany OSPODu, jaký byl však byl dnes můj šok, když jsem dostal od OSPODu dopis, kde mi vysvětlili, že matka mne informovala, taže všechno ok a dítě by o styk nepřišlo. Nějaká věta o tom, že jsem s tím nesouhlasil, dal jsem to OSPODu minimálně 3krát vědět vůbec nikde a dle mě to záměrně zatajili. Dle OSPODu Prahy 19 je matčin doporučený dopis zřejmě víc jak rozsudek. Budu dávat odvolání na magistrát, nicméně jsou zde nějaké další nápady? Mimochodem, jaká je kvalita OSPODu Prahy 19, si můžeme všimnou v příloze, paní Brázdilová zřejmě chyběla na hodinách češtiny a chce se mi tím pochlubit. Tohle, jestli spolurozhoduje o mém dítěti, a není schopna ani napsat větu, tak z toho mám hrůzu.

Zde velmi kvalitní výtvor této paní mně zaslaný v e-mailu:

From: Brázdilová Michaela (ÚMČ Kbely)
Sent: Monday, February 16, 2015 9:21 AM
To: Kučerová Jaroslava (ÚMČ Kbely)
Subject: RE: Je to ok? když tak mi to oprav:-)

Dobrý den,

Termín osobní schůzky na OSPOD by byl možný ve středu 25.2. v 9.00 hod, nebo potom v týdnu od 2.3. s tím, že bychom byly rádi, kdyby jste napsal pro Vás možné termíny.

S pozdravem

Bc. Michaela Brázdilová
Sociální pracovnice OSPOD
ÚMČ Praha 19
Železenobrodská 764
197 00 Praha 9 - Kbely

tulen2
Stálice fóra

Re: Doporučený dopis od matky nad rozsudkem??

Příspěvek od tulen2 » 07 bře 2018 08:33

Urcite to nenech usnout, stezuj si.
+ Podej na soud cislovany navrh na vykon rozhodnuti (napomenuti), aby to matka nezkousela znovu.

Milan1
Uživatel(ka) fóra

Re: Doporučený dopis od matky nad rozsudkem??

Příspěvek od Milan1 » 07 bře 2018 09:42

Děkuji, návrh byl již podán v lednu a soud byl informován, že jsem na OSPOD stímto nesouhlasil, dnes tam půjdu znovu a napíši, že OSPOD de facto zlegalizoval činnost matky a nerespektování roszsudku, a že by měl OSPOD sám poučit o tom, co je rozsudek.

Odpovědět