Deti u otce matka s prtnerem manipuluji

Odpovědět
Drozd
Nováček fóra

Deti u otce matka s prtnerem manipuluji

Příspěvek od Drozd » 06 bře 2019 15:39

Dobry den chtel bych se svámi podelit o skušenost jak jsem ziskal deti do stridave a po te vylucne peci.Je to cirka asi 3 roky co jsme se s bývalou rozesli a rozvedli pred 2 rokama. Jelikoz odesla z domu po hadce k matce a vzala mladsi ceru syn zustal u mne. Tak druhy den sy syna vyzvedla ze skoly a bylo to asi 14 dnu pred prázdninami v te dobe cera 5 syn 7 let. Tak jsem prijel k nim domu a chtel jsem stridavou peci uz od prvopocatku i kdyz s tim nesouhlasila cekaly nas prazdniny a ona chodila taktez do prace. Tak mi vyhovela a vse fungovalo sice delala problemi ale nevšímal jsem si toho. Na konci prázdnin jsem tušil ze to bude chtít zrusit tak jsem podal predbezne opatreni na stridavou peci jelikoz uz probiha a bez problemu tyden a tyden. Byvala udelala totez ale na vylucnou peci. Soud ponechal stridavou peci a dal v rijnu sliseni o peci. Tam se me samozrejme byvala snazila pospinit ze jsem nasilnik a musela utect a socialka stara garderoba rekla ze deti u matky. Ale vse jsem vyvratil a obhaji pani soudkyne nas poslala na mediaci a nechala dal stridavou peci. Mediace samozrejme k nicemu byvala handlovala ze podle vychovi tolik a tolik penez no hruza na to jsem nepristoupil ze deti nejsou zbozi.Dalsí soud byl v breznu kde uz na trvalo soudkyne nechala SP ospod setril u deti a chtěly nas oba. Pres leto se byvala asi 20km od stavajiciho bydliste a chtela prehlasit deti do skoly a trvale bydliste to to jsem zjistil od deti a razne jsem zakrocil zavolal doskoli ze snecim takovym nesouhlasim na toz mi reditelka rekla ze tam maj trvale bydliste a matka je muze prihlasit. Tak jsem na to dal predbezne opatreni a opet me bylo vyhoveno to nemluvim o naschvalech ktere mi byvala delala i se svim novim manželem. Pak skousela aby stridaly skoly to jsem zamitl taky a soud taky. Dalsi soud byl nekdy v říjnu kdy vypovídali i nasi partneri to co tam predvel jeji partner me donutilo zvednou a chtit výlučnou peci stim ze budou psychologicky posudky to trvalo asi rok nez jsme se dostaly k posudkum a posudky mezitim se o dalsich prazdninach prestehovala 120km daleko stim ze deti zacala manipulovat opet jsem dal předběžné opatreni naskoulu a zakas stridani skol a do me VP byvala chtela stridat skoly a jelikoz deti jsou hodne citlivý nezvládli by to. U psichologa hrozna komedie ale ve vysledku v posudkach nic závažného nebylo az na jejich velkou lhavost. Ted v unoru jsme mely soud kdy vylezli vsechny jeji naschvály a lzi a manipulace ale i tak si ona nechala předvolat toho znalce. Zatim jsou v me peci tak uvidime co zásadního prinese soudni znalec ale nic by to menit nemelo ted v dubnu dalsi stani a snad konecny i kdyz se nejspis matka odvola ke KS takze to stale nekonci. Mam jen otazku mate nekdo skusenost s dokladanim sms spravy kdy je videt jak z detmi manipuluji je to velmi nehorazny. Samozrejme deti by nas chtely oba ale to uz bohuzel v teto situaci nejde ona chce pouze rozkazovat a urcovat jak to bide i kdyz je mam v peci ja je to neco sileneho nekdy to mam chut vzdat

Kanón
Uživatel(ka) fóra

Re: Deti u otce matka s prtnerem manipuluji

Příspěvek od Kanón » 10 bře 2019 22:34

sms zprávu vytiskni a při vhodné příležitosti dej do spisu, možno i s komentářem pokud je to žádoucí

Odpovědět