Žena jako výhradní "majitelka" dítěte

Žena jako výhradní "majitelka" dítěte

Příspěvekod Střídavka » 13 lis 2011 19:00

Některé ženy si dokonce myslí, že dítě tatínka vůbec nepotřebuje, a chtějí si ho pořídit takovým způsobem, aby tatínka ani nikdy nepoznalo:

http://www.emimino.cz/diskuse/jak-mu-ma ... ite-87545/
Střídavka
Administrátor fóra

Re: Žena jako výhradní "majitelka" dítěte

Příspěvekod chlap » 14 lis 2011 10:14

Opravdu výživná to debata, která odkrývá pravé tváře žen, nejenom ze strany tazatelky (opravdu bych chtěl být její dítě), ale též ze stran odpovědí....

Já raději jako anonym, protože já jsem se na to jednoho přímo zeptala. Ale byla jsem v jiné situaci než zakladatelka, já byla vdaná, jen manžel se jaksi neměla k plozecí aktivitě. A dotyčný požádaný odmítl, protože by mu prý vadilo, že by se o dítě nemohl postarat a být s ním.
Takže jestli zakadatelko opravdu chceš dítě je ty sama a nikoho k tomu, tak se na to neptej a jen sváděj. Jen bach na to, aby až budeš mít břicho, to tomu dotyčnému nedošlo.

Ještě že se dotyčný zachoval jako chlap navíc ukázal to co české ženy a matky odmítají zde uznat, že i chlap se umí a chce starat o své potomky.
Evidentně český feminismus zbořil všechny zdi a tvrdě válcuje tuto společnost...výsledky přijdou a budou nedozírné....ty první tu již jsou jak výstižně popsala autorka ve svém článku ... http://www.stridavka.cz/nejsem-singl-pr ... -vdat.html
chlap
Stálice fóra

Příspěvekod Rézi » 14 lis 2011 11:31

Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Rézi » 14 lis 2011 11:37

Střídavka píše:Některé ženy si dokonce myslí, že dítě tatínka vůbec nepotřebuje, a chtějí si ho pořídit takovým způsobem, aby tatínka ani nikdy nepoznalo:

Jezus, klika, že nejsem chlap... dozvědět se, že na mě nějaká bijící třicítka upletla sex za účelem plození, tak bych ji uškrtila...
Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod chlap » 14 lis 2011 13:53

Nevím, co mám dělat. Bez synů se utrápím, nestačí mi vidět je jen o víkendech a o prázdninách.
Zdroj: http://ona.idnes.cz/pribeh-soni-chci-zp ... hy-sex_jup

Jo Soňo, jak TI JE?
Přesně takto se chovají české matky k otcům svých dětí a tyto české matky VY ženy podporujete, zastáváte se jich a děláte z nich chudinky...hnusné co, toto je realita, kterou zažívá bezpočet českých otců a VY to berete za samozřejmost a že je to tak správné....a nyní když se karty otočí v jednom případě z 10 000 tak je to najednou špatně....hmmm....zvláštní to logika od těch, které toto zvěrstvo mají na svědomí....a proč? Protože české ženy odmítají rovnoprávnost = střídavou péči - toto je holt výsledek VAŠEHO odmítání, tak se nedivte....je to smutné....kolik vás takových bude muset ještě podobně dopadnout, abyste se vzpamatovaly???
chlap
Stálice fóra

Příspěvekod chlap » 14 lis 2011 13:57

Rézi píše:
Střídavka píše:Některé ženy si dokonce myslí, že dítě tatínka vůbec nepotřebuje, a chtějí si ho pořídit takovým způsobem, aby tatínka ani nikdy nepoznalo:

Jezus, klika, že nejsem chlap... dozvědět se, že na mě nějaká bijící třicítka upletla sex za účelem plození, tak bych ji uškrtila...

JO HOLT ČESKÉ ŽENY NA INTERNETU ODKRÝVAJÍ SVÉ PRAVÉ TVÁŘE :D :D :D NA BLITI...
NEMŮŽEŠ JI UŠKRTIT, I KDYŽ---- TO BY BYLO NÁSILÍ PŘECI A NA TO JSTE SI TAKÉ JIŽ ZAŘÍDILI TADY PARAGRAFY - TEDY můžete se chovat takto jako hovada, ale chlapy budete kritizovat stále co hehe, jak je patrno z uvedených textů tam....jenom se navážet do chlapů jak se chovají oni a vy jste čisté jako lilie....fuj hanba.... :?
chlap
Stálice fóra

Příspěvekod Rézi » 14 lis 2011 14:56

chlap píše:
Rézi píše:

JO HOLT ČESKÉ ŽENY NA INTERNETU ODKRÝVAJÍ SVÉ PRAVÉ TVÁŘE :D :D :D NA BLITI...
NEMŮŽEŠ JI UŠKRTIT, I KDYŽ---- TO BY BYLO NÁSILÍ PŘECI A NA TO JSTE SI TAKÉ JIŽ ZAŘÍDILI TADY PARAGRAFY - TEDY můžete se chovat takto jako hovada, ale chlapy budete kritizovat stále co hehe, jak je patrno z uvedených textů tam....jenom se navážet do chlapů jak se chovají oni a vy jste čisté jako lilie....fuj hanba.... :?

chlape, pokud sis všiml, tak jsem už před tebou postla stejný odkaz, protože to vidím podobně... my dva už jsme si svoje na předchozí diskusi Střídavky vyjasnili, ne? (Tereza) ;)
Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Rézi » 15 lis 2011 12:03

A teď jsem narazila na tohle: http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny ... vnika.html

"Vím, že je to v rozjitřené situaci těžké, zvlášť když je žena opouštěná, ale zkuste to nebo požádejte o pomoc kamarádku, právníka či bezplatnou poradnu. Jedno z takových racionálních opatření je, že nezablokujete otci přístup k dětem, ale raději mu je co nejčastěji budete dávat. Jednak tím uděláte vstřícný krok, který on ocení, a pak mu dojde, jak náročné je o děti se starat a že raději „se vyplatí“ alimenty. Prostě dají víc peněz, jen aby měli klid."
Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Michal24 » 15 lis 2011 13:00

Terezko, ten článek, co dáváte na něj odkaz je silně tendenční. Možná to pasuje na ubohé matky, které neví z které do které, neumí chodit v právnických záležitostech, jsou intelektuálně na slabší úrovni a otec dítěte je takový darebák, že se o dítě ani nechce starat, ani neplatí výživné. Z toho článku by člověk lehce mohl nabýt přesvědčení, že takový je každý otec, nebo aspon typicky otec. Tak to ale není.
Tady řešíme problém opačný. Matka dítěte je zpravidla dobře zabezpečená, má vyšší životní úroveň než otec, který platí nepřiměřeně vysoké výživné, stará se o dítě v maximální možné míře, kterou mu matka dítěte dovolí. A rád by se staral ještě více, ideálně 50%:50%. Ale na to ona nepřistoupí, protože by o ty peníze přišla. Současně by přišla o svou "pověst" - vždyť, "co je to za matku, že ani nemá dítě ve své péči?!". Kamarádky by ji pošpinily. A nakonec, vyšla by vstříc bývalému manželovi, no, to neexistuje - ona se přece musí mstít, ne naopak.
Tyto ženy mají velice dobře nastudováno, na co mají právo, jak dosáhnout co nejvyššího výživného, kdy lze podat návrh na exekuci, neváhají otce vydírat rozsudkem, který jim dítě svěřuje do péče, kdykoli se jim cokoli nelíbí. Tyto ženy mají mnohem lepší možnosti zaplatit právníka než otec dítěte. Také mají zpravidla mnohem více času se těmto problémům (a vymýšlet intriky) věnovat - mají často zkrácené úvazky, pracují v místě bydliště, atd. - kdežto otec, aby vůbec mohl ekonomicky existovat a útáhl za manželství vzniklé hypotéky, výživné, ... tak musí často cestovat za prací, případně si přibírat další úvazky.
Naposledy upravil Michal24 dne 15 lis 2011 13:10, celkově upraveno 1
Michal24
Stálice fóra

Příspěvekod Michal24 » 15 lis 2011 13:09

Jinak, Terezko, Vás a Vaše příspěvky tady registruji již nějakou dobu a musím říct, že se mi Vaše názory líbí a moc si jich vážím.
Michal24
Stálice fóra

Další

Zpět na Výlučná péče a styk s dětmi