Moc prosim o radu

Martis
Stálice fóra

Re: Moc prosim o radu

Příspěvek od Martis » 06 pro 2012 16:09

Tak pokud se jedná o poradnu pro mezilidské vztahy na adrese Trojská 8, Praha, tak tu doporučuju. Byl jsem tam před několika lety a nikdy v životě jsem nezažil tak objektivní psycholožku. Na jméno si už nevzpomenu, ale podívám se a ještě doplním. Mé bývalé tam do očí řekla to, co jsem jí celou dobu tvrdil já – totiž, že ze svým rozumem zamrzla někdy v 10 letech a vůbec není schopná vnímat realitu. Pokud jde někomu o skutečné zjištění pravdy, tak doporučuju. Jde o normální kolektivní pohovor ve skvělé atmosféře.

Péťa
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Péťa » 06 pro 2012 16:20

Moc děkuju, to je skvělý.Moc ráda slyším, že je alespoň nějaké místo kde nenaddržují rádoby maminkám. Nejmenovala se náhodou p. Tomšíková?

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 07 pro 2012 13:06

Odkud jsi? Z Prahy?
...

pavel 1980
Nováček fóra

Re:jak je to ted.

Příspěvek od pavel 1980 » 15 úno 2013 01:05

Takže po urgencich na OSPOD (PO 30 dnech co jsem naposled viděl syna)se nic moc nedělo.Pracovnice stale jednali v zájmu matky a né syna a mnou podané zápisy utvářeli k obrazu svému.OSPOD se vyjádřil k věci tak že soudkyně předala věc zpět na nás s odkazem že se máme dohodnout mezi sebou(u soudu před tím jsme oba souhlasili s dohodou)a dodali že že dohoda je stejně nemahatelná .Na OSPOD jsem doslova vybojoval každy lichy víkend a jednou za měsíc cely víkend zbytek kontaktu je opět na ustní dohodě mezi mnou a exdružkou.Co mě udivilo tak OSPOD dohodu sepsal opět v zájmu matky(matka uvedla že syna nepujčovala kvuli neplacení vyživného,což jsem ihned obrátil na svou stranu jakmile jsem vytáhl doklady o zaplacení vyživného)a trval(protože OSPOD toto do zápisu opět neuvedl) na zapsaní alepson do dohody že matka vlastně použila syna jako klín či argument k omezení na styku.Zároven jsem nechal do dohody zapsat že chci abych byl informován a měl učast na návštevách u doktorky a jiné.Matka vyžadala kontrolu bydleni u mě doma.Jíž nyní připravuji žádost k soudu o rozšíření styku bud na střídanou péči čí společnou péči,s tím že k soudu podám žádost o svěření do vyhradní péče s tím že soudkyně se bude snažit najít řešení nekde uprostřed což by byla střídavá či společná péče dohodou.Budu i nádále inf jak se věc vyvíjí.A ještě jednou děkuji všem za synka i sebe za pomoc a přejem všem to správné.

pavel 1980
Nováček fóra

Příspěvek od pavel 1980 » 25 úno 2013 22:28

katalyzator píše:Odkud jsi? Z Prahy?
Jsem z benešova tedy z okresu benešov ... město Vlašim.

Odpovědět