Nespolehlivý otec

Nespolehlivý otec

Příspěvekod Bandog » 15 črc 2016 08:47

Dobrý den, pokusím se situaci shrnout co nejstručněji. Moje přítelkyně je matkou dvou dětí, které má ve své péči. Soudem má otec na děti nárok jednou za dva týdny. O děti aktivně zájem nejeví, jenže děti ho mají rády, a tak mu je čas od času "vnutíme". Problém je v tom, že v současné době přichází o střechu nad hlavou a jeho současná přítelkyně nad ním už zlomila hůl protože je nespolehlivý alkoholik, který nasekal dva miliony dluhů a odstěhovala se. Ona byla v podstatě jediný důvod proč jsme k němu děti s klidem v duši posílali, protože je měla pod kontrolou ona. V tomto roce o děti neprojevil zájem ani jednou, ale jak bylo vždy dobrým zvykem, celý srpen měly být děti u něj. Včera mu přítelkyně psala zprávu, že mu děti přivezeme na konci července a jak se tedy domluvíme. Odpověď přišla "Vyliž mi pr*el!!!". Ve stavu v jakém se momentálně nachází není možné děti mu svěřit, protože se nedokáže postarat ani sám o sebe, natož o dvě malé děti. Otázka zní, co můžeme udělat pro to, abychom mu je nemusely vydat, kdyby byl jeden den střízlivý a chtěl je u sebe mít. Nějaké předběžné opatření? Tuto informaci mám od včerejška, tudíž času na cokoliv je velmi málo. Děkuji moc za odpověď.
Bandog
Nováček fóra

Zpět na Výlučná péče a styk s dětmi