Která by chtěla střídavkáře?

Re: Která by chtěla střídavkáře?

Příspěvekod tulen2 » 16 lis 2015 10:39

mamka Zdenka píše:Já v tom problém nevidím. Jen by nemělo být moje a tvoje děti a taky stejný pohled na výchovu. Takže zamilovanost je hezká, ale v tomto případě jde o víc...o naše poklady ;)

Jinymi slovy z Tvych dalsich prispevku - s tim prima chlapem co ma deti ve stridavce, co se o ne tak hezky stara, klidne zit budu. Ale tomu "memu" hajzlovi "moje" poklady, deti, rozhodne nenecham, vikend je pro nej azaz :)?
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod Lama » 11 pro 2015 14:33

...
Lama
Stálice fóra

Příspěvekod Nemesis » 06 srp 2016 00:45

Záleží na tom, jaký střídavkář by to byl.
Pokud by to byl muž, který od narození dítěte převzal aktivní roli ve výchově a chce se o něj starat i v případě zániku vztahu s jeho matkou, potom ano.
Vadí mi ale ten druh střídavkářů, kteří se o dítě starat nechtějí, když vztah funguje, nepřejí si, aby matka jejich dítěte měla zaměstnání, které ji baví, protože se má starat o děti a domácnost, a po krachu vztahu chtějí střídavku nebo výhradní péči, aby se o dítě potom místo nich starala cizí žena. Ano, žena, protože osoba, kterou za hlídání dítěte platí, je ve všech případech, co znám, ženského pohlaví.
Stejně tak nesouhlasím se ženami, které chtějí, aby se o dítě staral jeho otec, dokud spolu žijí, ale v případě rozvodu nebo rozchodu chtějí jeho kontakt s dítětem omezit.
Co se týče mě, tak střídavkáře mít nebudu, protože u nás v Rakousku střídavá péče neexistuje. :cry:
Matka dvou dcer (* 2009 a 2011), od roku 2011 násilně oddělena od dětí a bojující za maximální možný kontakt
Nemesis
Uživatel(ka) fóra

Předchozí

Zpět na Inzerce a seznámení