Která by chtěla střídavkáře?

Která by chtěla střídavkáře?

Příspěvekod Michal24 » 14 lis 2011 12:09

Ženy, jste tu takové, které by rády partnera, jež je zastáncem střídavé péče?
Michal24
Stálice fóra

Re: Která by chtěla střídavkáře?

Příspěvekod magda » 23 kvě 2012 21:43

:shock:
magda
Nováček fóra

Příspěvekod Michal24 » 24 kvě 2012 15:19

Magdo, nerozumím, proč "šokovaný" smajlík.
Michal24
Stálice fóra

Příspěvekod Péťa » 07 čer 2012 08:24

To hledáte Michale ženu pro sebe, nebo se jen ptáte na názor žen všeobecně?:-)
Péťa
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Michal24 » 08 čer 2012 09:56

Péťo, zajímá mě názor žen všeobecně. Totiž, zda skutečnost, že muž se chce starat o dítě (rovnocenně) je pro ženu pozitivní či negativní prvek. Za skoro 7 měsíců (co jsem tu otázku položil) jste první, kdo se nad tím zamyslel. Rád si přečtu Váš názor. Děkuji.
Michal24
Stálice fóra

Příspěvekod Tomáš » 08 čer 2012 15:54

Michale 24, doufám, že se nezlobíte, že Vám jiný muž skáče do diskuse se ženami o seznámení/soužití české ženy a střídavkově laděného otce. K Vašemu poslednímu dotazu, jestli ženy o takové muže stojí, Vám můžu říct řadu poznatků z toho, jak jsem různé ženy přemlouval k podpisu petic, které se na Střídavce občas objevují. Kromě matek a sester rozvádějících se mužů, které se podepisovaly vesměs s přesvědčením, byla poměrně velká kategorie mých kolegyň z práce a bývalých spolužaček ze SŠ i z VŠ (takže máme skoro všechny vzdělanostní kategorie žen), které se vesměs nepodepsaly, protože se SP nesouhlasily. Při diskusi vždy souhlasily s tím, že dítě potřebuje oba rodiče, a že je dobře, když se oba podílejí na péči o dítě (přebalování, koupání, krmení, učení, psaní úkolů, rodičovská sdružení), ale když to v rodině neklape, tak lépe jít každý svou cestou, a dítě samozřejmě s matkou (všechny pomyslely na sebe a co by kdyby). Tak k Vašemu dotazu si troufám tipnout, že střídavkář bude vítaný partner, pokud bude soužití klapat, ale nebezpečný rozvraceč starých dobrých pořádků, pokud to českou ženu ve svazku omrzí. Nějak mi pořád leze na jazyk přísloví o ohni - dobrý sluha, ale špatný pán.
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.
Tomáš
Stálice fóra

Příspěvekod Michal24 » 08 čer 2012 17:59

Tomáši, Vaše úvahy a zkušenosti odpovídají těm mým představám, ale stejně jsem chtěl vybídnout ženy, aby nás seznámily se svým pohledem na tuto věc, prostě jsem chtěl poznat autentický postoj žen, které budou mít odvahu a nebudou své názory skrývat.
Michal24
Stálice fóra

Příspěvekod Pavel » 09 čer 2012 07:14

Žena samozřejmě vyžaduje, aby se otec v max. míře podílel na péči o děti. Musí pomáhat v domácnosti... To vše jen do doby rozvodu, v tu chvíli je dítě jen matky, ta naprosto nechápe proč se otec rozčiluje, vždyť ona mu to dítě přece půjčovat! bude. Práci o domácnost si musí rozdělit oba, ale tu obvykle mužskou dělá výhradně on (převážně u rodin žijících v domech). Vše co ten druhý dělá se po čase stane automatickým. Kolik času jsem strávil při opravách auta přítelkyně, kolik to bylo ušetřených peněz. Před x lety jsem vyměnil olej nebo čep a to bylo samé to můj ex. neudělal doma nic.....nedáš si něco...Po pár letech se jen zeptá kdy to bude hotové. Co já toho nadřel na baráku. Za dob manželství jsem jezdil denně 137 km do práce tam a dalších zpět, makal na baráku jako magor, vážně onemocněl, což vedlo až k odstranění metru střeva. Stahaný unavený a zničený jsem večer padl do sedačky k večeři a okamžitě jsem poslouchal jak je na všechno sama....
Pavel
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod JTR » 09 čer 2012 20:36

Střídavkáře by nechtěla žádná. Záskokáře, to jo. Lepiče výpalného většinou má a tudíž je povětšinou výhradní majitelkou svého dítěte. Maníka který by jí na 14 dní dovedl cizí dítě, žádná ve skutečnosti nechce.
Takže střídavkáři mají trochu smůlu. I když pochopitelně vyjímka potvrzuje pravidlo, ale žádnou takovou jsem neviděl.
PS: starý skeptik :cry:
JTR
Stálice fóra

Příspěvekod Michal24 » 09 čer 2012 23:12

Pánové, děkuji za vaše názory.
A co Vy dámy, Magdo, Péťo, a další?
Michal24
Stálice fóra

Další

Zpět na Inzerce a seznámení