Jaký "marketing" pro střídavku?

Re: Jaký "marketing" pro střídavku?

Příspěvekod Marie » 23 led 2013 00:02

katalyzator píše:
Marie píše:Jo, třeba ten poslední výpis z chatu je dokonalou propagací ... co já vím? Lovu ve smečce? Kdybych se v té místnosti nestavila, myslela bych si, že je to kus absurdního dramatu nebo antireklama a že nechápu tu pointu...ale stavila jsem se. Tak bohužel chápu, že je to myšleno vážně.

Mně ten výpis z chatu čím dál tím víc fascinuje ... ta samotná diskuse o něčem vypovídá ... a ještě to o sobě takto zveřejnit v trvalé formě článku ... fantastické !!! A pan Pešan (například) nemusel napsat ani čárku !!! Nebo to psal on sám !!! Geniální !

Tak geniální výše popsaný pán není :-). Ale máte pravdu, takhle se zcela vědomě představit jako vulgární smečka...na to musí být talent.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod realitka » 23 led 2013 00:16

opět odpovídám sama za sebe - nelíbí se mi, když se alkoholismus či gemblerství bere naprosto automaticky jako nevyvratitelný důvod k rozvodu. Tyto věci se dají léčit, podobně jako se dá pracovat i s agresivitou, s problémy v intimním životě, prostě se vším! Vím, musí chtít oba a hlavně ten, kdo by se "měl léčit", jenže bez podpory svého nejbližšího ztrácí motivaci. Můj bratr i strýc vstali jako "féniksové" z popela alkoholismu jen díky podpoře partnerek a rodiny... Kdyby ta mariem či jak projevila alespoň kapku lítosti nad tím, co se stalo... Ale ten její přístup... Ne, nemám pro takové ženy pochopení, omlouvám se, jestli tím dělám střídavce špatnu službu..
realitka
Nováček fóra

Příspěvekod Marie » 23 led 2013 00:39

Kdybyste se náhodou chtěl nekdo vrátit k původnímu tématu tohoto vlákna, tak by to bylo fajn. Nicméně, otázka možná stojí jinak. Je s takovou nenávistí vůbec pozitivní propagace možná?? A jestli ne, jsem jediná, komu to vadí??

Možná ano..a pak se asi mýlím a pravdu mají oponenti, kteří tvrdí, že střídavka je naprosto nekonstruktivní. Pak by bylo třeba hledat jiné "hřiště", protože ta rovnost rodičů je skutečně potřebná. Tak že by tož zas musely zařídit ženský samy??? To by byl prima paradox, co?
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 23 led 2013 00:44

realitka píše:opět odpovídám sama za sebe - nelíbí se mi, když se alkoholismus či gemblerství bere naprosto automaticky jako nevyvratitelný důvod k rozvodu. Tyto věci se dají léčit, podobně jako se dá pracovat i s agresivitou, s problémy v intimním životě, prostě se vším! Vím, musí chtít oba a hlavně ten, kdo by se "měl léčit", jenže bez podpory svého nejbližšího ztrácí motivaci. Můj bratr i strýc vstali jako "féniksové" z popela alkoholismu jen díky podpoře partnerek a rodiny... Kdyby ta mariem či jak projevila alespoň kapku lítosti nad tím, co se stalo... Ale ten její přístup... Ne, nemám pro takové ženy pochopení, omlouvám se, jestli tím dělám střídavce špatnu službu..

Projev lítosti??? Když do ní kolektivně tlučete jak do bubnu??? Vy byste se snad kál, když by vás takto tloukli???
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Střídavka » 23 led 2013 00:48

Na čím více místech se bude rovnost rodičů prosazovat, tím lépe. Portál Střídavka se v tom bude snažit být nejlepší, ale na úspěchy jiných nikdo nebude žárlit. Naopak. Jde o společnou věc. (Pokud tedy nebudete ve skutečnosti prosazovat feminacistické proFemy, jako na vašem blogu.)

Portál Střídavka přitom bude vždy tepat rodiče (nemusejí to být jenom matky), kteří s ledovým klidem připraví dítě o druhého rodiče.
Střídavka
Administrátor fóra

Příspěvekod realitka » 23 led 2013 00:55

Marie, na tom něco bude! Když ještě odbočím k tomu údajnému lovu ve smečce - sama si za svými slovy stále stojím, co pronesli jiní, nešlo změnit... vy tvrdíte, že jste v místnosti byla, škoda, že jste se též nevyslovila :-)

I vám patří velký dík - za to, jak se činíte v diskusi, za váš blok, za ženský úhel pohledu!!!

Každopádně vám dávám za pravdu, že cestou ukazování ženských chyb, špatností a záludností se střídavá péče propagovat nedá... A pročítala jsem si právě zpětně různé diskuse zde a našla jsem tolik krásných slov od různých žen - ať už nových partnerek či samotných maminek! To se pokusím sdílet a šířit :-) A prosím o to všechny!
realitka
Nováček fóra

Příspěvekod katalyzator » 23 led 2013 01:08

Napadá mne, že ,moho žen považuje SP za svoji prohru. Jako že se nedokážou postarat.
...
katalyzator
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 23 led 2013 18:45

katalyzator píše:Napadá mne, že ,moho žen považuje SP za svoji prohru. Jako že se nedokážou postarat.

Bingo!
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 23 led 2013 18:55

realitka píše:Marie, na tom něco bude! Když ještě odbočím k tomu údajnému lovu ve smečce - sama si za svými slovy stále stojím, co pronesli jiní, nešlo změnit... vy tvrdíte, že jste v místnosti byla, škoda, že jste se též nevyslovila :-)

Přišla jsem až před půlnocí, jen jsem viděla zbytky chatu, ani hlavní "lovená" žena tam nebyla. Jinak bych to komentovala, to mi věřte. Na chat obvykle nechodím, hlídáme si nedělní večery v klidu, jenže tento byl jiný, ustaraný, tak jsem nahlédla. Vás jsem vůbec neviděla a celý výpis chatu přečetla až v článku. A naprosto nepochopila, proč se tím Střídavka prezentuje. Proto ten komentář.
Pro vás - aby nebyla mýlka, považuji rovnost rodičů za základ nejen právní, ale i společenský. Jen jsem si v podstatě jista, že agresí ho nelze dosáhout a po téměř tříletém soužítí s mužem, který řeší velmi vážné potíže týkající se jeho dětí, jsem si tím naprosto jista. Stejně tak jako tím, že hlasitá a útočná propagace, která nehledí napravo ani nalevo škodí i těm otcům, kteří problém řeši s respektem a skutečným zaujetím dětmi.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Střídavka » 22 led 2014 23:29

Pokud je řeč o marketingu, snad se shodneme na tom, že balonky pro děti jsou dobrým marketingem. Měl by někdo možnost a chuť nechat vyrobit (potisknout) nějaké množství balonků pro Střídavku? Soubor s obrázkem pro potištění dodáme.

Obrázek
Střídavka
Administrátor fóra

Předchozí

Zpět na Inzerce a seznámení