Zatmění Slunce

Odpovědět
katalyzator
Stálice fóra
Příspěvky: 1071
Registrován: 09 lis 2011 22:42

Zatmění Slunce

Příspěvek od katalyzator »

Na protest proti špatně fungujícím matkám, otcům, dětem a opatrovnickému systému jsem na dnešek zařídil zatmění Slunce, jež právě probíhá. Kdo chce, může se podívat také, očekávám několik miliónů shlédnutí (což svědčí o špatné funkci systému zejména).
...
tulen2
Stálice fóra
Příspěvky: 2032
Registrován: 28 úno 2014 15:56

Re: Zatmění Slunce

Příspěvek od tulen2 »

Doufam, ze si z toho vzali statni urednice na ospod a soudkyne ohybajici zakony nalezite pouceni.
Timto zatmeni odvolavam, a jestli nebude do te doby normalni, aby mel otec stejna prava a povinnosti ako matka, opreme se do toho 7. října 2135 opravdu poradne.
JTR
Stálice fóra
Příspěvky: 209
Registrován: 11 lis 2011 20:53

Re: Zatmění Slunce

Příspěvek od JTR »

Okresní soud v Třebíči, dne 11. 5. 2016 v 8,30 hod. místnost č. 17/I. patro

Nařízené ABSURDNÍ soudní jednání ve věci dříve nezl. dětí, dnes již samostatných a svéprávných. Jednání soudu, které si nikdo nepřeje, nikdo se nechce soudit, nikdo si nepřeje nevyžádanou, neustálou intervenci bezbřehé soudní moci do životů svobodných občanů!

Snad jen možná advokát matky MgA. Šalomoun. Matka již není účastníkem, matce již soud nemůže děti svěřit do výchovy. Matka již nemůže nárokovat „výpalné“! Přesto stále a pořád soudce předvolává otce, děti, matku a jejího advokáta Šalomouna. Žijeme skutečně v justičním státě, kde občané jsou jen loutky v rukách české opatrovnické justice a podobných rozvodových právníků Šalomounů??!!

Všichni účastníci zcela jasně a zřetelně napsali soudu, že se soudit nechtějí! Vyjma pochopitelně matky a advokáta Šalomouna.

Pozor: toto jednání má být patrně utajeno veřejnosti, protože není uvedeno v info jednání – oficiálním portálu justice Ministerstva spravedlnosti ČR - (10 Nc 11/2006)!

Proto prosím můžete přijít v zájmu vyššího principu mravního, jako veřejnost konečně říct dost obtěžování a rozvracení rodin, podivným opatrovnickým systémem!
Zve a děkuje za potřebnou podporu Vaší účasti.
Štvaný otec Jirka Bastl.
Kotletka
Stálice fóra
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:07

Re: Zatmění Slunce

Příspěvek od Kotletka »

Tak se nechce soudit nikdo, nebo se matka chce soudit? Nebo je matka nikdo?
JTR
Stálice fóra
Příspěvky: 209
Registrován: 11 lis 2011 20:53

Re: Zatmění Slunce

Příspěvek od JTR »

Matka již není podle zákona účastníkem řízení, nemá procesní postavení. Nelze svěřovat zletilé do péče, co se týče výpalného, nemůže ničeho již nárokovat, mohou pouze děti a to jen v případě, že studují. Specifické ovšem samozřejmě je to, že její advokát zastupuje ji, tedy také není účastníkem, nicméně nějak se tady na malém soudě na zákony asi moc nehraje. Další perličkou je, že to soudí trestní soudce, který soudil za 30 let pouze 2 opatrovnické případy a sám sebekriticky naznal, že by bylo vhodnější, kdyby to soudil soudce opatrovnický.
JTR
Stálice fóra
Příspěvky: 209
Registrován: 11 lis 2011 20:53

Re: Zatmění Slunce

Příspěvek od JTR »

JEDNÁNÍ BYLO ODVOLÁNO
Odpovědět