Demonstrace

Odpovědět
Uživatelský avatar
Střídavka
Administrátor fóra
Příspěvky: 351
Registrován: 09 lis 2011 23:28
Kontaktovat uživatele:

Demonstrace

Příspěvek od Střídavka »

Sdružení K 213 spolu s dalšími organizátory (Občané za svá práva, případně dalšími, kteří se ještě připojí) svolává - v souvislosti se zatčením aktivisty Aloise Hlásenského - na

pondělí, 20. února v 15 hodin

DEMONSTRACI před MSP (Vyšehradská ul., Praha 2)

pod názvem

DOSTI HNĚDÉ JUSTICE

zaměřenou proti zhnědnutí postkomunistické justice a jejím posledním fašoidním projevům vůči nezávislé občanské společnosti.

K účasti jsou zváni všichni, kteří byli justicí jakkoliv poškozeni nebo se jimi cítí být stejně jako všechny nezávislé občanské aktivity a skupiny, které tvrdí, že jim jde o demokratický pokrok a odraz z mrtvého bodu naší současné politické situace.

Střídavka se bude této demonstrace také účastnit. Zveme proto všechny, kdo mají zájem na dobrém fungování zejména opatrovnické justice. Především pak ty, koho spolu s jejich dětmi opatrovnická justice poškodila či poškozuje.

Můžete-li nám též aktivně pomoci s organizací, napište nám prosím na e-mail info@stridavka.cz
Uživatelský avatar
Střídavka
Administrátor fóra
Příspěvky: 351
Registrován: 09 lis 2011 23:28
Kontaktovat uživatele:

Letáky

Příspěvek od Střídavka »

V současné době se pořádá mnoho demonstrací, s nimiž se nemusíme ztotožnit, ale chodí na ně lidé aktivní, ochotni se angažovat, něco udělat. Doporučujeme proto našim příznivcům, aby účastníkům demonstrací rozdávali naše letáky. Jsou ke stažení na stránce Informace (odkaz "INFORMAČNÍ LETÁK").
JTR
Stálice fóra
Příspěvky: 209
Registrován: 11 lis 2011 20:53

Re: Soud na Den rodin

Příspěvek od JTR »

OS Třebíč 15. 5. - od 8.15 hod - č. 1 - přízemí, vlevo:ODŠKODNĚNÍ OTCE za křivé obvinění z tzv. domácího násilí, účelově zneužité manželkou v rozvodovém a opatrovnickém sporu.

Účastníci vedou opatrovnický spor k jejich nezletilému dítěti. Matky ovšem přišly na to, jak za pomoci primitivní, protimužské propagandy, beztrestně smyšlenými obviněními v těchto řízeních otce dehonestovat a záměrně jej ponižovat a poškodit. Jejich cílem je tím naprosto izolovat dítě od otce.

Matka si ovšem měla uvědomit, že si to otec nemusí nechat líbit a pokud takto hrubě nepravdivě zasáhla, ovlivnila a zničila život otci a manželovi, má také povinnost (pokud žijeme v právním státě) nahradit škodu a jinou újmu, způsobenou její účelovou lží!


Kdo ponese zodpovědnost? Manželka najednou tvrdí ona nic, to soudy!!

Na pokračování zajímavého jednání zve a předem děkuje za hojnou účast a podporu ctěné odborné, novinářské, reportérské i laické, podobnými případy dotčené, veřejnosti.Jirka Bastl, Třebíč.
katalyzator
Stálice fóra
Příspěvky: 1071
Registrován: 09 lis 2011 22:42

Re: Soud na Den rodin

Příspěvek od katalyzator »

JTR píše:OS Třebíč 15. 5. - od 8.15 hod - č. 1 - přízemí, vlevo:
ODŠKODNĚNÍ OTCE za křivé obvinění z tzv. domácího násilí, účelově zneužité manželkou v rozvodovém a opatrovnickém sporu.
...
Jirka Bastl, Třebíč.
Tak jak to dopadlo?
...
Odpovědět