Stránka 1 z 1

Psychické násilí na mužích

Napsal: 09 čer 2012 00:30
od Střídavka
Vážení pánové, v souvislosti se stoupajícím tlakem feministek na rozšiřování definice domácího násilí (kam nyní chtějí řadit dokonce i hádky nebo výčitky) provádíme průzkum toho, zda podobné chování ve skutečnosti nezažívá či někdy dříve nezažilo i mnoho mužů. Prosíme Vás proto o chvíli času věnovanou vyplnění přiloženého dotazníku, který se na možné psychické násilí na mužích ptá. Dotazník je možno vyplnit i anonymně. Prosíme pak o jeho zaslání na naši e-mailovou adresu info@stridavka.cz. Formulář dotazníku můžete přeposlat i dalším lidem, které znáte a kteří by jej mohli také vyplnit. Děkujeme Vám předem.

Dotazník: http://www.stridavka.cz/psychicke-nasili-na-muzich.doc

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 09 čer 2012 14:04
od JTR
Jsem psychicky týrán !!!
Soudním systémem, OSPODEM a advokátem manželky !!!
To myslím skutečně vážně, tentokráte bez nadsázky !
Dotazník vyplním a zašlu. Nicméně jsem opět v úterý 12.6.2012 vláčen k soudu, k dalšímu psychickému mučení a týrání. Likvidační torturou pro otce a manžela, který je proti rozvodům a odtržení od vlastních dětí !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 16 čer 2012 02:12
od Střídavka

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 03 říj 2012 09:09
od Tesař
Co říkáte na příběh dokumentovaný na www.klusak.info ? Ani nevím, jak jsem se na tuhle stránku dostal, na hlavních webech na ní odkaz není, ale je to síla.

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 03 říj 2012 09:52
od Irrataki

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 03 říj 2012 11:30
od Martis
Po dlouhé době se mi chtělo skutečně zvracet a důvodem byl oční vjem způsobený četbou stránek http://www.klusak.info/
Já vidím příčinu v stále silícím feministickonacistickém hnutí, které strhává na svou stranu, za 1) všechny ženy automaticky ; za 2) muže prostřednictvím sexuálního podtextu vyhovět ženám ; za 3) muže, kteří jsou od útlého věku vychováváni ve stylu : ženu ani květinou neuhodíš ; za ženu vždy platí muž ; fotr je od toho, aby byl otrokem a sloužil ženě ; žena je chudinka a muž je násilník.
Tento fenomén se promítá do osobnostního chování každého z nás bez ohledu na to, zda jde o občana či úřední osobu. Potom je možné dopadnout jako pan Klusák, kdy mu nepomohou úřední osoby bez ohledu na pohlaví a to prostě proto, že jejich osobnostní profil je narušen ještě dříve, než vstoupí do role úřední osoby. STOP FEMINONACISMU !

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 03 říj 2012 11:56
od Martis
Je to typický příklad, kdy i ve společnosti, která bude mít dobře nastavené zákony, spravedlnost a právo neprosadíte a budete tak svádět marný boj.

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 03 říj 2012 12:47
od Tesař
Klušákův příběh jasně vypovídá o tom, co zmůže defektní matka. Úřady k takovým matkám neustále přistupují jako "ona si jistě všechno nevymyslela", "ona to myslí dobře, ale je pod tlakem", "dejme jí čas" apod. Úplně nehorázná jsou tvrzení o "obnově sourozenecké skupiny", nebo žádost o exekuci výživného ještě předtím, než nastal termín pro platbu. Tenhle příběh také ukazuje, že za všechno mohou úřady - ano, my jsme se dostali do obtížné životní situace, ale ty úřady existují právě proto, aby nám z ní pomohly, to je jejich jediný smysl. Jakou úspěšnost mají OSPODy v nápravě vztahu v rodinách, nebo alespoň v uklidnění situace? Defektní matka řádí a OSPOD ji hájí. Nic jiného v tom nehledat. Sám jsem byl svědkem situace, kdy se otec bránil na OSPODu slovy : "Vždyť vy máte chránit mě jako odpovědného rodiče před tím, co činí matka." Byl okamžitě umlčen s tím, že o něho nikomu nejde, oni jsou tam pro dítě. Slovíčkaření o ničem. Ochrana odpovědného rodiče samozřejmě znamená i ochranu dítěte - každý to je schopen pochopit, no OSPODu se to nemá smysl ani pokoušet vysvětlovat.

Re: Psychické násilí na mužích

Napsal: 06 srp 2016 00:49
od Nemesis
Pokud je muž ve vztahu vystaven jakékoli formě násilí, může kdykoli odejít.
Žena je ale v těhotenství nebo v době krátce po porodu na muži finančně závislá a nezaměstnatelná.