Konec portálu Střídavka

Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Pokračování portálu Střídavka

Příspěvek od Střídavka » 22 pro 2012 12:45

Díky všem za podporu v různých oblastech, díky které můžeme říci: Portál Střídavka bude pokračovat i v roce 2013 v nezměněné (a snad i lepší) podobě. Ovšem i pro rok 2013 platí: Portál Střídavka bude vypadat do značné míry podle toho, jaký si jej vy, čtenářky a čtenáři, uděláte. Vítané jsou proto zejména vaše články a příběhy.

JTR
Stálice fóra

Re: Konec portálu Střídavka

Příspěvek od JTR » 22 pro 2012 17:20

Hurá. To je dobrá zpráva a hezký, především potřebný dárek všem tatínkům, maminkám, dědečkům, babičkám a především našim dětem k letošním Vánocům. Byla by nesmírná škoda, kdyby portál Střídavka zaniknul, či změnil zavedenou podobu, jenž je velkým přínosem v boji proti rozvodovému, zničujícímu, feministicko sadisticky strukturovanému průmyslu.
Velký dík patří jeho provozovateli, váženému tatínkovi panu Ing. Aleši Hodinovi.
Jak zde občas píši, zcela určitě provoz a vedení této bohulibé činnosti je náročné a jen málo tátů má trpělivost, schopnosti, možnosti, znalosti, fundovanost a sílu, čelit veřejně a nebojácně mohutné síle rozvodového svinstva, neblaze se podepisujíc na našich dětech tj. budoucnosti.
Navíc také se občas zmiňuji, nikdo z nás nemáme patent na rozum, jsme lidé chybující, mnohé se nepovede, dochází k nedorozuměním.
Proto je třeba poděkovat všem tátům, kteří bojují, chodí na soudy spolupostiženým a třeba jen tím dávají najevo svoji podporu, byť jen psychickou, neméně důležitou.
Jsem rád že mnohé osobně znám, mohu si jich vážit a děkuji.

Han
Stálice fóra

Příspěvek od Han » 31 pro 2012 15:20

JTR píše:Byla by nesmírná škoda, kdyby portál Střídavka zaniknul, či změnil zavedenou podobu, jenž je velkým přínosem v boji proti rozvodovému, zničujícímu, feministicko sadisticky strukturovanému průmyslu.
Velký dík patří jeho provozovateli, váženému tatínkovi panu Ing. Aleši Hodinovi.
Také jsem rád, že dobrá věc bude pokračovat i v roce 2013. Je to i tento portál, který mi dává sílu pokračovat v boji proti zlu, nenávisti, lidské hlouposti a závisti, sílu v boji proti ubližování mé dcerce a mě.
Přeji Střídavce a všem tatínkům a maminkám milujícím své děti, respektujícím druhého rodiče a stavějícím zájmy dítěte před zájmy své, úspěšný rok 2013, hodně síly pro přestání tradičních ran pod pás, pomluv a lží! A doufejme, že za rok bude situace zase o něco lepší a za čas zvítězí zdravý rozum a fakt, že máma a táta jsou si rovni a děti mají právo na ně na oba.

omve
Stálice fóra

Příspěvek od omve » 02 led 2013 12:22

Taky přeju do dalšího roku všem rodičům, aby mohli být se svými dětmi a portálu Střídavka mnoho další let v jeho užitečné snaze o spravedlnost pro děti i jejich rodiče :)
2 kluci ve střídavce od roku 2005 (tehdy proti vůli matky) omve@centrum.cz

Odpovědět