Aktivity

Re: Aktivity

Příspěvekod Střídavka » 18 úno 2012 23:43

Hledáme další venkovní i vnitřní plochy pro Střídavku - viz příspěvek níže. Pokud můžete takovou plochu poskytnout, napište nám prosím na e-mail: info@stridavka.cz
Střídavka
Administrátor fóra

Příspěvekod toska » 19 úno 2012 17:31

O osobní aktivitě každého z nás to je, proto si dovolím upozornit na zdánlivě nesouvisející činy pana Smetany (to je ten, co domaloval chybějící tykadla na předvolební plakáty), tedy dávám odkaz na text článku, který o tomto člověku sdělí mnohehem víc, než celá reportáž v TV (ale i tak díky za ni...)
Ten Smetana je v reálu mnohem úžasnější, než jak ho prezentovala ČT, jeho názory jsou obdivuhodné, ale co názory, ten chlap koná a řekl bych chladnokrevně a s elegancí! Jen si přečtěte jeho slova k jeho činům:
http://www.blisty.cz/art/62319.html

A vezměme si z něho příklad...
toska
Nováček fóra

Příspěvekod Střídavka » 01 bře 2012 12:45

Střídavka má další billboard u silnice I. třídy. A další budou přibývat. Pokud máte volnou plochu na viditelném místě, rádi vám billboard poskytneme.

Obrázek
Střídavka
Administrátor fóra

Příspěvekod Střídavka » 01 bře 2012 12:48

Zde je například koncept nového billboardu. Jak se vám líbí?

Obrázek
Střídavka
Administrátor fóra

Příspěvekod Tomáš » 01 bře 2012 12:58

Je to dobrý nápad, ale myslím, že ženskou část populace stejně moc neosloví. Napadá mne, jestli by nestálo za úvahu vytvořit třeba i ironické billboardy typu - malé dítě drží za ruku matka a k tomu text: Sice moc nevidím tátu, ale na druhou stranu, maminka se má díky alimentům dobře.

Včera jsem si vyzvedl v Brně plachtu a brzo ji vyvěsím v Praze na Barrandově, jak jsme se domluvili. Pak Vám pošlu fotku.
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.
Tomáš
Stálice fóra

Příspěvekod Rézi » 01 bře 2012 16:38

Jako ženskou populaci mě návrh oslovuje a líbí se mi. Je takový zdravě sobecký.

Tomáši, normální ženskou, která by o střídavce byla ochotná diskutovat, by návrh s alimenty urazil a slepici to nedojde.
Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Tomáš » 01 bře 2012 17:37

To máte pravdu, ale bohužel se obávám, že právě rozumných žen ochotných o střídavce diskutovat je v ženské populaci málo. Tím rozhodně neříkám, že většina žen jsou ona kvokající zvířátka, ale prostě nehasí, co je nepálí, protože jim děti většinou nikdo nebere a tak o tom moc nedumají. Moc rád bych se pletl, ale kromě pár pisatelek na tento web a matek/sester/jiných ženských příbuzných rozvádějících se otců jsem zatím na žádnou stoupenkyni střídavky nenatrefil. Když by současná do očí bijící praxe byla zesměšňována ironickými hesly, možná by se víc lidí nehledě na pohlaví nad problémem zamyslelo.
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.
Tomáš
Stálice fóra

Příspěvekod Rézi » 01 bře 2012 18:07

Napadají mě třeba fotky lidí, kteří vyrostli bez mužskýho vzoru
- extra zženštilý nebo jinak přehnanou ženskou výchovou patologicky "postižený" chlap
- holka, která s sebou nechá vorat a ponižovat se, protože neumí vycházet s muži
a k tomu text ve smyslu, jestli chcete, aby vaše dcera/syn dopadli bez otce takhle
Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Rézi » 01 bře 2012 18:13

Pokud je žena s prominutím svině, tak z chlapa udělá stykače, billboard nebillboard, kampaň nekampaň. Možnost bych viděla v přesvědčování žen ze střední a vyšší střední třídy, pro který je střídavka strašákem a synonymem pro ztrátu dítěte, které ale myslí víc na blaho dítěte než na vlastní a jsou přesvědčeny, že střídavka je pro dítě špatný řešení. Ukázat jim, že pro dítě je střídavka lepší a výhodnější a že výhradní péče je krádež dítěte otci. Myslím (a už jsem to tu psala), že pro část žen, který by ke střídavce možná svolily, je motivem zamítnutí střídavky prostě jen strach a neinformovanost.
Rézi
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Tomáš » 01 bře 2012 18:23

To je také dobrý nápad, ukazovat příběhy dětí, vychovaných jen matkami. Hezký příklad je norský masový vrah Anders Breivik, jeho rodiče se rozvedli, když mu byl rok a s otcem se nestýkal.
Tomáš
Stálice fóra

PředchozíDalší

Zpět na Střídavka vás informuje