Porozvodové uspořádání v nově složených rodinnách

Porozvodové uspořádání v nově složených rodinnách

Příspěvekod knihazivota » 07 led 2017 13:47

Zdravím, jsem jak vlastní, tak i nevlastní matkou a když jsem byla malá, moji rodiče se rozvedli a oba si po té znovu našli partnery. Tedy si tuto situaci, nově složených porozvodových rodin, umím představit z více úhlů pohledu. Pro svůj nový projekt Vás touto cestou prosím o vyplnění tohoto dotazníku https://situace-v-nove-slozenych-por.vyplnto.cz/
Nezabere Vám moc času a pomůžete dobré věci, případně se ze svých pocitů můžete trochu vypsat, vše je samozřjemě anonymní a výsledky budou k nahlédnutí veřejně. Pokud máte doma muže/ženu, který je v podobné situace či nevlastní, vlastní dítě, které se s tímto musí potýkat, budu moc ráda, pokud dotazník vyplní také. Čím více odpovědí od různých zúčastněných pozic této situace, tím lépe. Předem Vám moc děkuji!
knihazivota
Nováček fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2017 13:45

Re: Porozvodové uspořádání v nově složených rodinnách

Příspěvekod ota377 » 08 led 2017 11:07

Vyplnil jsem a jsem zvědav na výsledky, protože ze své osobní zkušenosti soudím, že sestěhování původních neúplných rodin s dětmi do nové rodiny tak, aby takto sestěhovaná rodina fungovala opravdu jako plnohodnotná rodina, je výzva bezmála srovnatelná s mým předchozím (úspěšným) bojem za střídavku ;)
2 kluci ve střídavce od roku 2005 (tehdy proti vůli matky) ota377@centrum.cz, dřívější nick omve
ota377
Stálice fóra
 
Příspěvky: 80
Registrován: 08 říj 2015 10:07


Zpět na Jak řešit problémy v manželství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník