Domácí násilí

Domácí násilí

Příspěvekod Střídavka » 02 bře 2012 14:22

Vyzýváme všechny muže, kteří byli buď falešně obviněni z tzv. domácího násilí, nebo kteří se sami stali obětí násilí ze strany žen, aby se nebáli a přihlásili se se svými zkušenostmi, které zveřejníme. Je už konečně potřeba zastavit snahu feministek používat tzv. domácí násilí jako jednostranný bič na muže, který je má odstavit od jejich majetku a dětí. Pište prosím na e-mail info@stridavka.cz
Střídavka
Administrátor fóra

Re: Domácí násilí

Příspěvekod JTR » 13 bře 2012 13:25

http://www.novinky.cz/krimi/261708-soud ... l?ref=boxE

Jejky náhodou upadl třikrát zádama na nůž manželky. Jaképak domácí násilí. Vždyť mu ještě napustila vanu (aby se stihnul umýt před příjezdem sanitky). Zajímavé z jakého úsudku vycházel tentokrát soud, když v opačném gardu, tedy stěžující si manželky, že manžel měl v ruce rybičku s níž si loupal jablko, měla tedy oprávněný strach o svůj život, manžel nemilostrdně vykázán na rok z vlastního domu a odsouzen za pokus preventivně do želáře na deset let.

Tady ovšem nebyly důkazy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ty jsou přeci potřeba, nebo ne jak tvrdily feministky v MÁME SLOVO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
JTR
Stálice fóra

Příspěvekod mirin » 17 bře 2012 03:05

No, mě se moje bývalka často pokoušela přimět k poslušnosti, resp. ke vhodnému chování a jednání, i fyzicky..jenže většinou jsem jí tu ruku stačil bez problémů chytit, přesněji vlastně obě a pevně držet tak dlouho, dokud nakonec nevychladla..-;)
To se jí samozřejmě vůbec nelíbilo, tak při jednom z posledních takových "neúspěšných pokusů o vysvětlování" vzala telefon a zavolala svému kamarádovi, policajtovi a hystericky mu ječela do telefonu, že ji mlátím, honím po bytě a chci ji snad zabít ..?přitom se zavřela na balkoně, abych s ním já mluvit nemohl..-:) /On se mi potom následně omlouval, ptž ji samozřejmě znal a věděl, čeho je schopná, že jako policajt prostě na takové oznámení musel zavolat hlídku/ Bývalka samozřejmě chtěla, aby mě vyrazili z jejího bytu, kvůli domácímu násilí.. Přijela MP, viděla manžela v klidu, ženu rudou vzteky po hysterickém záchvatu, v bytě spoušt´- stihla totiž vyházet všechny moje věci ze skříní na jednu hromadu doprostřed obýváku- -:) a plačící děti v ložnici.. Zeptali se jen - nás obou! - co se stalo?? pak sepsali protokol, řekli jí, at´ se zklidní, hlavně kvůli dětem, mě, at´ se ozvu, kdyby byl ještě nějaký problém a po půlhodince zase /sami-;)/ odjeli.. Hm, pomsta - bývalky/ a jejích rádkyň/ ovšem na sebe nenechala dlouho čekat a byla, pochopitelně daleko sofistikovanější a promyšlenější..
mirin
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod enneh » 02 čer 2012 10:55

Dobrý den,
dělám diplomovou práci na téma domácí násilí a scháním ochotné lidi, kteří si stejným problémem prošli a byli by ochotni mi svůj příběh vypovědět.
Stálo by Vás to pouze trochu času, zůstali byste v anonymitě a vše, co by bylo řečeno, by se stalo pouze podkladem pro mou práci.
Prosím o pomoc při mé krizové situaci. Měla jsem možnost si již vyslechnout 4 takové příběhy od žen i dětí, ale stále mi ještě dva takové příběhy chybí.
Pokud byste měli zájem, napište mi na můj email enne.h@seznam.cz
Předem děkuji za ochotu.
enneh
Nováček fóra

Příspěvekod Tomáš » 02 čer 2012 12:10

Enneh, z Vašeho příspěvku není patrné, jestli sháníte oběti opravdového domácího násilí, nebo oběti vymyšleného násilí. V druhém případě Vám doporučuji projít si na těchto stránkách rubriku Články, a několik příběhů tam najdete. Já jsem autor jednoho z nich, o únosu. Pokud Vás zaujme, klidně si k němu můžeme podrobněji popovídat/napsat. Kontakt na mne je tjadlovsky@seznam.cz
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.
Tomáš
Stálice fóra

Příspěvekod Irrataki » 02 říj 2012 18:41

Chcíp tu pes, co takhle trochu oživit diskusi? Dostal se mi pod ruku velmi zajímavý článek, nebo řekněme spíš shrnutí některých studií na téma domácího násilí. Zde k přečtení: http://www.domacinasili.cz/nasilne-osoby/zatim-vime-vic-o-ohrozenych-osobach/. Co vy na to? Svěřili byste se někomu, pokud byste se jakožto muži stali obětí fyzického domácího násilí? Zastáváte názor, že fyzické násilí je spíš doména mužů a ženy zase mají ve zvyku terorizovat psychicky nebo je to jinak? Jde vůbec domácí psychický teror odhalit?
Irrataki
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod emilieskolni » 02 led 2013 19:24

Dobrý den.

Jsem studentkou 3. ročníku Ostravské univerzity v Ostravě, oboru Všeobecná sestra a toto průzkumné šetření potřebuji ke své bakalářské práci na téma "Oběť domácího násilí v ambulanci". Cílem mé BP je zmapovat zkušenosti týraných osob s ošetřovatelskou péčí, která jim byla poskytována ve zdravotnických zařízeních.

Prosím Vás o vyplnění tohoto dotazníku.

Předem Vám děkuji za Vaši ochotu a čas, který vyplněním dotazníku strávíte.

Byla bych ráda, aby pacienti ambulancí byli spokojeni s prací zdravotníků a aby zaměstnanci těchto ambulancí, ať již urgentní nebo ambulance primární péče, reagovaly co nejlépe na Vaše potřeby. Proto Vás prosím o vyplnění tohoto dotazníku, který mi pomůže zhodnotit kvalitu zdravotní péče a také napoví, co by se dalo v těchto zařízeních a v přístupu zdravotníků k obětem domácího násilí zlepšit. Dotazník je anonymní a informace, které zde získám, budou sloužit pouze pro účely mé BP.

Dotazník naleznete na emailové adrese dndotaznik@seznam.cz , heslo: stopnasili

Vyplněný dotazník prosím přepošlete na emailovou adresu emilieskolni@seznam.cz
emilieskolni
Nováček fóra

Příspěvekod JTR » 15 črc 2014 01:07

Domácí násilí je takovým jistým folklórem, evrgrýnem v rozvodovo-opatrvnické vři. Je třeba se mu bránit. A za poškození dobrého jména otce, který se o rodinu celý život dobře staral požadovat, alespo%n symbolické odškodnění, jak to dělám já. Koukají na ,me jako bych spadnul s Marsu, co si to ten kverulant dovoluje, zavádět nám do spravedlnosti spravedlnost!!!
JTR
Stálice fóra

Příspěvekod jano » 20 zář 2014 08:37

Když jsem namítal, že je zvláštní, pokud se obvinění z domácího násilí objeví zčistajasna po roce opatrovnického sporu (kdy už spolu nežijeme), dozvěděl jsem se od vedoucí OSPOD, že postižená osoba často ani neví, že se jí děje domácí násilí. A jak tak OSPOD pozoruji, jistě to všem rádi vysvětlí, že vlasně byli obětí.
jano
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod PetraVolavska » 20 říj 2014 15:02

"Postižená osoba často ani neví, že se jí děje domácí násilí." Tak tenhle je také dobrý :)
Ústavní soud rozhodl pro pacienty příznivě ve věci již jednou zaplacené péče.
PetraVolavska
Nováček fóra

Další

Zpět na Jak řešit problémy v manželství