Šance na střídavou péči

jurysek
Uživatel(ka) fóra

Re: Šance na střídavou péči

Příspěvek od jurysek » 29 čer 2018 11:20

jeste se zeptam: od soudniho vykazani, ktere prislo necekane jsem nemel moznost si odnest z bytu osobni veci a obleceni. Matka hraje mrtyho a urazenyho brouka a nekomunikuje. Co ted? Jak Policii pripadne dokazu ktere veci jsou me, kdyz uz nemam od nich uctenku?

jurysek
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jurysek » 17 črc 2018 17:16

Dnes jsem byl prijemne sokovan pracovnici OSPOD... Ze pry spokojeni rodice rovna se spokojene dite a ze deti potrebuji rodice oba:-) Pokud to s matkou nepujde se dohodnout, mam pozadat o vydani PO a dali by mi kladne stanovisko na pa od 9 do ne 17 h v sudem tydnu a pak dva dny od 9 do 17 v tydnu druhem..:-) Bylo to jenom do telefonu, sliby plni tak ze 60ti procent... Ale i tak to povazuji za obrovsky uspech a snad by mi to mohlo pomoci po hlavnim liceni k vice dnum, pripadne i SP...?;-)

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 18 črc 2018 10:33

jurysek píše:..., mam pozadat o vydani PO a dali by mi kladne stanovisko na pa od 9 do ne 17 h v sudem tydnu a pak dva dny od 9 do 17 v tydnu druhem..:-) Bylo to jenom do telefonu, sliby plni tak ze 60ti procent... Ale i tak to povazuji za obrovsky uspech a snad by mi to mohlo pomoci po hlavnim liceni k vice dnum, pripadne i SP...?;-)
Zkus trosku ten ospod pritlacit, jdi tam osobne, jako starostlivy otec .. a zkus "vydyndat" aspon ct-ne, A v tech dvou dnech v protilehlem tydnu i prespani, + treba jeste jedno odpoledne. S tim, ze bys rad postupne rozsiroval.

Tohle jinak neni moc, sp z toho sama od sebe nebude, soud to uz pak nerozsiri, spis naopak ....

PO bych tak daval na +- vyrovnanou peci (vubec v po nemluvit o forme pece, jen o casech), rozkouskovanou tak, aby to na prvni pohled nebylo uplne patrne.

jurysek
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jurysek » 24 črc 2018 19:36

No, prozatím mě všichni od PO zrazují...jak OSPOD, tak paní z asistovaných styků...tak i má advokátka. Prý mám vydržet aspoň do doby než budou hotové znalecké posudky... A všichni mi svorně tvrdí, že to určitě nebude tak, že soud bude potom akceptovat "zaběhnutý stav".... čili tento týden mám s dětmi být v pátek a sobotu od 9 do 17h... Bolest už pominula...v podstatě se teď cítím, jako bych žádné děti neměl...

robbrno
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od robbrno » 25 črc 2018 08:05

[quote="jurysek"]Pokud to s matkou nepujde se dohodnout, mam pozadat o vydani PO a dali by mi kladne stanovisko quote]

To tvé PO by nemuselo dobře dopadnout. Ale pokud je OSPOD tak nakloněn a situace tak "vážná" může PO podat sám OSPOD a to už je jiné kafe.

jurysek
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jurysek » 25 črc 2018 17:20

Hmm a jak casto to ospod udela? Predpokladam ze jenom kdyz jde o zivot.. U nas se asi ceka na ty posudky...

Proc si to neprosadime jako ve Svedsku? Co tomu brani??

Odpovědět