Zmanipulovana dcera

Simpson123
Stálice fóra

Re: Zmanipulovana dcera

Příspěvek od Simpson123 » 18 čer 2019 15:22

Ale ted si o asistovany styk zase rikas, OSPOD i soud to tak zase vyhodnoti, uvidi konflikty pri predani, manipulace decka, decko k otci nechce, .... = klasika na asistovany styk.
Ty naopak potrebujes abys decko nekolikrat po sobe prevzal (pokud mozno s co nejmensim tyjatrem) a aby se psychopaticka matka naucila zit s tvym stykem s dcerou.
Nechapu proc jsi trval na absurdnim kecani s matkou? Takova kravina ve vyhrocene situci mluvit s matkou. Naopak je nutno co nejrychleji decko drapnout a ne se vykecavat s psychopatkou a cekat ze psychopatka bude diteti vykladat ze tatinek je hodny.
Ted nabiras kurs ze matka mari styk.....ale tam uz jsi byl pred 2 lety.

Hugo76
Stálice fóra

Příspěvek od Hugo76 » 18 čer 2019 18:52

Hele těžko radit, Simpson to tady asi vyjádřil dost jasně. Prostě v téhle situaci je potřeba opravdu dceru sbalit, já bych do toho šel asi sám a vzal si něco (nového), co víš že má ráda. Nechceš si koupit (půjčit) psa nebo tak něco? Tady jde jakákoliv výchova stranou a je potřeba za každou cenu styk uskutečnit tak, aby dcera šla zpátky spokojená a těšila se na další styk. To že má v hlavě vymyto je jasné, ale také bych se bál toho, že předáním těchto skutečností na soud/ospod se dopracuješ k nulovému styku.

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 18 čer 2019 22:47

Uvažoval jsem nad tímto řešením , odradila mě od toho skutečnost ze matka žádá u soudu o zákaz styku a odůvodnuje to psychikou dítěte , upozorňuji ze matka je vysoký level psychopatie a využije jakékoliv mé chyby. Už tu bylo znásilnění matky , vyjádření obav ze zneužívání , návštěva gynekologa , obviňování z agresivity a údajná obava z ublizovani dítěti . Proto radši zachovávám klid . Hned by to běžela hlásit na Ospod

forU
Stálice fóra

Příspěvek od forU » 18 čer 2019 23:33

Halík píše:
18 čer 2019 22:47
Uvažoval jsem nad tímto řešením , odradila mě od toho skutečnost ze matka žádá u soudu o zákaz styku a odůvodnuje to psychikou dítěte , upozorňuji ze matka je vysoký level psychopatie a využije jakékoliv mé chyby. Už tu bylo znásilnění matky , vyjádření obav ze zneužívání , návštěva gynekologa , obviňování z agresivity a údajná obava z ublizovani dítěti . Proto radši zachovávám klid . Hned by to běžela hlásit na Ospod
Tři možné postupy:
1) návrh na předběžko na úpravu styku tak, aby dítě bylo předáváno přes školu/školku s odůvodněním, že přímé předání matka maří. Doložit nahrávkou.
2) žádost na OSPOD o asistované předávání, tedy matka předá zprostředkující organizaci, ta předá otci. Ale bacha na svině, které v některých případech dělají matce alibi pro nepředávání. Pokud se osvědčil asistovaný styk, pak by neměl být problém, že matka dovede dítě do asistující organizace a ta předá otci.
3) návrh na výkon rozhodnutí. A tlačit, aby rozhodli co nejrychleji. Na předběžko musí nejprve poučit.
Holky 9 a 11 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 19 čer 2019 00:37

1) školka už jednou předala na základě dohody z případové konference pak dcera dvakrát nemocná a pak matka sehrála divadlo , když ráno měla jít dcera do školky zavolala na Ospod ať se přijedou podívat jak dcera nechce do školky když si ji tam má vyzvednout otec , toto divadlo předvedla dvakrát a ještě prohlásila ze dohoda z pripadovky je právně nevymahatelna. Opět je zde problém ze je červen a školka konci a v září začíná škola tak jsem o toto nežádal z těchto důvodu do PO
2) asistovane předání je super nápad i si myslím ze by ta organizace do toho šla když už nás zná , jen se obavám ze v sobotu nepůjdou kvůli nám do práce a taky jak matku donutit ať přiveze v týdnu dceru 45km do té organizace když to nemá v PO
3) to samozřejmě udělám , ovšem je to jen další důkaz ze vztahu bráni, který mě k dceři nedostane

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 19 čer 2019 00:43

Kde najdu vzor nebo formulář na zadost o výkon rozhodnutí ?

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 19 čer 2019 00:48

Nemůžu v této fázi , kdy matka zada o zákaz styku převzít dceru násilným způsobem , tím ze ji odtahnu a udělám scénu , to by bych ji dal hromadu nábojů , budu to muset nejprve projednat na Ospod a až pak s jejich souhlasem to provést , to je jediná možnost a i tak se obavám ze okamžitě druhy den poběží matka k příslušnému odbornému lékaři s dcerou ze se v noci pocurava apodobne

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 19 čer 2019 00:58

Podařilo se mě získat , skvělou zprávu z asistovaneho styku , styk mě potvrdili PO což je velký úspěch po skoro 3 letech , nerad bych to teď posral a protože vím ze matka to zde čte , uvítám vaše rady a zkušenosti do soukromé komunikace , děkuji moc za vás čas všech

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 19 čer 2019 10:31

Jaktoze ale takhle malo, jen v podstate 1/14, a jeste rozkouskovane?? S tim to srovnat podle me nemuzes. To nekdo doporucil, aby to bylo tak malo? Nebylo take navrhovane postupne rozsirovani?

Tady uz kazda rada draha, v posledni dobe bylo nekolik pripadu kdy bylo v podobnych situacich matce dite odebrane a umistene do ustavu, kam za nim nejakou dobu dochazel pouze otec. Za men take reseni nic moc, zajimalo by mne, jestli to pomohlo.

Resenim asi v dane situaci (predavani) je jen dite popadnout a jit. Jenze takovy sprajc za odpoledne nesrovnas, dite odpoledne vydrzi byt na tebe hnusne, rvat, vztekat se. Par dni ne - tam uz budou chvile, kdy zaujmes.

Chodis to nekam konzultovat s psychologem? Urcite bych sel.

Co v tve situaci bych sam delal, to nevim, tohohle levelu u mne matka nedosahla. Ja max. nekolikrat celil tomu ze dite "nechce" - popadl jsem a sel, nebranilo se moc, za chvili uz pohoda (kdyz uz to nevidela matka). Tohle bych nejspis asi uz vzdal, ted udelal posledni pokus dostat soudne mnohem vic casu (snazil se o mou peci, zduvodnenou tim co nyni matka dela, s jejim velice sirokym stykem), a kdyby to nevyslo a situace se zmanipulovanou dcerou co "nechce" a minimem casu co stejne s ni mit nebudu trvala, zabalil bych to, vypsal se z toho treba v nejake knize pro dceru, az bude velka, a zil svuj zivot.

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 19 čer 2019 11:18

Zprava z asistovaneho styku samozřejmě říká , ze je třeba styk neprodleně rozšiřovat . Dokonce je tam napsáno , ze když se dcera dostane mimo vliv matky , tak mění své chování a je ke mě vstřícná a jakmile se matka vrátí chování dcery se okamžitě mění a začne být negativní a odtazita. Dále ze matka odmítla v tomto směru pomoc a spolupráci. Málo času je dáno tím ze se jedna o PO a čeká se na soudní řízení , které buď rozšíří styk nebo zakáže. Z těchto důvodu to nechci teď vzdát. Jen teď neudělat chyby. Trvalo mě dlouho než jsem získal tu zprávu a i konečně podporu Ospod . Matka to teď hraje na to ze dcera má ze styku ( který se nekonal ještě ) psychické potíže. Samozřejmě tvrdí ze tyto potíže má kvůli mě a při své psychopatii tomu sama věří a ani náznakem si nepřipustí ze by za tím mohla být její manipulace 🙄

Odpovědět