ovlivnování dětí

ovlivnování dětí

Příspěvekod KarelG » 25 lis 2011 21:38

Dnes jsem si vyzvedl u matky děti,přijeli jsme domů a po nějaké chvíli mi mladší syn(7,5) lítostivě řekl:"....tati,Zdenek říkal,že tě měli dát zastřelit..."Byl jsem tím dost zaskočen,takže jsem se v podstatě nezmohl ani na slovo.Zdenek je bývalý přítel má ex,s kterým má již 18letého syna,který vyrůstá u otce od cca10let a k němu též bývalá"odkládá" naše dvě děti,když náhodou nejsou u nás...Mám zažádáno o svěření do své péče,což doporučila i sociálka,jen se ještě čeká na znalce.....,znáte to,na všechno dost času"v zájmu dětí".
KarelG
Nováček fóra

Re: ovlivnování dětí

Příspěvekod Han » 09 lis 2012 12:25

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/p ... skyni.html
Myslím, že tohle je další z příkladů, na které by se nemělo nikdy zapomenout. I takto může končit "péče" defektní matky.
Han
Stálice fóra

Příspěvekod Střídavka » 10 lis 2012 00:32

Ano, dítě není stroj, který někde na rok odložíte a pak si ho můžete vzít v původním stavu. Manipulace dítěte může probíhat rychle, a proto je potřeba na ni také VELMI RYCHLE reagovat! Raději slyšet trávu růst, než to nechat dojít k odcizení.
Střídavka
Administrátor fóra

Příspěvekod Jan Ryska » 28 črc 2013 17:37

Dobrý den,pro odolnou psychiku bych chtěl upozornit na vzácný film ,,Jak jsem slíbil",který bohužel neztratil aktualitu ani dnes,ač byl natočen podle skutečné události ze třicátých let v Americe v roce 1987.Je o tom,jak státní instituce zasahuje do výchovy dětí.
Jan Ryska
Uživatel(ka) fóra

Zpět na Výchova dětí a jak na ni