Stránka 1 z 1

OSPOD Vítkov

Napsal: 07 črc 2019 16:26
od Z256
Nemá někdo zkušenost se závadným jednáním OSPOD Vítkov? Jsme dva postižení otcové, hodláme se aktivně bránit. U druhého již jde o zdravotní poškození, kdy dítě je z důvodu silně zanedbané péče asi o půl roku až rok zaostalé, má zdravotní následky a úřednice stále a stále protěžuje matku, a to i přes naléhání lékařky, policejní zprávy ap. Matka je matka a příroda to tak chtěla, otec je ten lovec a neměl by se starat o děti, jak mi do očí řekla. Jako otcové spojujeme síly, pokud by byl někdo poškozeny a chtěl by se připojit, nechť se ozve. Vše prosím vzhledem k řízení buďto anonymně či soukromě maily/sraz.
NN

Re: OSPOD Vítkov

Napsal: 08 črc 2019 11:33
od tulen2
Nahravali jste jednani s ospod (skryte)? Vzdy doporucuju jednani s ospod takhle nahravat. Velice by se vam to nyni hodilo - ta konkretni pracovnice by s velkou pravdepodobnosti po serii stiznosti letela.

Dulezite je jednani s ospod protokolovat, tak aby bylo videt, ze otec si stezuje na zanedbavani ditete, ze lekarka take, urgovat ospovedi a chtit aby ospod vyvijel nejakou cinnost. Nasledne si na (ne)cinnost ospos stezovat, vedouci ospod, krajskemu uradu .. postupne v hierarchii. Stiznosti kratke, jasne, vecne. Musite ale mit na co si stezovat - jasne poruseni lhut, necinnost, atp. Stiznosti ktere nejsou zalozene na jasnych pochybenich nemaji sanci na ospech - napr. jen si stezovat na to co rekla.

K vecne stiznosti pak muzete jako bombonek pripojit duvodne pochyby o kvalite pracovnice - citovat nektera jeji podobna vyjadreni. Kdyz se chytne a bude to zpochybnovat, ze to nerekla, neni to pravda - do dalsi stiznosti pridate ze pracovnice navic lze, ze ony jeji vyroky mate nahrane a muzete je vedouci poskytnout - kdyz pracovnice lze, pak opravdu asi nema na svem miste co delat.

Re: OSPOD Vítkov

Napsal: 15 črc 2019 23:58
od Z256
Moc děkuji za inspiraci, mírně jsem upravil některé věci. Zatím nemohu nic dále specifikovat. Děkuji za pochopení. NN