Režim před rozsudkem

Odpovědět
tulen2
Stálice fóra

Re: Režim před rozsudkem

Příspěvek od tulen2 »

siux píše: 22 čer 2021 15:51.... Kluk byl za zamčenou brankou a oznámil mi to. Mohl jsem to buď akceptovat nebo...
Jezis, vzdyt ty stejne jako s matkou jednas i s temi detmi. To prece nejde, aby ti neco "oznamili", a tys to se skripenim zubu "akceptoval".
Tohle na me zkusit, tu branku preskocim i kdyby mela dva metry, a dostane par na prdel a jede.
Jasne, zni to straslive a nasilnicky. Ale ver ze z toho uciti jak ti na nem zalezi, a urazeni a prekvapeni z takove akce velice rychle prejde. Promin, ale v tomhle prece nejde aby si dite samo diktovalo jak co bude, jak bude u mamky nebo tatky, jeste navzdory rozsudku (i kdyz si mnohe soudy mysli opak). Ano, muze rict nazor, prani, diskutovat .. ale rozhoduje rodic, ne male dite v tomhle veku.
Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama »

SIUXI, kdyby se dítě takle zamklo za branku na zahradě u kamaráda a říkalo, že nechce ani k mámě, ani k tátovi, tak bys taky jen krcil rameny, s odkazem na přání dítěte odešel a zkusil to za týden zas? Nebo tě jen konsternuje a v akceschopnosti ochromuje matka?
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Vždyť to co radíte nejde realizovat. Já jsem na ulici za brankou s ostnatým drátem (ten tam zůstal po předchozím majiteli). Matka stojí na dvorku u dveří do domu a stačí jí i dětem 2-3 kroky, aby byli ve vnitř a zamkli. Než já se vyškrábu na sloupek branky, uběhne tolik času, že jsou dávno v čudu.

Vždyť bych jen matce vyrobil důkaz o mé agresivitě, kterou pořád argumentuje a děti stejně nezískal.

Ale i kdyby, co dělat potom? Mám u sebe jedno nebo i obě děti, které vědí, že mají být u maminky. Budu je držet několik měsíců někde na útěku, dokud je nepřevychovám? Když je vrátím po týdnu až dvou, ničeho nedosáhnu a příště už ke mě fakt nebudou chtít (ten mladší byl u mě autenticky šťastný a stejně stačil týden ke zmanipulování)
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

siux píše: 23 čer 2021 08:06 Ale i kdyby, co dělat potom? Mám u sebe jedno nebo i obě děti, které vědí, že mají být u maminky...
No a proboha co budes delat POTOM, co soudni vykonavatel deti matce nasilim odebere (to muze eventuelne trvat rok, dva, nez /jestli/ se to stane), a ony od tebe vzapeti k mamince utecou a zamknou se s ni ?? Dopustis "prevychovu" v ustavu? Cim dele to nechavas byt, tim to bude horsi a horsi. Deti si cim dal vic fixuji tebe jako zleho, a stav s maminkou jako normalni.

Normalne je i matku musis naucit ze u tebe jsou, a hotovo, ze ji (jim) nepomuze rev, brekot, ani svecena voda. To za tebe zadny soud neudela - ten ti uz pouze (nastesti) k tomu dal prostor.
Uvidis, ze s temito mantinely u tebe budou spokojene. Az budou v puberte, nebo az s matkou bude rozumna domluva a bude te respektovat jako rodice, muzete o tom diskutovat - ale stale o "sve" casti casu s detmi rozhodujes ty.
HIPO
Stálice fóra

Příspěvek od HIPO »

siux píše: 23 čer 2021 08:06 Vždyť to co radíte nejde realizovat. Já jsem na ulici za brankou s ostnatým drátem (ten tam zůstal po předchozím majiteli). Matka stojí na dvorku u dveří do domu a stačí jí i dětem 2-3 kroky, aby byli ve vnitř a zamkli. Než já se vyškrábu na sloupek branky, uběhne tolik času, že jsou dávno v čudu.
Na ostnany drat fungují bezvadně štípačky za 250Kč.
Akuvrtačkou z lídlu za 1200Kč + vrtáky za 199Kč odvrtáš zámek.
Je to pořád tvůj majetek, ne?

Za práci cizího člověka, abys nebyl ty ten agresivní, dáš vč. dopravy do 2000Kč.

Suma: 3649Kč

Být se svými vlastními dětmi: K nezaplacení.

Pozn. V případě příjezdu PČR je informuješ o tom, že vstupuješ na vlastní pozemek za účelem jeho údržby, případně odvrácení akutního nebezpečí např. havárie vodovodu.

Edit: Pokud dítě není ochotno akceptovat rozsudek, péče otce neprobíhá, pak je to "změna poměrů", kterou soudy budou posuzovat jak v současném, tak případně novém řízení.
Nedokážu si představit, jak by naše soudy v takovém případě svěřily děti do výlučné péče otce. Nakonec si v odůvodnění rozsudku přečteš, jak je v nejlepším zájmu dětí aby byly ve výlučné péči matky a s otcem měli minimální styk kvůli jejich vlastnímu dobru.
Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama »

siux píše: 23 čer 2021 08:06 Vždyť to co radíte nejde realizovat. Já jsem na ulici za brankou s ostnatým drátem (ten tam zůstal po předchozím majiteli). Matka stojí na dvorku u dveří do domu a stačí jí i dětem 2-3 kroky, aby byli ve vnitř a zamkli. Než já se vyškrábu na sloupek branky, uběhne tolik času, že jsou dávno v čudu.

Vždyť bych jen matce vyrobil důkaz o mé agresivitě, kterou pořád argumentuje a děti stejně nezískal.

Ale i kdyby, co dělat potom? Mám u sebe jedno nebo i obě děti, které vědí, že mají být u maminky. Budu je držet několik měsíců někde na útěku, dokud je nepřevychovám? Když je vrátím po týdnu až dvou, ničeho nedosáhnu a příště už ke mě fakt nebudou chtít (ten mladší byl u mě autenticky šťastný a stejně stačil týden ke zmanipulování)
Jak mají být u maminky? Samo přijít v době, kdy mají být u tatínka.
Takle zas vyrábíš důkazy o své neschopnosti. Soud si řekne, že stejnak, at bude rozsudek jakýkoli, ty stejnak budeš impotentní to fakticky udržet, budeš otravovat s každým předáním a pro ně je nejjednodušší cesta to zlegalizovat matce a mít klid. Koneckonců děti taky. Dyt ty konáš přesně jak ty neschopné soudy - krčíš rameny a pod záminkou dobra a klidu dětí necháš páchat zlo matku.
Neřikej mi, že děti i matka vůbec nevycházej ven. ( nákup, kamarádi, kroužek, zaměstnání, škola, školka, doktoři, procházka, výlet). Tak se prostě usaď venku. Přístě jí zas překvap jinak ( Hipo s rozbruskou).
Kanón
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Kanón »

Sleduji forum pořád a ten nápad hipa se mi fakt líbí.. Já bych to zkusil..
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Uvažuju o realizaci něčeho takového. Napište mi prosím, kdo jste to reálně zkoušeli a jaký byl průběh.
HIPO
Stálice fóra

Příspěvek od HIPO »

Já jsem odvrtával nedávno zámek na venkovní brance staré asi 30 let. Tzn. ještě kvalitní materiál. Za 10 minut bylo otevřeno.

Pořád máš možnost oslovit nějakého řemeslníka, ať ti přijede zrenovovat branku. A ať začne její demontáží. Možností je milión.

"Kluci" na sídlištích jsou schopni v noci během pár minut dát CIZÍ auto na hever, vlézt pod ně, vyříznout katalyzátor a zmizet. Víš, jak velký hluk to řezání dělá? Fakt hukot. Ale ještě je nikdo nechytil. Udělat obdobnou věc na vlastní brance nemůže být problém.

Tzn. v tvém případě - odstranit překážku, zbalit se a zmizet, s nikým nediskutovat.
Na předání si vzít ještě štípací kleště, protože tvá ex dá na branku nejspíš obyč lankový zámek.

A měl bys začít preventivně chodit zalévat zahradu. Ať si matka, děcka i sousedé zvyknou, že jsi zpět a pravidelně při té příležitosti kontrolovat prostupnost brankou, případně odstraňovat přidané zámky ;-)
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Já myslel co potom. Udělám to jednou a příště už ke mě nebudou chtít autenticky, ne kvůli manipulaci matkou.
Odpovědět