Dneska je prostě možné úplně vše

Odpovědět
audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

Dneska je prostě možné úplně vše

Příspěvek od audioalchemist »

Zkuste prosím tento příspěvek nebrat nějak špatně. Ale nedokážu se ubránit touze nebo chcete-li potřebě se podělit o Můj dnešní zážitek. Zde na fóru jsem napsal několik témat s vírou že se třeba doberu k něčemu co by mi na mé cestě docílit přiměřeného styku s mou jedinou dcerou. Kdo nechce pročítat vše co jsem zde na webu napsal aby tak nějak získal informace o Tom s Čím se prozatím ne moc efektivně snažím vypořádat napíšu v kostce jen pár vět. Je tady dítě krásná skoro dvouletá dcera její maminka já biologický otec a otec matrikový tento člověk je fiktivní manžel maminky mé dcery. Zatím je ještě pořád v rodném listě zapsán on z čehož pro něj plyne povinnost platit alimenty ve výši 100 Euro měsíčně... o dceru nejeví zájem nikdy se s ní osobně neviděl. Tím že v rodném listě figuruje automatický získává právo na pobyt na území Evropské unie jakožto občan země mimo EU a má právo na informace o mojí dceři a Teoreticky by se také například mohl pokusit o to mou dceru z Česka odvézt a tak dál. Co se mě týče vůči své holčičce nemám práva víceméně žádná na základě několika návrhu na předběžné opatření mohu dceru vídat 2x v měsíci po 6 hodinách a prostřednictvím internetu dvakrát po 10 minutách v týdnu. Maminka ito málo různě bojkotuje a prozatím se jí to daří dělat bez toho aby za to nesla následky. Bez následků je zatím ponecháno i opakované jednání řekněme na hranici zákona kdy se ne vždy chová jako zodpovědný rodič. Bohužel pracovnice ospodu která má mou dceru ve své agendě tohle jednání opakovaně zametá pod koberec. Protože celá situace pomalu ale jistě zachází do takového stádia kdy by se dalo říci že mamince projde snad cokoliv a mně na druhé straně dochází s touto pracovníci ospod trpělivost. Zasedl jsem ke stolu a zkusil na pomyslnou kupku naskládat různé dokumenty fotografie audionahrávky které by potenciálně mohli prokázat že se děje něco co by se dít nemělo a Děje se tak za vědomí člověka který je defacto placený za to aby dělal vše proto aby k ničemu takovému nedocházelo... se všemi poklady se odebírám na místní služebnu PČR a Snažím se policistovi který mne dostal na starost povyprávět příběh tak aby bylo jasné a srozumitelné na co se snažím poukázat a Někde v koutku duše přitom doufám že mi tento člověk když už nic alespoň poradí, pomůže nebo mi ukáže Kterým směrem bych se případně mohl vydat. V momentě kdy se v příběhu dostanu až do přítomnosti a po cca hodině a půl strávené v jeho kanceláři už se pomalu ale jistě dostávám až nakonec svého vyprávění, začne zvonit služební telefon ... policista zvedá sluchátko praktický ten samý moment kdy sluchátko přiloží ke svému uchu pohotově odpovídá: takže musím vyjet. Následně už naprosto nesoustředěný oznamuje že bych příběh musel do vyprávět během dvou minut a já už vím že jsem promarnil dvě hodiny svého života v naivní víře že se stane zázrak někdo se nad tím příběhem pozastaví a řekne třeba Tak tohle je Silný kafe s tím by se něco mělo udělat. Realita je ovšem taková že se se mnou policista loučí u východu ze stanice a vypadá to že služebnou doslova proletí aby co nejrychleji zaujal místo v autě nastartoval motor, pustil houkačku a vyrazil namísto činu Kde ho podle všeho operační vyslal. Jako první mě napadá že od východu ze služebny za roh do ulice odkud policista logicky musí s autem vystartovat, je to jen pár kroků... 1 2 3 krok rychle– instinkt mi říká že se mi bude lépe usínat když uvidím jak to policejní auto odjíždí. Uběhne minuta 2 3 10 A ono pořád nic. A já jsem ačkoli nerad nucen připustit si fakt že to nebyl obyčejný policista ale Superman nebo Flash Gordon A stihl od služebny odjet dřív než jsem já stacil ujít těch několik málo metrů abych viděl na cestu po které by to policejní auto logicky muselo odjet. Nebylo ani slyšet nic coby naznačovalo že někdo k onomu případu náhle opravdu odjel. Třeba je to jen další z důkazů o tom že to se mnou po duševní stránce není v pořádku a začíná se u mě projevovat paranoia A nebo to byl opravdu Flash Gordon nebo Superman. Ti přece autem jezdit nemusí. Můžou kdekoliv letět stačí jen natáhnout ruku... já už sedím doma na kanapi a přemýšlím co se to právě stalo.
tulen2
Stálice fóra

Re: Dneska je prostě možné úplně vše

Příspěvek od tulen2 »

audioalchemist píše: 22 kvě 2021 23:03….že mamince projde snad cokoliv …..
Jezismarja, to je naivita :(, Tebe ceka opravdu tvrdy stret s realitou …
Ja vim, ze si to nemyslis, ale to co dela matka u Tebe, jeste vypada jako slaby odvar toho co leta prochazi bez povsimnuti v pripadech jinych.
Pri kazdem kroku co delas bys mel presne vedet proc ho delas, co od toho ocekavas, a jaky by mel byt vystup. Jit "jen tak" si pokecat na policii je trochu neproduktivni jak pro Tebe, tak pro toho policistu - divim se vubec ze to 2h vydrzel.
Az (jestli) se Ti podari ziskat oficialne otcovstvi, jako prvni Te bude cekat zpetne doplaceni vyzivneho, dost mozna i matce, nejaka doba asistovaneho styku par hodin tydne nejdriv v pritomnosti matky, nasledne v nejakem zarizeni, pak "vitezne" odejdes od soudu s 2/14, s tim ze soud konstatuje ze dalsi rozsirovani by bylo vhodne … kdyz par let nedas pokoj, nakonec mozna 4/14... a matka to bude bojkotovat kdykoli to bude mozne (nastydnuti, zpozdeni vlaku od babicky, cojavim).
Jednani na ospod - dulezite je protokolovat, a chtit z kazdeho jednani zapis. Tak, aby sis pripadne mohl na jednani urednice podlozene stezovat. Nahravky cehokoli nikoho zajimat nebudou - to je dobre jen aby nemohly urednice vyslovene vyrazne lhat a odmitat protokolaci. Kdyz (dokud) nemas jasny dukaz(-y) (zapisy) o spatnych postupech urednice, na stiznosti zapomen. Tahas za kratsi konec - ony prece jednaji v zajmu ditete. :-)
audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od audioalchemist »

Nevim proc bych mel zpetne platit alimenty kdyz je ma narizene platit matrikovy otec. Na policajty jsem sel s jasnym umyslem .nicmene jsem si to jiz zaridil jinak. Co se ospodacky tyka na tu take jiz brzy dojde. Uz jen na zaklade toho co si dovila ted do spisun
Nablit u prilezitosti posledniho PO. Posledni dobou me u tebe prekvapuje pesimismus a mrzi me teda ze vzhledem k tomu co jsi psal v minulosti o tom ze se na to mam bud vyprdnout ( coz nepripada v uvahu nebot moje dcera neni zadne to) nebo bojovat jako lev. Ted se mi dle meho nazoru vyplatilo vyckavani na to co splodi matka a sup je to tu. Udajne traumatizovana dcera ze styku semnou. Ospod baba to co tam matka blila rovnou slovo od slova reprodukovala do spisu....kdyz jsem pak prisel na domluvenou schuzku zacala tim ze zapis semnou bude stejne jen tak nebot nejsem v RL...na dotaz podle ceho usoudila ze je mala opravdu traumatizovana odpovedela ze na zaklade informaci ze spisu.do ktereho ale ja nemuzu nahlizet nebot nejsem V RL... Ale to neznamena ze si sednu na zadek a necham se od nich semlit.... Beru to trochu jinak.verim a sazim na zdravy rozum a na to co konstatoval soud vyssi instance . fakt ze ted matka a jeji starsi dcera zacaly lhat a uvadet fakta bez toho aby je nejak podlozily je moje prilezitost to otocit spravnym smerem. Ja jsem za svou jak ty rikas najivitu rad.. Dokud doufam je to OK. V mezicase jsem zmenil bydliste jsem od holky pul hodky pesky mam vse co je treba. Uvidim jak se to vyvine v dohledne dobe
Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 »

Zdravy rozum veli to vzdat, nenechat se zapsat do RL ani o to otcovstvi proti vuli matky neusilovat.
Predstava ze budes mit s deckem ktere roky nebudes vidat 50/50 dobre vztahy kdyz si to matka nepreje je nula.

Nevim proc bych mel zpetne platit alimenty kdyz je ma narizene platit matrikovy otec?

Zajimava pravni otazka, ale v praxi ti to pani soudkyne asi vysvetli polopate - je to v zajmu ditete, aby nepratelska matka inkasovala tve penize....a jako odmenu dostanes nenavist matky + zmanipulovane decko plne nenevisti dtto.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

audioalchemist píše: 30 kvě 2021 09:52.... Posledni dobou me u tebe prekvapuje pesimismus …
.. nebo bojovat jako lev....
….vyplatilo vyckavani na to co splodi matka a sup je to tu. Udajne traumatizovana dcera ze styku semnou. Ospod baba to co tam matka blila rovnou slovo od slova reprodukovala do spisu....
... zacaly lhat a uvadet fakta bez toho aby je nejak podlozily je moje prilezitost to otocit spravnym smerem….

..Nevim proc bych mel zpetne platit alimenty kdyz je ma narizene platit matrikovy otec?
Zajimava pravni otazka, ale v praxi ti to pani soudkyne asi vysvetli polopate...
Nevim co myslis "posledni dobou". Ale po tech letech co se "tomu" venuju dokazu dohlednout pravdepodobne konce, a to nejen vysledku "pravni bitvy", ale hlavne toho co se bude dit pak, v rovine vztahu. A to je snad jeste dulezitejsi, nez ta pravni bitva.

To si stale myslim. Bojuj jako lev. Ale s vedomim, ze Te slon nejpravdepodobneji rozdupe. Stale se na takovy konec pripravuj, at nejsi prekvapeny.

To beres jako "vyplatilo vyckavani"?? Co myslis ze nastane? Zkoumani psychologu, matka si sezene nekoho kdo ji traumata potvrdi … asistovany styk v radu hodin (ehm, to vlastne mas, jen s asistenci matky - ted bude i asistence nejake "neziskovky"). Myslis, ze "lzi" matky bude nekdo podrobne zkoumat, zda to je pravda, a pokud ne, ze ji to bude k tizi?? Vetsinou lez dvou lidi vazi vic nez pravda jednoho, a I kdybz to byla jen lez matky - tak prece, je to MATKA, ehm, nedorozumeni, nebo ehm .. vedena pudem chrani dite ..

Tak, tak. ja uz videl tolik rozhodnuti v opatrovnickych vecech a vyzivnem, co odporovaly nejen zdravemu rozumu, ale i litere zakona (podle meho vykladu, i treba podle vykladu US … proste - soud ma nazor jiny, … a vsemocne "v zajmu ditete")

Kazdopadne - hodne stesti.
Odpovědět