Uplatneni navrhu na vykon rozhodnuti pri nedodrzovani styku

audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

Re: Uplatneni navrhu na vykon rozhodnuti pri nedodrzovani styku

Příspěvek od audioalchemist »

No s touto taktikou jsem ja chodil na OSPOd skoro dva roky. Jedine co jsem se dockal. bylo, prominte, nemuzeme nejste otcem, nejste v rl, poskytneme vam socialne pravni poradenstvi a to presto ze nemame povinnost, najdete si pravnika. prosim vas neptejte se mne, nemohu odpovedet......toto jsem slysel snad 100x, na druhou stranu pak treba telefonat. Dobry den, nemuzeme kontaktovat maminku, date nam na ni kontakt, novou adresu ??? JE TO V ZAJMU VASI DCERY....vazena pani, proc jste do spisu uvedla ze dcera ma trauma ze styku semnou....na zaklade informaci ze spisu... jakych, to nesmim rici....u soudu.... tak se ptam u soudu,.....a ta jezibaba na me vytahne printscreen emailu.....tak se na ni divam....no ale dcera jeste ani nemluvi, cist take neumi, ...... i posledni vyjadreni OSPO je docela psycho....nedame vam informace protoze nejste...nic co ste uvedl, do spisu nejde...nejste zakonny zastupce...nic co rekne do spisu take nepujde....nejste zakonny zastupce..... vazte si co mate, nekteri vlastni otcove toto nemaji.....dcera je mala na to aby u vas spala.....na spani u babicky, tety, atd....mala neni.....neni mala ani na spoustu jinych veci.... to je rodina vazeny pane,.....osoby blizke......zapomel jsem ....ja stale navrhovatel.... bavis se o navrzich,,,,jejich poctu....z osmi navrhu na vykon reagoval soud na dva posledni..... poucil matku....predchazelo tomu 3 mesice mareni...takze co ,...mozna za rok pokuta 200 kč ? ta maminka je si sebou tak jista ze si zmari styk den po jednani, kde ji pouci ......a OSPOD....toho jsem prosil jak milius,....prosim, premluvte matku aby sla do poradny, navrhnete ji mediaci, cokoli, udelam vse , jen at mohu dceru videt....neudelame nic, nejste otec...prominte....po pul roce...OSPO dosel k zaveru ze je nutna intervence mediatore a vypracovani posudku.....zadam o toto prosim uz tak pul roku....nejaky krok ve veci mareni maminky ze strany OSPO...:?: vazeny pane, v mminulosti jsem matku poucila o tom ze prokaze li se vase otc. bude muset plnit pripadne narizeni soudu o styku...kdy jste to mamince rekla,:_? v minulosti....takze ne ted v posledni dobe, kdy eskaluje konflikt, zadal jsem vas o pomoc, aby se konflikt utisil.....nejte otec, co po me chcete....je covid, resime jen pripady kde hrozi smrt...... to je vas problem s kym mate dite ..... a po soude.....si OSPOdnice zustane v sini se soudkyni a kecaji jak dve kamosky spolu.....je to vubec pripustne ??? je to vlastne ucastnik rizeni ne ? me to uplne standardni nepripada
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

Mas to komplikovanejsi, prinejmensim zacatek, o to, ze si oficialne otec nebyl. Jak to tedy je ted? Probehly testy, jsi uznanym otcem (ackoli ne matrikovym)? Predpokladam ze pokud si vysoudil nejaky ten cas s dcerou, je tomu tak.
Podle rozhodnuti soudu ti tedy nalezi rodicovska odpovednost, jsi rodic ditete.
U vedeni spisove dokumentace o diteti nikde zakon o spod nemluvi o tom, ze by se do spisu zapisovaly pouze prispevky "zakonnych zastupcu". Do spisu patri VSECHNY dulezite iformace, tykajici se ditete. A informace o tom, ze matka mari soudni rozhodnuti, ze chces aby matku poucily, ze chces matku dostat do poradny - bezesporu dulezitou informaci je. Takze mas pravo zadat o schuzce kde se probiralo tohle zapis, ktery by mel byt zalozen do spisu.
Samozrejme bys ale tohohle prava nemel zneuzivat ke kydani kup sracek. To je dulezite rozlisovat.
Napr. - matka neumoznila videni ditete, matka opakovane zkracuje nebo neumoznuje elektronicky kontakt = dulezita informace
Oproti tomu - matka sla na pivo do zamecke restaurace, matcin pritel je cojavim, starsi dcera dela cojavim = kupa sracek
Stejne tak s nahlizenim do spisu - zakon nemluvi o zadnem "zakonnem zastupci", ale o osobe ktere nalezi rodicovska odpovednost. A to tobe nejspis nalezi, kdyz soud pravomocne rozhodl o styku s tebou jako otcem. Tohle je zapeklitejsi pravni otazka, na kterou urcite bude 10 pravniku, 10 nazoru. Kazdopadne podal bych pisemnou zadost, formuloval bych to tak ze jsem otec ditete, kteremu nalezi rodicovska odpovednost, zadam tedy o nahlednuti … (dle zakona o spod musi byt zadost pisemna, musi v zakonne lhute but nahlednuti umoznit, nebo zduvodnit zamitnuti). At si se zakonnosti zduvodneni lamou hlavu oni.
Mas dosud jakekoli protokoly o navstevach ospod? Psali jste neco pisemne? Asi ne, vid? No to pak samozrejme neni divu ze se nikam nehybes, ze jsi nasrany cim dal vic - a oni take, protoze misto vecnych jednani se tam s nimi chodis hadat a kydat sracky... Neni nic na co by sis v postupu urednic mohl stezovat, nemas zadne papiry dokladajici jejich pochybeni - vzdyt jednaji v zajmu ditete :).
Slozitosti jednani budou narustat, pride se k tomu casem i psychika ditete, pravdepodobne jeji ovlivnovani matkou, asi SZR - to jsi byl uz varovany nekolikrat, ze neni o co stat, ze je asi lepsi to nechat byt - pro tebe urcite, ale paradoxne mozna i pro dite (bohuzel, dle stavu opatrovnickeho soudnictvi). Tohle teda uz opakovat nebudu, a jen napisu jak bych postupoval ja, pokud bych chtel vest pravni bitvu.
1. ano, podal bych dalsi cislovany navrh na vykon rozhodnuti. Matka bezduvodne vyrazne zkratila soudne dany telefonicky kontakt. Prestoze byla soudem poucena o nutnosti rozsudek respektovat, a kontakt s otcem umoznovat, navrhujes tedy pokutu 500kc, v takto nizke vysi proto, ze doufas, ze se to stane pro matku motivujicim, a ackoli se mareni styku dosud dopoustela opakovane, prestane tak cinit.
2. zaroven bych navstivil ospod. Informoval je o tom, informoval je ze matka stale mari styk, opakovane, a ze doufas, ze by vam pomohlo dochazeni do poradny. Zeptal se, zda by mohli matce spolecnou poradnu s tebou naridit, kdyz matka nechce. Zeptat se na moznost pripadove konference, cochemskeho pristupu ... Jednani skryte nahraval (ze nahravam neprozradit, ani kdyz budou lhat jak kdyz tiskne, ze to a to nerekli, ze to a to se tak nestalo). Na konci schuzky pozadat o zapsani maleho memoranda, abyste vedeli o cem se jednalo … Nebudou chtit. Na zapisu trvat, nehnout se odtamtud, trvat na tom, ze je to zalezitost dulezita, tykajici se ditete, pripadne trvat na tom, aby se zapsalo ze odmitaji protokolovat o cem se jednalo, ze to nepokladaji za dulezite pro dite. A uplne na zaver (bud s protokolem o schuzce, nebo vyveden policii bez protokolu - s protokolem nasledne od nich) vytahnout pripraveny papir s zadosti o nahlednuti do dokumentace, sepsany jak pisu vys. Je ale dulezite jednat v klidu, nenechat se vyprovokovat, nekydat sracky. Chovat se jako otec, ne ten co bojuje s matkou (a nasledne celym svetem, ospodem pocinaje). Je to nesmirne tezke. K tomu ti muze pomoci sam dochazet k rozumnemu psychologovi, a situace probirat.
Jo a i u toho zapisovani "memoranda", kdyz k nemu dojde - predem si priprav to dulezite, co by to melo obsahovat, a dostan to tam. Matka mari styk. Otec navrhuje poradnu. Matka poradnu odmita. /a podle toho si ti budou pracovnice bulikovat/ ospod poradnu naridit nemuze. ospod neshledava duvody pro pripadovou konferenci, ackoli matka stale mari styk, misto aby pracovala na rozsirovani a zlepsovani vztahu otec/dite, ospod rika ze pres mareni styku matkou i tak otec dite vida dost … To co prave je dulezite je snazit se dostat tam ze nechteji nic delat (poradnu nenaridi, PK neusporadaji, matku nepouci..). To zapsat chtit nebudou, a neco delat zacnou.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

audioalchemist píše: 08 čer 2021 18:49…. šel na policii kde jsem měl v plánu Požádat je aby se mnou neprodleně do Zámeckého parku odjeli Kde bychom měli ještě šanci matku zastihnout a Celou věc za protokolovat...
Tahat do tohoto policii = opravdu kupa sracek. Proc?? Obzvlast u telefonickeho kontaktu - pokud by matka lhala, ze to neni pravda, ze jste volali tak jak jste meli .. existuji prece zaznamy operatora, staci se matky opravdu durazne zeptat jestli presto … A i u osobniho nepredani nemusi byt nejaky protokol. Pokud dobre chapu, matka zatim nijak nerozporovala ze to neni pravda, ze prece predavala.

Bohuzel jsi psychicky v zajeti "pravni bitvy", nahravek a dukazu. To ale opravdu dulezite neni. s tim si kazda opatrovnicka soudkyne zadek vytre. A dokonce i ta skvela to "hodi do kose" (ta skvela mozna jako prvni :) ). Nerozumim k cemu by bylo kdybys do parku sel ty? Aby ses tam s matkou a jejim pritelem pohadal? K nicemu jinemu by to vest nemohlo.

Zvazil bych i zapojeni umpod, vzhledem k nedostupnosti matrikoveho otce. Mohli by ho pomoci obeslat pomoci soudu v prislusne zemi. Ale - ritis se do stale vetsich komplikaci.
audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

Pokusim se reagovat postupne na vse co pises a uplne nejdrive ti chci podekovat za tvuj cas a zkusenosti. Vazim si toho. Dna testy mame hotove od zacatku unora. Ze strany matky melo nasledovat podani navrhu abych mohl byt matrikovym otcem. Uz kdyz bylo pred testama tak sem prosil matku aby mi ukazala navrhy co se k soudu chysta dat ale neukazala dneska vim ze testy DNA primarne matka potrebovala k tomu aby mohla iniciovat v Irsku rozvod a ze podavat nejake navrhy smerujici k tomu abych byl otcem pravnim vubec nemela v planu a dodnes nic nepodala. Asi si myslela ze i pres vysledky testu mi soud s dcerou umozni az kdyz budu za otce prohlasen. Ani prvni PO po testech nevyslo a tak jsem se odvolal. KS rozhodnuti OS zrusil a az pak to slo...Dostal jsem 5hod 1x za mesic a 2x tydne 10 min videohovory....odvolal jsem se znova . KS mi to rozsiril na 6hod 1 a 3 sobotu v mesici a videohovory jak byly. Ted bylo prvni stani po mem opetovnem navrhu kdy prvni jsem oblbnut matkou vzal zpet a nasledne na to samozrejme doplatil ( odstrizen jsem byl v den nabyti pravni moci meho vzpetvzeti...rizeni soud zahajil v unoru 21 ted 7.6. Bylo prvni stani a opakuje se opet ta sama pisnicka otec neprebira postu v Irsku (matrikovy) matka tvrdi ze jsou v kontaktu ale situace zustava stejna. Proste je to cilene ...nicmene teda v tehle veci matka soudu neposkytla zadnou soucinnost a tak jednoho uzivatele stridavky napadlo ze by mozna bylo k veci navrhnout aby matrikovemu otci soud urcil opatrovnika ( to uz jednou soud udelal kdyz zamitl muj uplne prvni navrh....ale udelal to soud Ostravsky ne ten aktualni teplicky....takze pravni otec nejsem ani biologicky ... Soudkyne mi ted 7.6.rekla ze zapisu doRL nikdy nedosahnu a ze na me bude pohlizeno jako na osobu blizkou....k tomu jsem se vyjadril tak ze to ale neznamena ze bych nemohl nekdy v budoucnu zadat o svereni dcery do pece kdyz matka takhle porad brani ve styku a u soudu dela obstrukce...co se ospodu tyce....trvaji na tom ze nemam pravo na nic. Psal jsem x zadosti prosil jsem aby matku poucil domluvil ji zkusil ji navrhnout poradnu mediaci cokoli by nas konflikt pomohlo utisit.... Mam jeden protokol z posledni navstevy OSPO za ktery jsem musel bojovat jako lev ospodbaba ta to tiskla na 3x protoze jsem si proste trval na svem. Navsteva trvala vic nez hodinu. Ke konci uz jsem mel pani docela zpracovanou a tak zahajila ustup... Musela se venovat nekomu jinemu. Dohodli jsme si dalsi navstevu ale tu jsem musel zrusit (s predstihem a pokorne z prac.duvodu) dalsi termin jsem nedostal pry se mam ospodbaby ptat u soudu. K.tomu nedoslo ..odroceno jak pisu vyse. Jedine co jsem stihl mimo jednani bylo se ospodacky znovu zeptat jak ma prokazano ze traumatizuju dceru....zacala se odvolavat na nejaky sprosty mail pri komunikaci mne a matky..... K tomu jsem ji rekl ze takovych mailu existuje snad tuna a ze si v tomto s maminkou nemame co vycitat i kdyz ja se vyjadruju od narozeni dcery smerem k matce vesmes slusne. A hlavne teda vim ze dcera jeste zatim cist neumi takze moc nechapu. Vic k tomu nerekla ani ospodbaba ani soudkyne. Co se ospodacky tyka na tu jsem neutocil az do cca 14 dnu zpet kdy sem byl ve spisu u soudu a malem me ranilo z toho co tam o me pise. Podal jsem na ni to. Dal pises o kydani hnoje. No jo to je tezky kdyz prihlizis tomu jak ti kolem 2 mesicni dcery pobiha sjety fetak se zloutenkou nebo zrovna vcera to byl prozmenu clovek co tady v Teplicich par let zpatky pobodal 3 romaky a jeden to neprezil. ..tak nic prijemneho a nevim proste mam pocit ze to neni uplne ok....proto me zarazi ze ospod se vyjadruje ze nebude resit s kym se matka styka ale me na zaklade nejakeho emailu takhle pred soudem spini..... Ten navrh jsem poslal s tim ze hned za nim letel do datovky soudu i navrh na urceni lhuty a me podiveni nad tim proc se soud nezabyval predchozima navrhama ale jen poslednima dvema (7 a 8 ) to mi vcera prislo do schranky teda ze matku poucil soud a ze v pripade pokracovani muzu podat dalsi navrh....ted momentalne sedim a snazim se byt moudry z toho s tim urcenim opatrovnika a take premyslim o pokusu na jejvyssim statnim zastup. Tam pry take mohou navrhnout popreni otc. Pokud je to v zajmu ditete a verejneho poradku....stve me to bojkotovani protoze s dcerou uz je to hrozne fajn. Je videt ze mne rada vidi a to i pres telefon. Nevim co delat a jak to co nejrychleji vyresit. Jo zapomel sem
..soud nam nabidl mediaci oba jsme souhlasili. .ja bych byl radeji kdyby to nebyl nikdo mistni ale to soud nezajimalo takze to budeme mit V teplicich....

Umpod me. Poslal k sipku nejsem otec
audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

Ted koukam ze krome toho jednani v zari ktere soud naridil se na vypise udalosti v rizeni objevilo jednani na 15.6.21. - vyslech. Je mozne ze si soud predvolal matku k podani vysvetleni v reakci na ten dalsi navrh na vykon rozhodnuti a navrh na urceni lhuty ?
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

audioalchemist píše: 09 čer 2021 18:02...Poslal k sipku nejsem otec...
No a na jakem zaklade Ti tedy urcil soud styk s ditetem? Tam se snad jasne pise ze otec jsi, ne?
Ja bych zkusil na zaklade tohoto jet linii ze jsem nositelem rodicovske odpovednosti (89/2012 865 a dale), mam soudem urceny styk s ditetem … vy mi pripadne vyargumentujte, proc nejsem, proc nemam napr. na nahlizeni do dokumentace narok. A teprve v argumentaci uradu na me podani a zadosti bych zkousel najit mezery.
Takhle to samozrejme nepsat, zustat u strucneho "jako otec ditete a nositel rodicovske odpovednosti dle … zadam o … navrhuji …" a po zamitnuti reagovat s hlubsi argumentaci, pripadne to podat ke spravnimu soudu, kdyz uz se nikam hybat nebudes a ospod bude trvat na tom ze otec a nositel rodicovske odpovednosti nejsi. To same u umpod. S kazdym kdo ti uredne prijde do cesty jednej tak ze otec jsi (uznal to soud pri urceni styku…), jsi dle zakona nositel rodicovske odpovednosti… vy zkousejte argumentovat proc dle zakona otec nejsem. To same u soudu. Tvuj pripad je totiz tak jedinecny, ze opravdu muzou byt vyklady prava jakekoli, a s touhle nejasnosti to muze jit az nejvys. Jedinecne je ze matrikovy otec se nikdy nestaral, nezil s matkou v domacnosti, je v zahranici a nedosazitelny, manzelstvi bylo fiktivni.. a ze ty za otcovstvim aktivne jdes, snazis se otcem byt, pece (byt male) jsi jiz dosahnul….

Mediace - super, ale u vas nikam moc vest asi nemuze. Mediace funguje vicemene jako obchod. Oba musi mit co nabidnout, co ztratit. Vy zadny spolecny majetek nemate, jen to dite, ktere dosud "vlastni" jen matka. Ledaze bys chtel zkusit matku trochu "uplatit" - dej pokoj, nech mi cas s ditetem, ktery budeme rozsirovat, a ja budu nejake ty penize posilat (koneckoncu, je to tvoje dite a ty prostredky, nemale, spotrebovava). Zkus PREDEVSIM na te mediaci s matkou domluvit ze budete dlouhodobe chodit do te poradny - tam vas nauci lip komunikovat, rozlisovat veci dulezite a nedulezite.

Po ose soudnich sporu se nikam vyrazne nepohnes, jak jsem psal, po veeelice strastiplne ceste dosahnes treba 3-4/14, SP pro tebe bude utopie .. To cele vykoupene spoustou penez a casu za soudni spory, s kazdym jednanim vyostrenejsi vztahy, …

Sracky, atd … Chapu, ze se ti to nelibi. Ze se kolem ditete pohybuje trestany nasilnik, drogove zavisly, atp. Ale, realne, co s tim muzes udelat? Holt, tady je dobre pripustit si svuj podil viny - takovou matku si si vybral. Bud je to v takovem kalibru, ze to je na odebrani ditete (ale podle toho co pises se mi to rozhodne nezda, a nebude se to zdat ani uradum - matka se x let uspesne stara, zadne zasahy nutne dosud nebyly ….), nebo se s tim smir, ber to jako osobni zivot matky, do ktereho ti prd je. Ne kazde dite ma na ruzich ustlano. A neutoc na matku po tehle osobni linii. Soustred se na dite a na to abys s nim mohl byt maximum casu. Predevsim v poradne, I u ospod a soudu jed linii "super, ale pojdme si definovat nejaky plan do budoucna - vsichni rikate, ze je dobre peci postupne rozsirovat - dite otce potrebuje, a ja pecovat umim a chci … pojdme definovat nejaky plan toho rozsirovani, at se s matkou nehadame o kazdy kousicek, at se vecne nesoudime … to prece neni pro to dite nic dobreho. Tak pojdme zkusit prvni prespani - na pristi poradne si to vyhodnotime, jake to bylo pro me, pro dite, jak si matka uzila ze si odpocinula … Parada, povedlo se, … matka mela obavy … tak co zkusime udelat pro rozptyleni obav? Mohlo by pomoct kdybysme ji spolu s ditetem pred spanim zavolali a uklidnili ji ze je vse fajn? Pojdme to takhle zkusit… tak a co kdybychom priste zkusili cely vikend, naplanoval jsem aktivity xx a yy … Rozumis? Takove veci muzes tlacit jen v poradne, rozumna terapeutka jeste na matku tlak zvysi (pojdme tedy definovat proc to nejde, zkuste sve obavy nejak vyjadrit ….), a vysledkem je ze po drobeckach cas s ditetem pridavas. To ospod ani soud neumi, to umi jen dlouhodoba poradna. Soud (bohuzel) vyda nejake rozhodnuti o styku (malem), zabetonuje tim situaci na roky dopredu, nuti jak matku (valorizace vyzivneho) tak otce (vyssi pomer pece, jak dite dosahuje skolkoveho veku) do dalsich a dalsich sporu, dalsich soudu. Prece vsichni rikaji "je dobre peci rozsirovat". Proc tedy nereknou rovnou pri soudu napr. ve dvou letech ditete nyni otec bude pecovat 20% casu (tak a tak), za rok 35 (tak a tak), a ve 4 to bude 50%? Bohuzel, ackoli tomu dle zakona nic nebrani, nikdo to "neumi" a hlavne - nechce umet. Zaklinadlo kazdy pripad je jedinecny (I kdyby se podobali jako vejce vejci) je funkcni, a hluboko zazite.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

audioalchemist píše: 09 čer 2021 19:10...objevilo jednani na 15.6.21. - vyslech. Je mozne ze si soud predvolal matku ...
Tak predpokladam, ze predvolal vas oba + ospod, ne? Jako vsechny opravnene ucastniky rizeni. Kazdopadne, to nevypoustej a bez tam take.
audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

smutne je na tom to, ze ja do tech predbezek diky kterym s malou muzu trochu byt porad psal treba i to ze pokd by u me mala byla, muze matka kdykoli prijit dceru zkontrolovat nebo zavolat a pod. , navrhoval vypracovani navykaciho planu, poradnu. Penize matce davam kazdy mesic ktery nebrani ve styku, kupuju male obleceni hracky, O bezchybne peci maminky se mluvit neda...ma starsi dceru, tu soud sveril v r 2014 do pece prarodicu, prave kvuli drogam.....a fakt ze uz podruhe sooud predvolava matku k vyslechu beze me, to se mi teda vubec nelibi. urcite tam pujdu....uvidim co soudkyne, podle me se ji to libit nebude, ale predpokladam ze jako ucastnik rizeni tam snad byt muzu....
audioalchemist
Uživatel(ka) fóra

ve věci Vašich návrhů na výkon rozhodnutí podaných u zdejšího soudu do dne 7. 6. 2021 sděluji,
že tato byla vyřízena při roku dne 7. 6. 2021 způsobem uvedeným v § 501 zákona č. 292/2013
Sb., o zvláštních řízeních soudních.
Tímto se zároveň omlouvám, že v přípise ze dne 7. 6. 2021 byly zmiňovány pouze poslední
návrhy na výkon rozhodnutí ze dne 3. 6. 2021 a ze dne 7. 6. 2021, ač se způsob vyřízení týkal
všech dosavadních Vámi podaných.
O Vašem návrhu na výkon rozhodnutí ze dne 8. 6. 2021 soud rozhodne poté, co k tomuto
návrhu a k jeho důvodům bude vyslechnuta matka nezletilé při roku nařízeném na den
15. 6. 2021 v 8,30 hod. č. dv. 20.

sectenno podtrzeno, ty predchozi navrhy pani soudkyne stejne vzala, nahazela do jednoho pytle a stejne to udelala po svem.....
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

audioalchemist píše: 10 čer 2021 10:14 ..., že v přípise ze dne 7. 6. 2021 ....
O Vašem návrhu na výkon rozhodnutí ze dne 8. 6. 2021 soud rozhodne poté, co k tomuto
návrhu a k jeho důvodům bude vyslechnuta matka nezletilé při roku nařízeném na den
15. 6. 2021 v 8,30 hod. č. dv. 20.

sectenno podtrzeno, ty predchozi navrhy pani soudkyne stejne vzala, nahazela do jednoho pytle a stejne to udelala po svem.....
No a je v tom pripise vyslovne napsano neco jako , matka na zaklada podanych navrhu na vykon rozhodnuti, zalozenych na jejim neplneni povinnosti .. …. byla vyzvana … a … poucena …?

Pokud ano, tak to korektni vyrizeni navrhu na vykon je. Je mozne vzit jich vic najednou, pokud nasleduji rychle po sobe a nevznika velke prodleni … Pokud ne, a vyrizeni a pouceni je jen "per huba", tak to v poradku neni - bez pisemneho zaznamu muze kdokoli nasledne tvrdit, ze matka poucena nebyla, ze nevedela, ze se to nestalo ...

Dalsi opravneny navrh na vykon by jiz mel byt reseny pokutou (mirnou), kazdy dalsi rychle se stupnujici pokutou.

Toho roku s vyslechem matky bych se urcite zucastnil, aby nemohla lhat - ale pamatuj na o netahat tam sracky, nevozit se na tom ze odchazela do zamecke zahrady na pivo …. proste el. kontakt byl bezduvodne vyrazne zkraceny, proc to nevis, porucha to nebyla, zpetne volani nikdo nebral a matka se ti s jinym terminem neozvala. Hotovo. Urcite u soudu zmin navrh smerem k matce, dochazet s ni do poradny k reseni podobnych neshod. To bude urcite u soudkyne velke plus - ha, otec neni ten co vsechny prudi, on se fakt chce rozumne domlouvat.
Odpovědět