Stránka 1 z 1

"Chtěl jsem bejt jen tátou"

Napsal: 22 kvě 2017 19:45
od Vladimir519
Dobry den, minuly mesic jsem "vyhral" soudni rizeni o stanoveni styku s moji malinkou dcerkou (3roky).
Cela tato estrada trvala 16 mesicu a vysledek je:
2 nedele v mesici od 9-17, ale s postupnym navykanim na me jako otce, protoze se me dcera boji.
Rad bych usporadal spolecne setkani nas vsech, kteri diky duvere k partnerovi, k ospod, nebo celemu soudnimu systemu , "prisli o moznost" stat se tatou (mamou) a museli dokazovat nedokazovatelne.
Jsem neuveritelne odhodlan uskutecnit verejny meeting s cilem informovat verejnost o tom jak to opravdu funguje.
Kdyby to melo pomoci jen jednomu rodici a jednomu malemu clovickovi..... Dekuju za komenty a pripadnou podporu.

Re: "Chtěl jsem bejt jen tátou"

Napsal: 26 kvě 2017 08:43
od forU
Dáváme to veřejně najevo mnoha způsoby, ale odpor proti tomu je hodně silný, jde to velmi pomaličku. Takže bude fajn, když něco zorganizujete a věc podpoříte.
Nicméně doporučuji okamžitě rozjet další soudní spor o rozšíření. Tříleté dítě může být už dávno ve střídavce. Někde se musela stát chyba, pokud jste vysoudil tak málo.

Re: "Chtěl jsem bejt jen tátou"

Napsal: 15 čer 2017 12:18
od DavidTT
Ahoj,

nasranost na system jako takovy má tady asi vetsina lidi. Já "vyhrál" o něco lépe, nicméně v další snaze jsem neustále srážen OSPOD, matkou i soudním systémem, jež je v mém případě na straně matky. Už jsem si zvykl snad na vše a přestává mě to dráždit, holt život a svět není spravedlný.

Hlavní je ale nepolevit, makej na tom dál a snaž se situaci narovnat. Důležité je neztratit v životě páteř a jít si za svým. Bohužel, ve třech letech, pokud si dítě zvykne více na matku, bude to těžké, nicméně ne nemožné! Doporučuji dát dítěti něco, co má rádo a u matky chybí, i kdyby to měly být pouhé výlety do přírody.

Já už snad začínám chápat, jak ten systém chodí a snažím se apelovat tak, aby to mělo smysl. Doporučím se nevzdát a přečíst si vše relevatní na tomto webu i jinde.