Pribeh...

Odpovědět
katalyzator
Stálice fóra

Re: Pribeh...

Příspěvek od katalyzator »

Na OSPOD ano, ALE taky hned navrh na výkon rozhodnutí na soud (přibližně tak jak píše Tuleň výše).
Pokud tedy matka nemá v ruce zprávu od doktora, že transport je nemožný.
...
T25
Stálice fóra

Příspěvek od T25 »

Ted jsem zase na vazkach, protože psala matka, ze se obe oci klukovi zhorsily, vadi mu i svetlo, tv, atd., takze s nim pujde zítra k doktorce, ja s malou pockam na parkovisti nez se od doktorky vrati, zajima me ted hlavne zdravi kluka, takze OSPOD odsunu na jindy...
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

.. takze az budou mit deti priste rymu, teplotu, nebo az s nima mamka bude mit jiny program, opet je nedostanes, nahrada casu s tebou nebude, a napises ji email ze takhle by to tedy neslo :-).
T25
Stálice fóra

Příspěvek od T25 »

Vim, ze priste uz to rozhodne budu resit, ted mam hlavne starost o kluka. Pokud toho bude v budoucnu zneužívat, nebudu jiz váhat ani minutu a budu to resit a v mezicase se na jednani s OSPOD pripravovat. A samozrejme také zalezi na tom, zda mi zítra kluka vydá, pokud by se zdráhala, tak to řeším hned v pátek.
Than
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Than »

Pokud nepředá tak by jste měl zavolat policii aby provedla zápis o nepředání dítěte a následně zajít na ospod.
katalyzator
Stálice fóra

Netřeba PČR, stačí jakýkoliv svěděk, a následně návrh na výkon rozhodnutí. OSPOD jen informovat, stačí poslat ten návrh v kopii. Návrh děcku oči ani nevylepší, ani nezhorší.
Proč nejdete k doktorce hned, je teprve půl třetí...
...
soh24
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od soh24 »

Zítra máš mít děti ty, píšeš, že budeš čekat s malou na parkovišti před doktorkou, nic ti nebrání informovat se na zdravotní stav syna přímo u doktorky, pokud z jejího pohledu nic nebude bránit tomu, aby jsi o něho mohl pečovat ty, okamžitě bez diskuzí s manželkou nalož obě děti do auta a odjezd domů. Pokud budou problémy, okamžitě se obrat na ospod a soud. Žádné váhání a šlapáni kolem nemá smysl!
katalyzator
Stálice fóra

Takže ... k doktorce se svědkem.
...
T25
Stálice fóra

Příspěvek od T25 »

Probehlo to tak, ze mi predala jen malou, kluka si nechala doma s tim, ze pujdou k doktorce a vic se o tom nebavila, prestoze by mohl byt kluk po doktorce se mnou a s malou u mne doma. Diky za rady, které jsem však nevyuzil, svedky pro tuhle situaci v meste, kde BM bydli a kde jednoduse nikoho neznam, bych stejne nenasel, navíc si nedovedu představit volat třeba policii a nedej boze by vse videly deti...Mozna to zni s podivem, ale BM jsem před dětmi nikdy neocernoval, tady mam jasne nastavenou caru a mluvim před dětmi o ni jen pozitivne. Ted jsem mel deti o vikendu, v sobotu vecer stoupla male teplota na 37,8C, podaval jsem leky a v nedeli jiz odevzdaval deti bez nejakych zdravotnich problemu a samozrejme predbezne a detailne matku o vsem podrobne informoval pomoci sms. Prisla mi však odpověď ve stylu, ze si snad delam prdel, ze pokazde, když jsou u mne ( zdravotni problémy mensiho razu se opakovaly zatím jen za poslední dva víkendy po 14 dnech ), tak jim něco je...ve stredu mam schůzku na OSPOD ( konecne, terminy mají plne…) a budu to resit, vzhledem k tomu, ze se BM prestehovala, tak me ceka nove prostředí a pracovnice, tak jsem zvedavy, jake vyslyseni se mi dostane...
katalyzator
Stálice fóra

... vyslyseni se Ti dostane chapave, ale taky utrpne (o kluka se zajímas jen kdyz je zdravej, a dcerku pred nemoci neochranis, opakovane ji vracis s teplotou, u obou deti musi zdravotni problemy resit matka ...)
...
Odpovědět