Tělesné tresty partnerem exmanželky

tulen2
Stálice fóra

Re: Tělesné tresty partnerem exmanželky

Příspěvek od tulen2 » 24 říj 2019 15:20

Lama píše:
24 říj 2019 12:45
Mě ta její nabídka přijde OK.
Mne taky prijde ok. Kdyz nejaky cas rodic nechce vymenit, i kdyz vi ze dite by si to s druhym uzilo (moznost jet na lyze, akce s jinymi detmi, atp) vzdycky by mel vedet racionalni duvod proc.

napr.
- uz mam vsechny prazdninove tydny zorganizovane a neni snadne do toho sahnout.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 24 říj 2019 15:39

Simpson123 píše:
24 říj 2019 13:59
.... vymenovat termin za jiny termin v daleke budoucnosti....
jj, samozrejme, pokud ma jiz Hinajz negativni zkusenosti, ze domluvene vymeny neklaply - to je pak jina. To je pro mne taky argument proc nevymenit tyden v zime za tyden v lete. "Nejprve na mensich vymenach matko opet dokaz, ze slovo se drzi - pak rad opet zacnu akceptovat rozumne vymeny. Z me strany se slovo drzelo vzdy."

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 24 říj 2019 16:02

Neni tam Hinajzi jeste nejaky jiny faktor proc matka nyni (cca mesic dva) prudi vice, nema s tim svym novym chlapem nejake konflikty, mozna i ty vyprasky kluka budou ozvenou ze ma matka vazne trable s novym chlapem?
Ja bych se na celou vec se vstricnosti dival trochu s odstupem tak, ze pokud se matka nesmirila se SP a prudi tak bych vstricny nebyl z duvodu moralniho hazardu. Podle me je moralni hazard odmenit matku ktera prudi vstricnosti, velkorysosti. Nakonec si takova maminka bude myslet ze cim vice prudi tim pro maminku lepe.
Zamyslel bych se nad tim trochu ze siroka a polozil bych si otazky: mluvi s Tebou kdyz chce Tvoji vstricnost jemne nebo jeci jako sirena? Kdyz zada vymeny vikendu nebo vymeny tydnu, rozkazuje a diktuje nebo se slusne zepta?
Tva vstricnost je pekna vec ale kdyz je na strane matka psychopat plna nenavisti k exmanzelovi je to cele jen ustupovani zlu.
PS: Pocitej s tim ze tyhle rozvedene zeny s deckama maji nove vztahy vesmes problematicke a prijeti ciziho decka novym chlapem taky nebyva vzdy laskyplne, cizi decko je cizi decko.

Odpovědět